Počítač na začátku těhotentví může ublížit?

verca.san
3.5.10 08:48

Pocitac na zacatku tehotenstvi muze ublizit?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli pocitac ma nejaky vliv na vyvoj miminka? Pracuji v kancelari cely den u pocitace a jsem v 9. tydnu. Muzu mu nejak uskodit? Diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13315
3.5.10 08:49

vůbec ne. spíš ke konci ti to bude nepříjemné kvůli dlouhému sezení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
3.5.10 08:50

Dle mého nemůže. Spíš musíš dbát na to, aby ses vždkycky od něj zvedla a protáhla se, prošla se …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55151
3.5.10 08:55

Od začátku těhu jsem byla doma na riziku a společnost mi většinu dne dělalo e-mimino :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12664
3.5.10 08:58

Sedím u počítače denně spousty času (práce a pak relax doma) a dítko ve 20tt je zdravé :-)
Spíš mám problém fakt se sezením, musím častěji zdvihat zadek a protahovat se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13315
3.5.10 08:59

jojo, taky u toho sedím celý den :-) a s klárkou jsem ležela od 6. měsíce doma na rizikovém, nohy nahoře a na břiše notebook. žádné následky to nezanechalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
3.5.10 09:02

Jo, uškodit může - když ti spadne na břicho z velké výšky :mrgreen: Jinak nee :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.10 09:04

Ja v praci obcas sadam na gymnasticku loptu, lebo mam ponekud otlaceny zadok … a zdedenu krcovu zilu, ktora je neprijemna prave ked dlho sedim na tvrdom :S

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
3.5.10 09:14
Gina108 píše:
Jo, uškodit může - když ti spadne na břicho z velké výšky :mrgreen: Jinak nee :wink:

Taky mě to napadlo :mrgreen: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9749
3.5.10 09:23

nie :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
3.5.10 09:41

Ahoj, taky jsem slyšela o „zlém“ záření z televize, mobilu, počítače … a taky četla o tom, že v letadle dostaneš větší „šlupku“ než z rtg …

Nesjem doktor ani rtg odborník, ale podle mně, pokud nebudeš nic extrémně přehánět, tak se ti nemůže nic stát. U toho počítače asi fakt hrozí nejvíc to, že tě budou bolet záda z dlouhého sezení :mavam:

Jinak mně asi v 7. měsíci začal zlobit moudrák, který blbě rost jakoby do tváře. A zubařka mě nechtěla poslat na rtg. Ale důvodem nebylo ani to rtg (říkala, že by mi stejně dali přes břicho zástěru), ale fakt, že mi nechtěla trhat zub (ještě takhle blbej) v těhotenství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
3.5.10 09:46

Emilie, mně zas moje zubařka tvrdila, že zuby thrá těhulím úplně normálně. Prý druhý trimestr - ideální 8-o
Njn, ale jestli byl křivej a musela bys na chirurgii, tak to asi nechtěla riskovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verca.san
3.5.10 10:20

holky, jste fajn za odpovedi. Hodne jste me uklidnily, ja sedim porad u toho pocitace, a jeste daldich 10 pocitacu v kancelari. Pres vikend mam klid, ale doma mam taky pocitac tak jsem tam porad dennodenne. Jo, diskuze na miminu sleduju v jednom kuse :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Jrk
494
3.5.10 12:47

a co mobil, TV to uskodit nemuze? Kava, koureni, mastna jidla ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
3.5.10 13:07
Jrk píše:
a co mobil, TV to uskodit nemuze? Kava, koureni, mastna jidla ?

Jasně - cigárko neuškodí, když si na něj dáš panáčka slivovičky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama