Pocity před porodem jaké jste měli

31
31.5.21 18:27

Pocity před porodem jaké jste měli

Ahoj, zajímá mě, jak vám bylo pocitově těsně před porodem? Já se už dva dny nepoznávám, mám šílené tlaky na spodek, záda, kříže, žaludek na vodě, naposledy jsem dnes snidala… Prostě je mi šíleně. Ani nedojdu normálně na to wc pořádně. Jako by jsem mezi nohama nesla meloun :lol: :lol: to mám termin za 3 týdny. Strašně často to tvrdne a malý se od včera nehýbe, tak jestli mám něco očekávat…No co si budeme nalhávat, nemůžu se už dočkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
139
31.5.21 18:33

Jestli se cítíš tak jak se cítíš… A necítíš pohyby.. jela bych do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
31.5.21 18:36

@elleana pokud necítíš pohyby od včerejška jela bych do porodnice. Mě na to upozorňuje gynekolog na každé kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
31.5.21 18:38
@Terte píše:
Jestli se cítíš tak jak se cítíš… A necítíš pohyby.. jela bych do porodnice.

Když nemám Kontrakce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
31.5.21 18:39

Mimčo by o sobě mělo dávat každé 3h vědět aspoň kopnutim nebo tak. Stále mi to opakuje moje gyndarka teď v tehu.. Pokud necítís pohyby asi je něco špatně být tebou jdu na ko do nemocnice pro tvůj klid :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
31.5.21 18:43

@elleana pokud od včerejška necítíš pohyby, je potřeba dítě překontrolovat, proto do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16685
31.5.21 18:44

Pred porodem jsem měla hlad. Celý den jsem jedla a večer šla rodit.

Pokud necitis pohyby svihej do porodnice. Na to se snad nemusíš ptát. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
31.5.21 18:47
@elleana píše:
Když nemám Kontrakce?

Ano. Nemusí to nic být. Ale taky může.
Já volala lékaři že necítím pohyby.. a za hodinu už mi v porodnici praskly vodu samy protože dcera byla nějaká omotaná… Takže - nechci strašit. Ale jestli necítíš pohyby.. jela bych. Lepší jet zbytečně než pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
31.5.21 18:49

Jestli necítíš pohyby a obecně máš nějaké špatné vnitřní pocity, tak jeď do nemocnice - prostě pro jistotu, uklidnění.
Jinak já se cítila dobře, už 14 dní dopředu jsem se s malou domluvila, který den porodím, okolí buď šílelo (mamka) a nebo si ze mě dělaly srandu a na TO ráno měly naplánový zprávy typu „kdy to jako bude“. Prostě jsem to brala jako fakt… jediný co, tak byla hrozná vedra a to mě zabíjelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7745
31.5.21 19:08

Ze sedu si lehni, lez chvili na zadech a zase si sedni. Jestli ho to nerozhybe, do porodnice, hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
31.5.21 19:20

Taky by mě teda zneklidnilo, že necítím celý den pohyby v tak pokročilém stupni těhotenství 8o Určitě bych jela do porodnice…nebo ke svému lékaři.
Jinak před porodem jsem neměla žádné příznaky, vše bylo jako vždy, ještě jsem byla nakoupit a pak celou cestu v autobuse stála, pač byl narvaný… koupila jsem si česnekovou pomazánku a samé dobroty, nacpala se a šla spát… :) V noci mi pak praskla voda a před obědem byla dcera na světě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
31.5.21 19:22

Bez pohybu, supej do porodky. To je základ :think: máš o miminu vědět.. Jinak jo, poslední týdny byly pekelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
31.5.21 19:25

Od vcera necitis pohyby? Okamzite na kontrolu. Jinak mne bylo dobre az do konce, rano jsem zacala spinit a pak to prislo postupne (kontrakce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2905
31.5.21 19:44

Při synovi jsem měla břicho jako hrom, hodně plodovky, víc mi tvrdlo, než při dceři. Funěla jsem jak hroch. Jinak pohyby jsem cítila snad nejvíc ke konci těhotenství. Kdybych necítila pohyby, tak bych panikařila. Určitě bych už minimálně volala doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
31.5.21 22:18

Ano, jak píšou holky, pokud necítíš pohyby, raději jed do nemocnice.

A k dotazu ohledně pocitů, já jsem se dva dny před porodem cítila, jako bych vůbec nebyla těhotná, měla jsem spoustu energie, uklidila cely dům i dvůr jedním šmahem, prostě mi bylo úplně skvěle. Zato muž lehl s nevolnosti (asi to vzal za mě :lol: :srdce: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat