Pod jaký plat by jste nešli v gastronomii?

Lo
6101
17.12.19 14:01

Pod jaký plat by jste nešli v gastronomii?

Dobrý den, zajimalo by mě, pod jaký plat v hrubém by jste nešli v oboru gastronomie, přesněji obor servirka. Už s praxí, v jedné a te samé restauraci 5 let. Tedy ne žádný nováček nebo brigádník. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17.12.19 14:35
@Lo píše:
Dobrý den, zajimalo by mě, pod jaký plat v hrubém by jste nešli v oboru gastronomie, přesněji obor servirka. Už s praxí, v jedné a te samé restauraci 5 let. Tedy ne žádný nováček nebo brigádník. Děkuji za odpovědi.

já bych řekla, že je to i dost závislé na tom kolik si tam reálně můžeš vydělat na dýškách a taky jestli je to velkoměsto, maloměsto, nebo vesnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
17.12.19 14:44

Nebo taky podle dojizdeni nebo podle vlastnich potreb na plat, jaky smeny atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6101
17.12.19 14:48

Malomesto, dýska cca 1500 - 5000 za mesic. Je to opravdu různé. Bez dojíždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
17.12.19 14:51

@Lo Nešla bych pod 100,–/hod. čistá. Pokud jde o maloměsto, ale záleží také od tržeb podNiku a jak moc se nadres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 14:54

Nedávno tu nějaká servírka psala, že bere 80tis za mesic, a že by pod to nikdy nesla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 15:06

Mesto 30 tisic obyvatel. Kratky/Dlouhy tyden, pivovarska restaurace, stacime pivo rucne do petek, staram se i o ubytovani. Priblizne 160 - 200 hodin mesicne. 100 Kc/hodina cisteho. Sef mi prida k vyplate priblizne 1000 Kc dle spokojenosti, dyska cca 9000 Kc/mesic. Bonus na dite 1200 Kc, alimenty 2000 Kc, prispevek na bydleni devet mesicu z roku cca 2500 Kc (protoze na vyplatnici mam minimalku). Mame se moc dobre. Jinam bych nesla, i kdyz mam vzdelani, mluvim plynne anglicky a spanelsky. Prace tri minuty od domu. Nabizeli mi post provozni v jinem hotelu, praci ve sporitelne a administrativu v zazemi pro eshop, vsechno jsem odmitla. Nikde bych totiz pres tricet tisic s vyplatou nesla, musela bych si platit jidlo a jeste bych si zasirala hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
2684
17.12.19 15:10
@Anonymní píše:
Mesto 30 tisic obyvatel. Kratky/Dlouhy tyden, pivovarska restaurace, stacime pivo rucne do petek, staram se i o ubytovani. Priblizne 160 - 200 hodin mesicne. 100 Kc/hodina cisteho. Sef mi prida k vyplate priblizne 1000 Kc dle spokojenosti, dyska cca 9000 Kc/mesic. Bonus na dite 1200 Kc, alimenty 2000 Kc, prispevek na bydleni devet mesicu z roku cca 2500 Kc (protoze na vyplatnici mam minimalku). Mame se moc dobre. Jinam bych nesla, i kdyz mam vzdelani, mluvim plynne anglicky a spanelsky. Prace tri minuty od domu. Nabizeli mi post provozni v jinem hotelu, praci ve sporitelne a administrativu v zazemi pro eshop, vsechno jsem odmitla. Nikde bych totiz pres tricet tisic s vyplatou nesla, musela bych si platit jidlo a jeste bych si zasirala hlavu.

No okrádat stát a ještě se tím chlubit :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 15:17

@Cenarius No jo, je to na pobliti, ze drtiva vetsina zamestnancu ve sluzbach nema priznanou mzdu, nedosahne na hypoteku, ma nizkou materskou, nemocenskou… Sef krati me, ja okradam stat. Stat ma nastavit takove podminky, aby se to nedelo.

• Nahlásit
  • Citovat
2733
17.12.19 15:41
@Anonymní píše:
@Cenarius No jo, je to na pobliti, ze drtiva vetsina zamestnancu ve sluzbach nema priznanou mzdu, nedosahne na hypoteku, ma nizkou materskou, nemocenskou… Sef krati me, ja okradam stat. Stat ma nastavit takove podminky, aby se to nedelo.

Hlavně šéf okrádá stát i tebe. Jednou to poznáš. A stát za to může, protože to toleruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
17.12.19 15:44
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: Ja tleskam, jak klidne a vyrovnane odpovezeno :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
17.12.19 15:55
@Anonymní píše:

Není nad poctivou logiku. „Někdo okrádá mě, já mám tím pádem právo okrádat jiného“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 16:02

@Cenarius Jsem proste bezcharakterni socka.

• Nahlásit
  • Citovat
9313
17.12.19 16:09
@Anonymní píše:
@Cenarius Jsem proste bezcharakterni socka.

No aź to tak budeme dělat všichni, tak nebude ani na ty tvoje slavné příspěvky na bydlení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
17.12.19 16:48
@Anonymní píše:
Mesto 30 tisic obyvatel. Kratky/Dlouhy tyden, pivovarska restaurace, stacime pivo rucne do petek, staram se i o ubytovani. Priblizne 160 - 200 hodin mesicne. 100 Kc/hodina cisteho. Sef mi prida k vyplate priblizne 1000 Kc dle spokojenosti, dyska cca 9000 Kc/mesic. Bonus na dite 1200 Kc, alimenty 2000 Kc, prispevek na bydleni devet mesicu z roku cca 2500 Kc (protoze na vyplatnici mam minimalku). Mame se moc dobre. Jinam bych nesla, i kdyz mam vzdelani, mluvim plynne anglicky a spanelsky. Prace tri minuty od domu. Nabizeli mi post provozni v jinem hotelu, praci ve sporitelne a administrativu v zazemi pro eshop, vsechno jsem odmitla. Nikde bych totiz pres tricet tisic s vyplatou nesla, musela bych si platit jidlo a jeste bych si zasirala hlavu.

Plynule anglicky a španělsky? Tos tam žila? Máš nějaký doklad o úrovni? Nemůžeš učit? To ti fakt stačí dělat servírku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama