Počítání průměru na dovolenou po dlouhodobém paragrafu

Anonymní
11.6.20 11:40

Počítání průměru na dovolenou po dlouhodobém paragrafu

Ahoj holky, jdu na vás s dotazem: nevíte, z čeho se mi bude počítat průměr za dovolenou, když jsem od půlky března do 29. června (zaměstnavatel vyžaduje, abych ten týden nastoupila zpět do práce) na OČR? Vím, že za normálních okolností se počítá z průměrného výdělku za předchozí kalendářní čtvrtletí, ale když mám dovolenou v srpnu, tzn. že předchozí čtvrtletí je duben/květen/červen (za duben a květen od zaměstnavatele žádný příjem, za červen příjem pouze za 2 dny :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47474
11.6.20 11:50

Ze mzdy mimo ocr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.20 12:06

@matkabagristy Takže v mém případě únor, březen (část měsíce) a červen (2 dny)?

• Citovat
  • Nahlásit
10694
11.6.20 12:29
@Anonymní píše:
@matkabagristy Takže v mém případě únor, březen (část měsíce) a červen (2 dny)?

ne, z předchozího kalendářního čtvrtletí - tedy duben, květen, červen. protože ale bylo odpracováno málo dní, tak by se měl použít pravděpodobný výdělek. už delší dobu mzdy nedělám, tak nevím, jestli se to nějak zásadně nezměnilo, ale pravděpodobný výdělek byl v podstatě na zaměstnavateli, jak ho určí (jestli podle mezd ostatních zaměstnanců na stejné pozici, nebo podle předchozích mezd nebo prostě odhadem podle hrubé mzdy ve smlouvě plus předpokládaných odměn…). v podstatě měla by se (nějakým způsobem) počítat mzda, jaké by zaměstnanec pravděpodobně dosáhl, kdyby pracoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat