Pocity po cvičení Mojžíšové

105
23.6.21 20:45

Pocity po cvičení Mojžíšové

Dobrý den, už víc jak 2 týdny cvičím metodu Mojžíšové. Naučila mě ji fyzioterapeutka (bez specializace), ale měl jsem z toho dobrý dojem, soustředila se u mne na dýchání, hezky jsem to od ní pochopila, tak doufám, že to bude mít za čas účinek v podobě vydařeného těhotenství. Chtěla bych se zeptat, co jste po cvičení cítily. A jestli je vůbec správně to cvičení na sobě cítit. Samotné cvičení mi dává zabrat (na stehna i na zadeček, jasně cítím především posilování středu, pánevního dna). Po cvičení mě příjemně pálí a mravenčí oblast beder, přesněji bederní páteř a kostrč a okolní oblast. Když chodím, (nevím, jestli si to nenamlouvám :-)) je ta chůze jiná, lehčí, jako by zmizela moje lordóza. Jo, a po 14 dnech cvičení mi znova naběhl dlooooooouho očekávaný cyklus (hrozila mi injekce Agolutinu, kterou jsem týdny zarytě odmítala). Jsem zvědavá, co jste na sobě pozorovaly, když jste cvičily :-). Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
23.6.21 21:32

Ještě dodám, že cítím (od doby o Mojžíšovou cvičím) propojení bříška a beder. A bříško píchá, tipuju to na vaječníky. Taky jste nějak výrazněji vnímaly pocity po cvičení???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
23.6.21 22:12

Skutečně nikdo žádné zkušenosti??? Případně účinky??? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
23.6.21 22:45

Ja teda chodila na Mojzisovku 2 mesice, upravovali mi i kostrc přes konecnik. Nevim jestli i toto přispělo, ale nyni jsem po letech snazeni v ranem stadiu těhotenství (poprvé), po treti inseminaci. Za me mi ty cviky nic moc nedavaly. Citila jsem teda uvolnění co se týče beder a zeber ale jinak nic. Holky tady si to ale dost chvali z toho co jsem cetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2673
23.6.21 22:58

Mě docela bolelo břicho jako při menstruaci. Cvičila jsem intenzivně. Po 14 dnech cvičení jsem byla těhotná. A to jsme se snažili předtím 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
24.6.21 15:17

@Nikca7 A cvičila jste poctivě? Já jsem si tady na emiminu přečetla, že to není vůbec namáhavé cvičení, ale můj pocit je právě takový, že JE to namáhavé, zvlášť když to člověk všechno i poctivě oddýchá. Za těch 14 dní mi Mojžíšové metoda pomohla v mnoha ohledech, hlavně mi vrátila cyklus :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat