Podání zásilky-zásilkovna

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
13.4.21 13:48

Podání zásilky-zásilkovna

Ahojky,
Dnes pujdu do zasilkovny a zajima me jestli takhle mohu poslat zasilku. Mam dve. Jedna krabice lidl a druha udelana jedna krabice ze dvou od zalando lounge. Tak nevim jestli mohu poslat. Tu z toho lidlu nejspis ano (uz jsem jednou posilala, pres ppl tedy a vzali to uplne normalne), ale ze zalanda loumge nevim uplne..v krabici je skrabadlo pro kocku, netusim jestli mam jeste zabalit treba do nejakyho vanocniho papiru (naopak samozrejme) :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1291
13.4.21 13:49

Ja myslím že je to jedno, jak jsi to zabalila, posílala jsem i horší :mrgreen: hlavní je ten rozměr a váha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.4.21 13:51

@Jessica4 rozměr jsem cetla ze musi byt dohromady 150cm max, to splnuje. Vaha teda nevim, ale mam pocit ze berou do 5 kg a to urcite nema..ale zase nechci aby se mi ta krabice nejak rozjela no. Uvidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
13.4.21 13:56
@Sara28 píše:
@Jessica4 rozměr jsem cetla ze musi byt dohromady 150cm max, to splnuje. Vaha teda nevim, ale mam pocit ze berou do 5 kg a to urcite nema..ale zase nechci aby se mi ta krabice nejak rozjela no. Uvidim

No, při zadávání do aplikace zasilkovny chtějí max rozměr 50×40×30, dohromady pak součet 120 a nejdelší strana max 50. Tak mi to tam píšou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
13.4.21 13:57

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
13.4.21 14:30

@Sara28 pokud je to pevně zalepené a po cestě se to nerozpadne, tak můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.4.21 15:02

@Jessica4 kdyz jsem ted merila tak dohromady ma 100 cm, asi jsem se divala blbe no..ale i tak to vychazi, takze super :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.4.21 15:03

Asi je divny vzit provazek a utahnout to provazkem ze. Asi to budu muset prelepic tim papirem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
13.4.21 15:07

@Sara28 to uz bych radši utáhla tím provázkem, vánoční papír se při manipulací roztrhá. Když už to chceš mermomocí do něčeho balit, tak to zabal do něčeho pevného, třeba igelitu, ale předpokládám, že tak velký nemáš. Nebo jestli to drží pevně, tak to nech tak, už nad tím špekuluješ moc dlouho na to, že to je jeden balík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
13.4.21 15:29

@Hoa Mai jo utahnu to provazkem a provazek jeste prelepim izolepou a snad to bdue drzet. Jinak diky vsem za rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21335
22.4.21 13:26

U zásilkovny nebývá problém, chce to jen aby to drželo…
a dodržet dané rozměry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.3.22 19:32

Poslani zasilky nekam jinam

Dobry den muzu se vas na neco zeptat? Ja mela poslat pani doporucene balik pres zasilkovnu a bouzel jsem spletla i adresu i to ze to ma byt doporucene. A bouzel jsem balicek odeslala. Nevite jestli se to da v aplikaci nejak zmenit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
9.3.22 19:51

@Nunisek18 Nedá, musíš počkat, až se ti to vrátí zpátky (po uplynutí úložní doby) a poslat znovu. Řešila jsem to nedávno se paní mi to poslala na pobočku řetězce, ale do jiného města, tak jsem volala na info linku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.3.22 19:55

@EvulinkaH dekuji moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu