Pocity pohybů po porodu???

319
13.1.04 16:44

Ahoj všem,

mám takový zvláští dotaz na maminky, které již rodily.

Já rodila před měsícem a dost často mívám v bříšku pocit pohybů, jaké jsem cítíla okolo 25. tt. Ty pocity mívám několikrát za týden v horní části břicha (od pupíku nahoru), vždy na jednom místě.

Nevím, jak si to mám vysvětlit, napadá mě zavinování dělohy, ale nevím, jak se projevuvje, ani jak dlouho děloze trvá, než se úplně zavine.

Prosím poraďte.

Budu ráda i za odborný komentář pana doktora Wernera.

Děkuji

Míša a Martínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47
13.1.04 17:45

Ahoj všem,

já k tomu žádné vysvětlení nemám, jen se připojuji s podobnými pocity a také by mne zajímalo vysvětlení.

Fakt je, že já už mám miminko víc jak půl roku na světě a ještě dnes se mi občas stane, že na chvíli i zapomenu, že nejsem těhotná a ty zvláštní pocity beru jako samozřejmost. :o) To bude ale spíš už jen psychika a normální „škvrdlání“ v bříšku umocněné tím, že se mi po tom bříšku ještě pořád stýská a chybí mi.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.1.04 00:06

I já se k Vám připojuji,také se mi občas zdá jako bych cítila pohyby a to už jsem rok po porodu.Také mě by zajímalo čím to může být.Někdy mě taky napadá co když jsem těhotná? Ale pravidelně beru antikoncepci a dělala jsem si pro jistotu těh.test který byl ale negativní.Tak jestly někdo víte odpověď na tuto otázku,tak prosím odpovězte.

Aneta a Davídek

• Nahlásit
  • Citovat
611
14.1.04 12:49

Jé holky,

to je sranda, já to mám taky :D, po porodu jsem 9m. Taky jsem jednou dokonce zaváhala, jestli vážně nejsem těhotná, ale nejsem. Tak kdoví, možná jsme prostě opravdu citlivější a něco bude asi i na tom, že i mě se po bříšku někdy stýská.

Schválně, jestli to někdo vysvětlí.

Mishicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
14.1.04 14:25

Ahoj.

Nechci vám brát iluzi něčeho vyjímečného, ale myslím, že jsou to prdy :)

Já to mám taky a vysvětluji si to tím, že máme břicha povolená - ne jen svaly, ale i to uvnitř. Proto každá větší vzduchová bublina procházející střevem udělá pocit, jakoby nás vevnitř šimralo miminko.

Vždycky mám u toho krásný pocit, jako že jsem těhotná :) Jenže ono je to o hodně prozaičtější :)

Zuzka od Cipísků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
14.1.04 15:06

Téééda Zuzi,

ty jsi pragmatik. Ale asi na tom něco bude.

Holky já mám totiž od porodu zvýšenou potřebu prdíků. Někdy si připadám, že si s malým konkuruji, kdo je lepší „prďař“

Máte to taky? :-]

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
14.1.04 22:49

Míšo,

hihi, já prděla i za Barču :-))))) Bylo to hrozný, ale nedalo se s tím nic dělat. Asi po 6-ti měsících to přešlo. Ono vůbec dobrá půlka mýho těhotenství už byla taky superprdící a po porodu to nejspíš ještě podpořilo pití fenyklového čaje. A to Zuzčino vysvětlení se mi zdá pravdivé, já mám pořád ještě břicho nic moc pevné, pravda, se cvičením se nepřetrhnu. Navíc možná to taky víc vnímám právě proto, že jsem tam mimíska měla :-)

Mishicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama