Pocity před blížícím se porodem

Anonymní
14.2.20 15:40

Pocity před blížícím se porodem

Jak jste se cítily před blížícím se porodem?
Měli jste nějaké příznaky podle kterých jste tušili že to brzy přijde?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

746
14.2.20 15:48

Netusila jsem, ale kupodivu jsem ten den mela plno energie a naladu na prochazky/vylety, coz jsme s manzelem take podnikly… kdybych ale vedela co prijde, tak jsem radsi lezela v posteli a nabirala sily :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
14.2.20 15:48

U mě krom termínu žádné blížící se pocity nebyli :lol: takže jsme s partnerem na to hupsli, praskla mi voda a jelo se do porodnice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
14.2.20 15:50

U prvního nic, teď mám 2 dny po termínu u druhyho a netuším kdy se konečně rozhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
14.2.20 15:55

Den pred porodem byla asi jedina noc, kterou jsem se vazne dobre vyspala, bez buzeni, wc stokrat za noc, do ruzova. Rano jsem byla nabita, plna sil. Behem dopoledne jsem zacala mit takovej zvlastni pocit uvnitr, pak me zacalo pobolivat bricho dole, no pak to gradovalo, humor me presel a sli jsme do grandfinale. Ale ze uz to prichazi jsem si uvedomila vazne az kdyz se neco zacalo dit uvnitr, byl to najednou takovej jinej pocit v tele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15156
14.2.20 15:55

Nic zvláštního, bylo mi fajn, kolem poledne mi začínali lehké kontrakce a ja několik hodin přemýšlela jestli už je to jako ono :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
14.2.20 16:00

Já bohužel jen velký pocit plnosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 16:15

Já u prvního předem nic, až kontrakce, u druhého to samé, třetí taky stejně. A ve středu jsem byla na gyndě kam přišla maminka že má asi stahy, že si není úplně jistá a málem jim porodila v čekárně že nás vyhnali aby ji mohli aspoň položit, vůbec nevypadala že právě porodí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
14.2.20 16:26

Asi nic, noc v pohode. Rano jsem lehce spinila, kolem 2 uz jsme jeli do porodnice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
14.2.20 16:29

U posledního porodu jsem den před tím měla šílený hlad, sežrala bych na posezení celou krávu i s rohama a vemenem. Z toho jsem usoudila, že budu potřebovat hodně sil, že už se to blíží :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2430
14.2.20 16:30

U prvniho den pred odesla zatka, od noci kontrakce, v porodnici na 8 rano, porod 11:03. Druheho mi vyvolali po bezne kontrole, nezdaly se jim prutoky pupecniku. V patek kontrola rano, odpo dali takovou hadicku krz cipek, v 9 vecer pichli vodu, rodit jsem zacla az rano po oxytocinu a to byl mega fofr.
Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
14.2.20 16:38

@Coda u nás taky tak :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
813
14.2.20 16:38

2 dny před jsem neměla skoro chuť k jídlu, večer před porodem jsem říkala ať kouká vylizt, že je zítra hezky datum, a fakt o půl 2 v noci kontrakce, v 6.44 (12.12) byla venku :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 16:52
@Anonymní píše:

Absolutně ne, přišlo to 14 dní před termínem jak z čistého nebe. Dopoledne banka, nákupy pak Albert, doma špagety na plotně a rychle vysát a šup prdla mi voda uprostřed obýváku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40977
14.2.20 17:08
@Anonymní píše:
Žádné, prdla mi voda a jelo se. Byla jsem 36+6tt.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama