Pocity po první IUI (inseminace)

72
25.1.20 19:57

Pocity po první IUI (inseminace)

Ahoj dámy, tak hledám na různých diskuzích a nějak nenacházím. V úterý jsem si poprvé píchla Ovirtelle a ve čtvrtek proběhla první IUI. Dnes je sobota a já mám nějaké návaly. Občas píchnutí do bříška.. Měla jste to některá taky?
Děkuji za info. Jsem v tomhle v podstatě nová. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.1.20 20:00

Byla jsem take na IUI a taky me popichovalo v brichu.
Muzu se zeptat jaci byli na klinice kde jsi byla? My kdyz tam chodili s manzelem, tak mi Mudr vykladal, jak financne narocne je vedt tu kliniku… jakoby si rikal o nejaky uplatek 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
72
25.1.20 20:03

V Hradci v Sanusu. Mám tam známé a jezdím tam ke gynekologovi už od svých 15ti let. Doktor vybornej, vše vysvětluje a naopak nám říkal, že vyzkousime nejdříve prave IUI, že tam není sice tak vysoká úspěšnost, ale pokud jsme oba v cajku, tak je to lepší protože to není takový zásah do těla a “je to ta levnější varianta” platili jsme za to 1000Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 20:12

A muzu se zeptat jak dlouho se snazite? My se snazili pres 4roky… a nakonec se povedlo za okolnosti, kde bych to absolutne necekala 😳

• Citovat
  • Nahlásit
72
25.1.20 20:14

Rok a půl. A nebyl ani náznak za tu dobu. Každopádně spermiogram pritelovi vyšel teď naprosto bravurně… ale tak sama nejlíp vím, že to muže byt v hlavě. Každopádně jako každá další ženská to z tý hlavy proste nedostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 11:21

Ahoj můžu se přidat? Čeká mě taky iui.. Teda zatím čekám na mesntruaci a pak se mám objednat do centra na odběry krve.. Zajímalo mě za jak dlouho se začíná něco dít od té první návštěvy 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 11:25

Snažíme se Teda chvíli ale za celý rok sem neměla menstruaci sama od sebe :( Anovulační cykly, polycystické vaječníky a hodně zaklonena deloha takže nic moc prognóza.. V říjnu sem měla poprvé clostylebgyt 2krat denně ale objevil se hyperstimulační syndrom, v prosinci laparoskopii mám už jen jeden vejcovod naštěstí pruchozi a driling vaječníků.. Dr mi clostylebgyt dat už nechce a poslal do centra.. Teď Teda ještě doufám že třeba 4.2 se objeví dvě čárky ale moc tomu už nevěřím, takže se těším že se hned objednám do centra u nás v Kolíně a brzo se dočkám mimiska 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.1.20 11:33

Taky pekny. Já tam byla na první návštěvě když jsem dostala menstruaci, takže mi nabrali krev na hormonální profil. Pak mě objednal doktor na genetiku, to jdeme s přítelem v pondělí a taky 10dc, aby se udelal utz. Pak jsem přijela, dostala injekci ovitrelle, tu jsem píchala minulé úterý a ve čtvrtek jsme šli na to. Teď jsem ve fázi čekání :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 11:37

Jeee takže to bylo hned takhle všechno v tom prvním měsíci? Tak to je fajn mě někdo straší že to třeba třeba 3 měsíce než začnou něco dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.1.20 11:49

Ono asi jak který CAR, já jezdím do Hradce do Sanusu a tam mi to takhle doktor nabídnul. Víme alorat teď už jak je na tom partner a o mě víme akorát ze hormonální profil je OK, ale něco o vejcovodech? Vajikach? To nevíme. Doktor nám nabídnul prave projít inseminaci 3× a ldyz se nezadari tak přejít na IVF a tam zjišťovat příčiny u mě.. Sám mi to podával tak, že ta inseminace není takový zásah do těla a jelikož mám pravidelnou MS i OVU, tak nebyl důvod jít rovnou na IVF

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 11:59

Ahaa pro moje tělo je ovulace zjevně sprostý slovo :D teď sem 2.1 dostala ms poprvé po vysazení antikoncepce tak aspoň k něčemu ta laparoskopie byla :) no a teď čekám na další která urcite přijde :? Ale aspon můžu jít do centra na ten hormonální profil a snad to díky iui dopadne… A jak to vychází cenové? Platí se něco.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.1.20 12:01

Za IUI jelikož jsme oba pojištění, tak jsme platili 1000Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 12:11

Pojištění myslíte jako normalne u VZP třeba co plátej v práci? 😃Nebo nějaky navíc pojištění? No tak to je skoro zadarmo oproti ivf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.1.20 12:33

NEe klasické myslím. Já mám VZP a přítel tuším vojenskou a obě pojišťovny spolupracují s CARem. Kdyby ne, tak platíme cca 6k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
30.1.20 12:38

Joo tak dobrý to máme taky VZP tak ať se Vam zadaří to čekání musí být hrůza :roll: já se furt modlím že najdu o vikendy dvě čárky abych tam příští týden nemusela :D jenže takový štěstí mít nebudu a kolik Vám je let jestli můžu vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama