Jsem těhotná?

Anonymní
4.4.20 07:17

Počíta sa to? + Návštěva doktora

Ahoj, chcela som Sá Vás opytat či vidíte niečo na testu.. je mi strašně zle a hlavně,, divně". Skusala som test včera tak bola slabá ciarka a dnes som 14DPO.
Prikladam obrázek.

Včera som i hned ( po duchu) volala doktorovi test som mala zopakovat a hned ma objednal na pondelok.
To budem 16DPO, Myslíte že Nieco už uvidí? Dakujem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1928
4.4.20 07:24

Nechápu kam tak strašně spěcháš, nic neuvidí, měla jsi vyčkat na menstruaci jestli přijde nebo ne a zavolat tak až 14 dní co budeš mít zpoždění. Nic si nepomůžeš tak brzo, max uvidí dutinku ale srdeční akce se ukazuje až tak v 6-7 týdnu, může i dřív ale rozhodně v pondělí je to zbytečný tam chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10796
4.4.20 07:25

Tak to už je fakt extrém tady. Doktor určitě nic neuvidí. Na gyndu se chodí tak 2-3 týdny po vynechani MS a pozitivním testu ne s duchem na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 07:26

@mamule42 tam nejdem sama.. bola som na prehliakde minulý týden a Doktor Mal podozrenie na teh.. a Mala som mu zavolat čí to mám Alebo nie… A objednal má sam na pondelok.. mešká mi to 2-3 dni

• Citovat
  • Nahlásit
78187
4.4.20 07:29

Nojo, vsichni se boji chodit k doktorovi tak honi body…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
4.4.20 08:36
@Anonymní píše:
@mamule42 tam nejdem sama.. bola som na prehliakde minulý týden a Doktor Mal podozrenie na teh.. a Mala som mu zavolat čí to mám Alebo nie… A objednal má sam na pondelok.. mešká mi to 2-3 dni

Minulý týden jsi ještě ani těhotná být nemohla :nevim: v pondělí nic neuvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
4.4.20 08:39

Zbytečně brzo. Nic neuvidí a podezření na těhotenství minulý týden? Tak to těžko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
4.4.20 08:46

Chudaci doktori takove hysterky fakt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
4.4.20 08:47
@Anonymní píše:

Ty jsi pohadkar :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26350
4.4.20 08:55

Uvidí možná tečku.
Já jsem jednou byla u Dr fakt brzo. 4+2, a byla tam tečka. Za týden větší tečka. Za 14 dní srdíčko. V současné situaci, pokud je to relativně dobře, bych k Dr šla až kolem 8-9tt. Tak jsem to měla u druhého těhotenství a bylo to ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
4.4.20 09:25

Myslím si, že neuvidí nic. A v této době je to navíc i zbytečně riskantní návštěva, která bude úplně k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.4.20 09:29

Nejak beverim tomu, ze doktor o tu navstevu tak stal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat