Reklama

Počty folikulů a dvojčata po clostiku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.01.17 19:31
pocty foliku a dvojcata po clostiku?

Ahoj,
prosim vas, dnes mi dr nasla dva folikuly, jeden 23mm druhy 18mm. ake su vas eskusenosti v pomere pocet folikulov/ dvojcata? Viem, ze samozrejme sa ta pravdepodobnost zvysuje, ale prosim vas holky ako ste boli na to mrealne vy: pocet folikov/ jedno- dve deti?

Ide o to, ci sa mame snazit, dvojcata by som nerada naraz z financnej situacie :(

dakujem!

Reklama

Reakce:

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 27.01.17 20:33

Folikul 23mm a 17mm, čekáme jedno

emys
Kecalka 377 příspěvků 2 inzeráty 27.01.17 21:20

To, že máš dva folikuly ale neznamená, že jsou v obou vajíčka…ten folikul může být i prázdný…

Mishulka
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 02.02.17 17:34

Já měla 2dny před iui 2folikuly a na dvojčata mne upozornily. O 2 dny později jsem iui podstoupila. Folikuly byli 4 a čekám dvojčata

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama