Pocity po nevěře

25.12.19 20:04

Pocity po nevěře

Ahoj holky, nejdu si sem pro žádné rady, spíš bych se potřebovala vypovídat (kamarádky s tím otravuju půl roku a už je mi to trapné :zed:) a taky bych se ráda dozvěděla zkušenosti ostatních. Prostě ty z vás které někdy zahnuly partnerovi, jaké jste potom měly pocity? Litovali jste toho a chtěly to vzít zpět nebo jste naopak neměly žádné pocity viny…? U mě nevěra začala tak, že s manželem jsme si už delší dobu příliš nerozuměli, ale to by asi bylo na celou další diskuzi… :D No a měla jsem pocit že o mě už nemá zájem jako o ženu, dával přednost koníčkům a prostě všem aktivitám, které mě nijak nezhrnovaly.. sex max. jednou za měsíc a to ještě navíc z mojí iniciativy.. :roll: Zkrátka už jsme žili spíš jako nějací stáří známí než jako manželé. Prostě mi chyběl takový ten mužský zajém, takové to když cítíte, že někoho přitahujete… těžko se to popisuje.
A tak, už ani nevím jak, jsem se začala „kamarádit“ s jedním mužem od nás z vesnice, scházeli jsme se a mě brzy došlo, že jsem do něj zamilovaná až po uši… On mi řekl, že cítí to samé. Dál si to asi umíte představit. Prostě jsem jednoho večera skončila u něj doma v posteli. :oops: Teď si asi většina z vás řekne že jsem střevo, ale manžel to zjistil hned druhý den. Prostě jsem si nedokázala vymyslet dost dobrý důvod, proč jsem byla celou noc pryč. :zed: :zed: :zed: Udělal mi obrovskou scénu, bylo to peklo. Nechápala jsem, proč najednou tolik žárlivosti, když do té doby neměl žádný zájem…
S milencem jsem to nakonec musela ukončit, protože bychom spolu neměli kam jít… :,( Je sice svobodný, ale taky to má složité, to nebudu rozepisovat. Teď už je to 7 měsíců, já své nevěry stálé nelituju, pořád ho miluju a moc mi chybí.. :,( Je to příšerný, potkávat se na ulici a vědět, že už nic nesmíme..
A co vy? Nějaké podobné zkušenosti? :nevim:
Omlouvám se za sloh, ale fakt jsem se potřebovala vypsat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13569
25.12.19 20:15

Násilím tě snad v manželství nikdo nedrží ne? Tak pokud je to takové těžké nebýt s milencem a vlastně ničeho nelituješ, nebylo by lepší jít od sebe? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14731
25.12.19 20:25

Tak se rozved.. nebo jsi s manželem pro peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3056
25.12.19 20:29

@Nějaká Mája ahoj…já se neveře nijak nebráním…když to přijde tak si to užiju. nekdy to je jednou nekdy dvakrat a konec… nemam zas tolik casu abych se setkavala s nekym kdo mi v posteli nesedne. Nekdy to trva dele. Ted už mám milence skoro rok, vídáme se cca 2× do měsíce ale v práci obden. Výčitky zadny nemam protože s přítelem jsem hlavně kvuli dětem jinak mě docela štve jako clovek i když zrovna sex nam funguje. Zatim mi na žadnou nevěru nikdy nepřišel ale jelikož nemam co ztratit tak kdyby přišel, tak holt bychom se asi rozešli no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6691
25.12.19 20:35

Hele tak to bývá, v polovině podobných příběhů žena vesměs říká, že manžel by si o ni pomalu neopřel kolo, ale jak přišel na milence, scéna jak prase, nebo pokud se žena rovnou chtěla rozejít, tak najednou manžel ztratil smysl života a bojoval by do roztrhání těla :nevim: čím ti chlapi myslí nepochopím. na tvém místě bych asi popřemýšlela o tom, zda tvůj vztah stojí za udržování i přesto, že s milencem to dohromady nedáte. Aby ti jednou nebylo líto, žes prožila život s chlapem, co o tebe má zájem jen ve chvíli, kdy přespíš u milence

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
25.12.19 20:36

Být tvým manželem tak tě kopnu do zadku a hotovo…nechápu proč s ním jsi když tak hrozně miluješ jiného. Co to je proboha za život??? nejsi malé děcko, vezmi si igelitku a rozved se, postav se na vlastní nohy… nekaz život sobě, manželovi a milenci. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:38

Pocity po nevere mam dobre… uspokojive… pokud je k nevere duvod a vis, jak na to… ;) po prvnim stouchu se hned prozradit, to jsi extra odbornik :mrgreen: ja obcas nejakeho muze navic mam, uziju si, poblaznim a vracim se k manzelovi, co absolitne jic netusi, vari veceri a lituje me, kolik toho mam v praci :D vycitky nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
25.12.19 20:43

Božíčku, proč byste s milencem neměli kam jít? Dáte dva příjmy dohromady a to už je na slušný hnizdecko lásky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 20:56

Nevěru jsem rozmýšlela skoro rok a za ten rok jsem domyslela i důsledky svého jednání, takže nějaký pocity lítosti nemám. Sex nám prostě nefunguje a vím, že chlap mě nedokáže uspokojit…a řeší to mlčením…

• Nahlásit
  • Citovat
25.12.19 21:01
@Malike píše:
Tak se rozved.. nebo jsi s manželem pro peníze?

Nejsem s ním pro peníze, to fakt ne… plat 30 000 podle mě není v dnešní době žádné bohatství.. :roll: on je tu taky ten důvod, že mámě tříletého syna. To jsem nenapsala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:04
@Anonymní píše:
Pocity po nevere mam dobre… uspokojive… pokud je k nevere duvod a vis, jak na to… ;) po prvnim stouchu se hned prozradit, to jsi extra odbornik :mrgreen: ja obcas nejakeho muze navic mam, uziju si, poblaznim a vracim se k manzelovi, co absolitne jic netusi, vari veceri a lituje me, kolik toho mam v praci :D vycitky nemam.

Taky dobrýýý :potlesk: :mrgreen: kort když se ti to daří tutlat. Já takovej borec nebyla no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:08
@Lalelale píše:
Hele tak to bývá, v polovině podobných příběhů žena vesměs říká, že manžel by si o ni pomalu neopřel kolo, ale jak přišel na milence, scéna jak prase, nebo pokud se žena rovnou chtěla rozejít, tak najednou manžel ztratil smysl života a bojoval by do roztrhání těla :nevim: čím ti chlapi myslí nepochopím. na tvém místě bych asi popřemýšlela o tom, zda tvůj vztah stojí za udržování i přesto, že s milencem to dohromady nedáte. Aby ti jednou nebylo líto, žes prožila život s chlapem, co o tebe má zájem jen ve chvíli, kdy přespíš u milence

Máš naprostou pravdu. Takhle to doopravdy bývá. Jen u mě s tím rozdílem, že manžel se o mě nezačal snažit ani po tom co se dozvěděl o milenci. :roll: Proběhla jen ta šílená scéna a od té doby vše při starém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:11
@panenka87 píše:
Násilím tě snad v manželství nikdo nedrží ne? Tak pokud je to takové těžké nebýt s milencem a vlastně ničeho nelituješ, nebylo by lepší jít od sebe? :nevim:

Tak jasně že by to bylo lepší, ale jak už jsem psala, neměli bychom kam jít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:16
@pohledzdruhestrany píše:
Božíčku, proč byste s milencem neměli kam jít? Dáte dva příjmy dohromady a to už je na slušný hnizdecko lásky :nevim:

To není tak jednoduchý. Já jsem na mateřské a on taky penězi příliš neoplývá. (nějaký problémy kvůli bejvalce nebo co) No prostě bysme to neutáhli… a to je asi jediný důvod, proč nejsme spolu, a o to je to smutnější… nemoct být s někým koho miluješ prostě jenom proto že nejsou prachy.. :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3498
25.12.19 21:18
@Nějaká Mája píše:
Ahoj holky, nejdu si sem pro žádné rady, spíš bych se potřebovala vypovídat (kamarádky s tím otravuju půl roku a už je mi to trapné :zed:) a taky bych se ráda dozvěděla zkušenosti ostatních. Prostě ty z vás které někdy zahnuly partnerovi, jaké jste potom měly pocity? Litovali jste toho a chtěly to vzít zpět nebo jste naopak neměly žádné pocity viny…? U mě nevěra začala tak, že s manželem jsme si už delší dobu příliš nerozuměli, ale to by asi bylo na celou další diskuzi… :D No a měla jsem pocit že o mě už nemá zájem jako o ženu, dával přednost koníčkům a prostě všem aktivitám, které mě nijak nezhrnovaly.. sex max. jednou za měsíc a to ještě navíc z mojí iniciativy.. :roll: Zkrátka už jsme žili spíš jako nějací stáří známí než jako manželé. Prostě mi chyběl takový ten mužský zajém, takové to když cítíte, že někoho přitahujete… těžko se to popisuje.
A tak, už ani nevím jak, jsem se začala „kamarádit“ s jedním mužem od nás z vesnice, scházeli jsme se a mě brzy došlo, že jsem do něj zamilovaná až po uši… On mi řekl, že cítí to samé. Dál si to asi umíte představit. Prostě jsem jednoho večera skončila u něj doma v posteli. :oops: Teď si asi většina z vás řekne že jsem střevo, ale manžel to zjistil hned druhý den. Prostě jsem si nedokázala vymyslet dost dobrý důvod, proč jsem byla celou noc pryč. :zed: :zed: :zed: Udělal mi obrovskou scénu, bylo to peklo. Nechápala jsem, proč najednou tolik žárlivosti, když do té doby neměl žádný zájem…
S milencem jsem to nakonec musela ukončit, protože bychom spolu neměli kam jít… :,( Je sice svobodný, ale taky to má složité, to nebudu rozepisovat. Teď už je to 7 měsíců, já své nevěry stálé nelituju, pořád ho miluju a moc mi chybí.. :,( Je to příšerný, potkávat se na ulici a vědět, že už nic nesmíme..
A co vy? Nějaké podobné zkušenosti? :nevim:
Omlouvám se za sloh, ale fakt jsem se potřebovala vypsat..

Pan „Ma to slozite“ je bezdomovec a manzel te zivi? Tak si najdi praci a bydleni, ne? Co ti brani? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama