Podani žaloby a jak dlouho trvá než se to hne?,

Anonymní
3.6.21 21:38

Podani žaloby a jak dlouho trvá než se to hne?,

Dobrý večer, chtěla bych podat žalobu na expartnera skrze alimenty a otcovství. Jak dlouho od podání žaloby dostane ex dopis od soudu? Děkuji moc za odpovědi a preji hezky zbytek večera.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64269
3.6.21 21:42

Ti nikdo nepovi, pac záleží soud od soudu, někde máš za měsíc dopis, někde si počkás rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
3.6.21 21:43

Jak kde, pocitej několik týdnu až rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 21:50

Ahaa tak to jste mě noc nepotěšili 😐 ale děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 21:55

Ahoj holky vysvětlíte mi někdo prosím co to známena

Vag D v AVF normální okolí vpravo hmatná resist asi 4 Cm palp citlivá

Uz D v avf endoecho 2 mm jinak vpravo cyst resist susp endometriozova dg cystis ovarii endometriozova, mohlo by se jednat o těhotenství a cystu, vážně už nevím jsem z toho zmatená

Příspěvek upraven 04.06.21 v 16:40

• Citovat
  • Nahlásit
2478
4.6.21 00:49

Podívej se na statistiky daného soudu, tam je dle typu řízení uvedeno, jak dlouho to trvá.. Jinak dostat dopis od soudu je teprve začátek, pokud chlapec nebude dobrovolně chtít, tak než se udělají oficiální testy otcovství apod., tak počítej minimálně rok.. Alimenty pak dostaneš zpětně až za období 3 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 02:57

@Beckyttine5 děkuji a právě o ten dopis mi jde i když je to jen začátek :andel: On totiž muj bejvalej partner se mnou vubec nekomunikuje, tak se ani od něj nedozvim kdy ten dopis dostane.

• Citovat
  • Nahlásit
2374
4.6.21 06:20
@Anonymní píše:
@Beckyttine5 děkuji a právě o ten dopis mi jde i když je to jen začátek :andel: On totiž muj bejvalej partner se mnou vubec nekomunikuje, tak se ani od něj nedozvim kdy ten dopis dostane.

Pokud jsi ty a dítě v nouzi. tak lze požádat soud o předběžné opatření, v tom případu soud rozhodne do týdne, nejlepší obrátit se na OSPOD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 06:41

@Luboš P Dekuji moc, v nouzi zatim nejsem pomáhá mi rodina ale pul roku a rok je dlouhá doba…Uvidim tedy jak to udělám :andel: Asi zkusim to nějak urychlit tedy jestli to půjde

• Citovat
  • Nahlásit
2478
5.6.21 15:59

Myslím, že nějaký dopis dostaneš Taky… Obvykle se to předává OSPOD, kam si vás pozvou, aby se seznámil s vaší situací, budou totiž zastupovat zájmy dítěte a budou se pak soudu taky účastnit..
Takže dostaneš dopis, kde bude napsané, že tě budou kontaktovat z OSPOD, a může tam už být i nějaký termín líčení, nebo i neoficiálního setkání u soudu.. Dle soudu počítejte pár týdnů nebo měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 22:20

@Beckyttine5 Děkuji moc za informaci

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie