Počítačové hry nám ničí vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.10.21 16:30

Počítačové hry nám ničí vztah

Zdravím, mám už pár let vztah, ve kterém nejsem úplně na 100% šťastná. Jde o to, že přítel tráví hrozně moc času na počítači. Nejde jen o hodinu denně na odreagování, je schopný hrát celý den a kolikrát jde spát až pozdě v noci, o víkendech klidně až k ránu..Do toho celou dobu volá s kamarády, protože hrajou spolu. Občas mi přijde, že chodím s malým dítětem a ne s dospělým člověkem..
Už tolikrát jsem mu říkala, že mi to vadí a že bych si přála, aby aspoň jeden den počítač vůbec nezapínal, bohužel je to asi marný..
Mám ho ale tolik ráda, že od něj nedokážu odejít, prostě si to bez něj neumím představit. Vím, že mě taky miluje, pořád mi říká nějaké hezké věci, a když něco potřebuju, tak to jde udělat. Jen nedokáže vymyslet ani žádný program, všechno nechává na mně a mě už to trochu unavuje :( Mám mít vůbec naději, že se tohle někdy změní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
10.10.21 16:40

Z vlastni zkusenosti - ne, nema to smysl, nezmeni se to. Cim driv to utnes, tim lip. Takovihle chlapi jsou proste k prdu, bohuzel. Hlavne si s nim neporizuj deti. Nebo chces vazne cekat a doufat, ze ho to treba v padesati mozna prejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
10.10.21 16:42
@Anonymní píše:
Zdravím, mám už pár let vztah, ve kterém nejsem úplně na 100% šťastná. Jde o to, že přítel tráví hrozně moc času na počítači. Nejde jen o hodinu denně na odreagování, je schopný hrát celý den a kolikrát jde spát až pozdě v noci, o víkendech klidně až k ránu..Do toho celou dobu volá s kamarády, protože hrajou spolu. Občas mi přijde, že chodím s malým dítětem a ne s dospělým člověkem..
Už tolikrát jsem mu říkala, že mi to vadí a že bych si přála, aby aspoň jeden den počítač vůbec nezapínal, bohužel je to asi marný..
Mám ho ale tolik ráda, že od něj nedokážu odejít, prostě si to bez něj neumím představit. Vím, že mě taky miluje, pořád mi říká nějaké hezké věci, a když něco potřebuju, tak to jde udělat. Jen nedokáže vymyslet ani žádný program, všechno nechává na mně a mě už to trochu unavuje :( Mám mít vůbec naději, že se tohle někdy změní?

Vzdyt je to tu tohle tema dost casto.No je to zavislost jako kazda jina…uz jsem to tu psal v jine takove diskusi…staci dohledat, jak taci zavislaci na hrani konci…takze jinak je to idealni partie…hmmmm…tak se nad tim znovu zamysli, jak to bude asi vas vztah pokracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10398
10.10.21 17:20

Ne, nezmění, pokud se nebude léčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
10.10.21 17:22

Počítačový hry vám neničí nic. To tvůj přítel vám usilovně ničí vztah. Ne, nezmění se. Ale když od něj neumíš odejít, tak se potřebuješ spálit víc. Tak ti přeju, ať to tvoje spálení přijde co nejdřív a můžeš se konečně pohnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
10.10.21 19:37

Ja jsem za mlada taky hraval hry a proste jsem z toho vyrostl. Navrhni mu, ze pojedete o vikendu do hor s prespanim nekde na chalupe a uvidis, cemu da prednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat