Počítá se toto za nevěru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:19
Počítá se toto za nevěru?

Ahoj, zajímalo by mě zda by jste můj dotaz brali za nevěru či ne.?
Já zadaná - kamarád ženatý… Známe se spousty let, vždy jsme byli dobří přátelé.. když jsme byli mladší a nezadaní, tak jsme byli chvíli spolu, ale spíše kvůli pobavení. Jinak jsme si ve všem rozuměli, dokázali se navzájem podržet v těžkých chvílích a když bylo potřeba. Časem jsme si každý našel partnery. Kamarád dřív a oženil se, ja mám přítele. Celou dobu jsme v kontaktu i s protějšky. Jezdíme z dalšími páry na společné dovolené.. vzhledem k tomu, že se známe dlouho, tak občas vyrážíme jen ve dvou, jako za starých časů, probrat různé problémy a prostě si popovídat..
Nic mezi námi není, pusa na přivítanou a obejmutí ( stejně jako když jsou s námi naše polovičky) natajnacku se nestykame, vždy o tom partneři vědí.. ale jeho ženě se to poslední dobou nelíbí a začíná omezovat kontakt i ve skupině… Brali by jste tedy jako nevěru, že se dlouholetým kamarádem vyrážíme jen ve dvou? Do baru, večeři či jen procházku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Reakce:
hello.dolly01
Kecalka 175 příspěvků 15.08.19 00:24

Nebrala bych to jako nevěru. Nestýkáte se tajně. Nevadí manželce třeba to, že se stýkáte moc často?

terien
Extra třída :D 12150 příspěvků 15.08.19 00:26

Není to nevěra, ale je to dost nevhodný. Navíc tyhle kamarádšovty nedělají dobrotu, takže se manželce vůbec nedivím, zřejmě není dnešní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:34

@hello.dolly01 stykame se 1-2 do měsíce.. což mi nepřijde zas tak moc. @terien ale zacalo jí to vadit až teď. Po 6 letech co se známe společně.

Mart81
Kelišová 5816 příspěvků 15.08.19 00:34

Je otázka, zda jí to vadí kvůli tomu, že to považuje za nevěru / příliš důvěrné nebo spíš proto, že se jí poslední dobou málo věnuje a ona místo aby si s ním promluvila a dala najevo, co od něj potřebuje aby byla šťastná, tak žárlí, omezuje mu aktivity kolem a věří, že když bude víc doma, tak se bude věnovat a dávat pozornost jí.

Jinak nevěra to není. Ale pokud se s vámi schází manželce za zády a tajně, určitě se jí to nebude líbit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:36

Například můj přítel je hodně žárlivý typ, ale toto mu vůbec nevadí. Dokonce je rád, když třeba například do baru jdu zrovna s kamarádem a ne s holkama.

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 15.08.19 00:38

Jestli bych to jako manželka považovala za nevěru? Ne, to asi ne. Měla bych tě ale v hledáčku? Tím si teda můžeš být sakra jistá :palec:

terien
Extra třída :D 12150 příspěvků 15.08.19 00:41
@Anonymní píše:
@hello.dolly01 stykame se 1-2 do měsíce.. což mi nepřijde zas tak moc. @terien ale zacalo jí to vadit až teď. Po 6 letech co se známe společně.

Zřejmě už toho má plný zuby

hello.dolly01
Kecalka 175 příspěvků 15.08.19 00:41

Proč jí to začalo vadit až po 6 letech? Co se změnilo?

MartinKa36
Závislačka 3762 příspěvků 15.08.19 00:42

Sorry ale tohle je horší než kdyby jste spolu provozovali sexovali,

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:42

@Mart81 to nevím z jakého důvodu ji to vadí. Mě ani jemu důvod neřekla.. jelikož se známe 6 let, tak sem se jí zkoušela zeptat proč ji to začalo vadit, když jí to 6 let nevadilo. Odvedla téma jinam a nechtěla to řešit… Vždy o tom ví, ví i kde jsme. Jestli ji najednou vadí, že se mi třeba s něčím svěří a ona si třeba myslí, že ji něco tají :nevim: ale je opravdu zvláštní, že tak najednou po 6 letech

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:46

@Michelle_M v hledáčku mě mít klidně může.. oba máme v tomhle čisté svědomí.. ano postezujeme si, co nás třeba zrovna na partnerech naštvalo.. ale to je myslím normální.. někdo na to má kamarádky.. jen my jsme zrovna kluk a holka. :mrgreen: @MartinKa36 v čem je to horší? Nebo co je na tom špatně? @hello.dolly01 to vůbec nevím.. nic se nezměnilo..

X_Cassiopea
Kecalka 133 příspěvků 15.08.19 00:48

Ahoj,
jak sama píšeš, vyrážíte spolu bez poloviček jako za starých časů. Do těch starých časů ale patří i to pobavení jak jste byli spolu. V očích jeho ženy už to nemusí být úplně v pohodě. Představ si, že by Tvůj přítel trávil čas s bejvalkou o samotě. Vždycky je to o důvěře a každý to má jinak, ale jestli se to jeho ženě nelíbí, má k tomu pravděpodobně důvod pokud to doteď nikomu nevadilo. On je totiž velký rozdíl mezi dlouholetým kamarádem, a mezi dlouholetým kamarádem s výhodami. Jestli k ničemu nedošlo, není třeba se ptát jestli to je nebo není nevěra, spíš si promluvit o tom co se stalo nebo změnilo.

hello.dolly01
Kecalka 175 příspěvků 15.08.19 00:49

Vy dva se spolu scházíte už 6 let a manželce to celou dobu nevadilo? Jsi si jistá tím, že jí to opravdu nevadilo? S čím se ti svěřuje? Nemá pocit, že některé věci by s kamarádkou řešit neměl?

hello.dolly01
Kecalka 175 příspěvků 15.08.19 00:51
@Anonymní píše:
@hello.dolly01 to vůbec nevím.. nic se nezměnilo..

Jejich manželství funguje, nemají problémy? Nedává tě kamarád manželce za vzor?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 51 Další »
Váš příspěvek
Reklama