Pocity před porodem + vyvolání porodu

55
31.3.16 10:53

Pocity před porodem +vyvolání porodu

Ahoj maminky je tu některá co zkoušela si vyvolat přirozeně porod?? Jaké jste použili metody??? A ještě jsem se chtěla zeptat jak stě se cítili před porodem pohyby bolesti a podobně vycítili jste to nějak ze to třeba trn den nebo druhý den přijde?? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

463
31.3.16 11:04

Určitě se rozjede po orgasmu-přirozené a účinné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6547
31.3.16 11:20

@Paja 20 doporučuje se styk - spermie a látka, která se dává na vyvolání je stejná.
Chůze, úklid, ostré jídlo. Vyzkoušela jsem vše a stejně jsem byla na vyvolávačce. Asi záleží hlavně na připravenosti porodních cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
31.3.16 11:38

Zkoušela jsem: sex, skákání, schody, vytírání, horkou vanu, litry maliniku, veseni zaclon. Malý se ani nehnul a muselo se vyvolávat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
31.3.16 12:05

Umývala jsem okna, na která jsem celý druhý trimestr nesáhla, kvůli obavám, abych nerodila předčasně 8), vytírala jsem často podlahy, chodili jsme na půl dne ven mezi lidi (nakupování vánočních dárků, vánoční trhy atd.), za týden jsem vypila sedmičku červeného, každý den koupele ve vaně a potom hned sex. :pankac:
Hele, nepomohlo fakt nic a to jsem měla porodní cesty připravené,– jen cvnknout, říkala doktorka… Stejně vyvovolávali 40+5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.16 12:14

@Paja 20 Já u obou dětí dělala vše co se doporučuje sex, umýt okna, vytírat podlahu, chodit do schodů a dlouhé procházky syn se narodil vyvolavaně 40+6 a dcera 41+3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
31.3.16 12:19

Proč chceš vyvolávat? Jinak před porodem jsem nezvykle brzo nezvykle hluboce usnula. A upřímně-od té doby jsem se nevyspala - syn má 7m :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30083
31.3.16 12:19

Já myslím, že přírodě nejde poručit, to, kdy se dítě narodí, je zakodované, bez ohledu na sex nebo fyzickou zátěž. Aspoň u mě to tak platilo.
To, že se blíží porod, jsem pozorovala prudkým poklesem tlaku pár dní před ním. Ale přesně jsem to taky neodhadla, že bych si jako ve čtvrtek řekla, tak, v pondělí se to rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
31.3.16 12:36

Já zkoušela sex, maliník, horkou sprchu, pohyb, červené víno,… nepomohlo nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
31.3.16 12:46

Většina píše, že pila litry maliníku (+ teda další metody :) ) a stejně se vyvolávalo - zajímalo by mě, jestli vám ten maliník aspoň pomohl pro snazší a rychlejší porod…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
31.3.16 13:03

Tak já jsem u prvního syna byla nedočkavá a večer si řádně týden před termínem promasírovala bříško dětským olejem-někde jsem to vyčetla že to pomáhá. Ráno v 5h mi praskla voda av 10h byl syn na světě bohužel s použitím kleští a přidušený-do dnes si to vyčítám. Váha 3140g 50cm.
Druhý syn-od rána mi bylo divně večer už mě bolelo břicho v noci kontrakce po 5 min v 1h v noci odjezd do porodnice v 4h byl syn venku s váhou 3290g a délkou 50cm.-narozen 40+0tt
Třetí syn nebylo mi vůbec nic jeli jsme s manžou na ryby se synem jsem tam chodila celé odpoledne po hrázy bylo krásně. Večer nákup v hypermarketu o půlnoci praskla voda v 5h ráno odrozeno bez poranění. Váha 3520g délka 50cm. Nsrozen 39+6tt.
Dnes jsem 38+1tt opět čekáme kluka a jsem zvědavá jak to bude tentokrát ale vyhánět ho určitě nebudu, jen ať se tam pěkně dopeče i když už máme odhad váhy 3400g 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
31.3.16 14:18

Souhlas se @Zacharova dokud funguje placenta a dítěti je dobře, není kam spěchat. Sice člověk má pocit lokomotivy, ale vyvolávané děti mají příznaky nedonošenosti. Můj bratr odhadovaně vyvolávaný 4 dny po termínu (před 35 lety) a měl problémy s jídlem - nechtěl sát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
10.4.16 19:44

Taky jsme se to snažili popohnat sexem, potom dráždění bradavek, skleničku vina, vysávání, vytírání a teple koupele a nic…tak týden před porodem jsem cvičila na gymnastickym balónu a druhy den jsem mela krásne spadnuty bříško dolů ale to bylo tak vse, tři dny před porodem si me nechali v porodnici kvůli vysokému tlaku. V pondělí jsem dostala tabletu na změkčení porodních cest, ve středu rano mi měli porod začít vyvolávat misto toho mi v utery večer praskla voda. Mala se narodila 40+5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.18 12:05

Tak to mne v 38 tydnu rekla por. asistentka ze muzeme zacit prirozene, teplou sprchou, cervene vino, sex a prochazky. Taky mi pak delala Hamiltona. Porodila jsem tri dny po terminu. Vyvolavali jsme ale cele dvy tydny tak nevim jestli to byo tim, nebo malej chtel ven.

V sobotu jsem mela celou noc koontrakce, ktere ale slo prospat a pak pocas dne, v nedeli vecer uz celkem silne a pak kdyz nas poslali z porodnice domu ze jeste neni cas, jsem se tak nastvala ze se mi rozjeli az sem poradne nemohla chodit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama