Počty folikulů a dvojčata po clostiku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.01.17 19:31
pocty foliku a dvojcata po clostiku?

Ahoj,
prosim vas, dnes mi dr nasla dva folikuly, jeden 23mm druhy 18mm. ake su vas eskusenosti v pomere pocet folikulov/ dvojcata? Viem, ze samozrejme sa ta pravdepodobnost zvysuje, ale prosim vas holky ako ste boli na to mrealne vy: pocet folikov/ jedno- dve deti?

Ide o to, ci sa mame snazit, dvojcata by som nerada naraz z financnej situacie :(

dakujem!

Reakce:
Shari81
Kelišová 6074 příspěvků 27.01.17 20:33

Folikul 23mm a 17mm, čekáme jedno

emys
Kecalka 377 příspěvků 27.01.17 21:20

To, že máš dva folikuly ale neznamená, že jsou v obou vajíčka…ten folikul může být i prázdný…

Mishulka
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 02.02.17 17:34

Já měla 2dny před iui 2folikuly a na dvojčata mne upozornily. O 2 dny později jsem iui podstoupila. Folikuly byli 4 a čekám dvojčata

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >