Podání Mispregnolu pro zamlklé těhotenství

Anonymní
4.10.20 08:43

Podání mispregnolu pro zamlkle tehotenatví

Zdravím holky, v pátek mi byl podán mispregnol pro zamlkle tehotenatvi v 7 týdnů, uz pri prvni kontrole v 6t mi doktor rekl, ze tam nic nevidi ani cinnost srdicka, ale ze uvidime za tyden a potvrdilo se. :( Takze mi v patek udelal kontrolu a nic tam nebylo jen tvar placky, tak podali 3 prasky po dvou hodinách a po 4h me pustili domu. Uz po ceste jsem citila bolesti podbriska. Dorazila jsem domu a zacali krece, prubezne jsem litala na zachod krvaceni a prujem, vecer se to uklidnilo a od te doby jen malinko spinim, tak mam obavy, aby vse odeslo pryc, abych nemusela na revizi, kterou jsem jiz podstoupila, mame za sebou jedno mimodelozni a jednu revizi pro zamlkle tehotenstvi a ted podani prášku pro opet zamlkle tehotenstvi vse v prubehu 3 let, takze se nam nedari :( zajimalo by me jak dlouho jste vy krvaceli. Diky za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.10.20 13:43
@Anonymní píše:
Zdravím holky, v pátek mi byl podán mispregnol pro zamlkle tehotenatvi v 7 týdnů, uz pri prvni kontrole v 6t mi doktor rekl, ze tam nic nevidi ani cinnost srdicka, ale ze uvidime za tyden a potvrdilo se. :( Takze mi v patek udelal kontrolu a nic tam nebylo jen tvar placky, tak podali 3 prasky po dvou hodinách a po 4h me pustili domu. Uz po ceste jsem citila bolesti podbriska. Dorazila jsem domu a zacali krece, prubezne jsem litala na zachod krvaceni a prujem, vecer se to uklidnilo a od te doby jen malinko spinim, tak mam obavy, aby vse odeslo pryc, abych nemusela na revizi, kterou jsem jiz podstoupila, mame za sebou jedno mimodelozni a jednu revizi pro zamlkle tehotenstvi a ted podani prášku pro opet zamlkle tehotenstvi vse v prubehu 3 let, takze se nam nedari :( zajimalo by me jak dlouho jste vy krvaceli. Diky za odpovedi.

Ahojky, u mě to bylo dohromady asi 12 dnů, z toho poslední 4 už jen špinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.10.20 08:28

Zdravím děvčata. Mne byl podan Mispregnol v patek 2 tablety a třetí za 3 hodiny a nic. Nezačala jsem krvácet vůbec. Dnes je to 5. Den a stále nic. Ve 12 hodin opět nemocnice, kde zkusí podat další prášek a pokud i ten nezabere tak revize, které jsem se chtěla strasne vyhnout jelikož mám za sebou už dvě. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.10.20 08:46

@Bleire mě prášek nepomohl, minulý týden jsme musela podstoupit revizi, také jsem se ji chtěla vyhnout a stále mě bolí v podbříšku, tak snad nebudu mít zánět, v pátek si jdu pro výsledky histologie do nemocnice, tak jim o té bolesti řeknu a uvidíme. Do toho už třetí den mám migrénu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.10.20 08:47

@Alphaset89 Musela jsem na revizi, prášek mi nepomohl. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.10.20 09:09
@Pajule9 píše:
@Bleire mě prášek nepomohl, minulý týden jsme musela podstoupit revizi, také jsem se ji chtěla vyhnout a stále mě bolí v podbříšku, tak snad nebudu mít zánět, v pátek si jdu pro výsledky histologie do nemocnice, tak jim o té bolesti řeknu a uvidíme. Do toho už třetí den mám migrénu. :nevim:

Tak to uz moc klidná nejsem jelikož jsem spolehala, ze ten dneska určitě zabere. V podbrisku me porad bolí, ale prostě jinak nic. S tim, ze by prášek nezabral nikdo moc nepočítal ani mi o tom nikdo neřekl. No ve 12. Hodin se uvidí…ale už teď mám tlak jak blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.10.20 09:20

@Bleire Já po něm krvácela jen jeden den a na kontrole mi potvrdil doktor, že nic neodešlo, tak jsem musela na revizi. :? Prostě se to stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.20 10:15

Já měla Mispregnol v domácím prostředí, sama jsem zaváděla. Do 3 hodin se spustilo krvácení a krvacela jsem 8 dní, 3 dny jsem nekrvacela a pak znova zacala krvacet. Zítra je to 14 dní od potratu a stále krvácím a jdu na kontrolu. Přeji si nemuset na revizi, protože mam doma 1,5 roku starého chlapečka a mam strach. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.20 10:16
@ivetagut píše:
Já měla Mispregnol v domácím prostředí, sama jsem zaváděla. Do 3 hodin se spustilo krvácení a krvacela jsem 8 dní, 3 dny jsem nekrvacela a pak znova zacala krvacet. Zítra je to 14 dní od potratu a stále krvácím a jdu na kontrolu. Přeji si nemuset na revizi, protože mam doma 1,5 roku starého chlapečka a mam strach. 8o

A jinak to krvácení bylo naprosto šílené. Teď je to jak takova normální mentruace :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
21.10.20 10:17

@ivetagut držím pěsti ať vše dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.20 10:20
@ivetagut píše:
Já měla Mispregnol v domácím prostředí, sama jsem zaváděla. Do 3 hodin se spustilo krvácení a krvacela jsem 8 dní, 3 dny jsem nekrvacela a pak znova zacala krvacet. Zítra je to 14 dní od potratu a stále krvácím a jdu na kontrolu. Přeji si nemuset na revizi, protože mam doma 1,5 roku starého chlapečka a mam strach. 8o
A jinak to krvácení bylo naprosto šílené. Teď je to jak takova normální mentruace :roll:
@Pajule9 píše:

Děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.10.20 14:58
@Pajule9 píše:
@Bleire mě prášek nepomohl, minulý týden jsme musela podstoupit revizi, také jsem se ji chtěla vyhnout a stále mě bolí v podbříšku, tak snad nebudu mít zánět, v pátek si jdu pro výsledky histologie do nemocnice, tak jim o té bolesti řeknu a uvidíme. Do toho už třetí den mám migrénu. :nevim:

Po Mispregnolu do ted zadne krvaceni. Dnes opět ultrazvuk, kde mi chtěli udělat revizi hned. Odmitla jsem. Byly mi podány dali 2 tablety v ordinaci a další dvě si mam dat do 30 min. Tedy celkem budu mít v sobe 7 Mispregnolu a jsem fakt výjimka ze se s tím nesetkali. Zatím mě bolí podbrisek, ale žádné krvácení. Pokud prý budu krvácet více než při normální MS tak ihned do nemocnice a rovnou na revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
22.10.20 12:18
@Pajule9 píše:

Dopadlo to dobře. Gestacni vacek je pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
22.10.20 19:10

Můžu se zeptat za jak dlouho po podání tabletek jste byli na kontrole? Já jsem to podstoupila v úterý, v úterý jsem krvácela hodně - jak když pustím kohoutek s vodou - to trvalo cca 10 minut. Jinak jsem úterý krvácela celý den jako při silnější menstruaci, druhý den už to byla taková klasická menstruace a dnes, tedy 3tí den už jenom špiním. Na kontrolu ke svému dr mám jít až za 10 dní a na velký utz do nemocnice až za dva týdny. Tak teď jste mě docela vystrašili, kdyby neodešlo všechno, tak mi přijde i ta doba 10 dní hrozně dlouhá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.10.20 20:04
@an-na píše:
Můžu se zeptat za jak dlouho po podání tabletek jste byli na kontrole? Já jsem to podstoupila v úterý, v úterý jsem krvácela hodně - jak když pustím kohoutek s vodou - to trvalo cca 10 minut. Jinak jsem úterý krvácela celý den jako při silnější menstruaci, druhý den už to byla taková klasická menstruace a dnes, tedy 3tí den už jenom špiním. Na kontrolu ke svému dr mám jít až za 10 dní a na velký utz do nemocnice až za dva týdny. Tak teď jste mě docela vystrašili, kdyby neodešlo všechno, tak mi přijde i ta doba 10 dní hrozně dlouhá :nevim:

Gratuluji ti, ze jsi začala krvácet. Ja v patek podany 3 tablety a nic a včera další 4 a nic. Celkem 7 a porad nic. Jinak mi bylo řečeno, že mám přijít na kontrolu za 14 dní- kdyz tedy počítali, ze začnu krvácet. Ted tomu ještě nechám cas do neděle a pak to asi budu muset řešit, ale snažím se tomu moc vyhnout pac mam za sebou už 2 revize. Ale stejně mi bylo řečeno, že pokud by po tabletách neodeslo vse, ze se revizi nevyhnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama