Podařilo se nám dite az po 10 ivf

24.5.16 20:46

Podařilo se nám dite az po 10 ivf

Mám dceru s predesleho vztahu přirozeně, kdyz bylo. dceři devět s partnerem co ma sníženou plodnost jsme podstoupili víc (isci) jsme použily po každé pro jistotu měla jsem celkem 10 et,4 ket, na et jsem měla i ctyri embrya a zamrznutí obalů pro zachycení, jsem v poradku byla jsem dobrovolně na laparoskopii vše ok při posledním ivf jsem řekla ze na vše kaslu a totálně si nepřipustila že bych otehotnela že uz se nebudu trápit zklamanim a vyšlo. to tim chci říct ze psychika je. strašně moc u mě to uz byla. setrvačnost ale na druhou stranu jsem chtěla proto udělat vse :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18447
24.5.16 20:54

@Ctyrlistek73 Klobouk dolu za vytrvalost, tomu se rika to nevzdat. Na druhou stranu doufej, ze se budoucnost nezepta, co vse jsi delala se svym telem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
24.5.16 21:07

@Ctyrlistek73 a co se ocekava od publika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5548
24.5.16 21:18
@Ctyrlistek73 píše:
Mám dceru s predesleho vztahu přirozeně, kdyz bylo. dceři devět s partnerem co ma sníženou plodnost jsme podstoupili víc (isci) jsme použily po každé pro jistotu měla jsem celkem 10 et,4 ket, na et jsem měla i ctyri embrya a zamrznutí obalů pro zachycení, jsem v poradku byla jsem dobrovolně na laparoskopii vše ok při posledním ivf jsem řekla ze na vše kaslu a totálně si nepřipustila že bych otehotnela že uz se nebudu trápit zklamanim a vyšlo. to tim chci říct ze psychika je. strašně moc u mě to uz byla. setrvačnost ale na druhou stranu jsem chtěla proto udělat vse :)

Na pochopení tohoto příspěvku to chce asi nějaké vyšší vzdělání, než mám. Nejenže nechapu pointu, ale ani nevím, jestli to druhé dítě máte nebo ne a jaké má být poselství pro čtenáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.16 21:31

Super diky za typ :zed:. Pred par dny jsem mluvila s moji tetou, co taky podstoupila 10 IVF. Deti nikdy vlastni nepocali. Ale adoptovali si. Dve.
A nikdy se jim dite nenarodilo, i kdyz na to rozhodne uz nemysleli a ani nedoufali. A z hlavy to pustili. Za to u ni propukla, po vsech tech stimulacich, rakovina…

Ale gratuluji, jestli tohle je to, co chces slyset :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
24.5.16 21:39

@Ctyrlistek73 zvlastni, v unoru bylo tve dceri sedm a byla jsi samozivitelka :think:
https://www.emimino.cz/…nani-251779/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
24.5.16 21:44
@Berousik píše:
@Ctyrlistek73 zvlastni, v unoru bylo tve dceri sedm a byla jsi samozivitelka :think:

Zvláštní obrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
24.5.16 21:47
@Berousik píše:

No a pak, že něco nejde, trocha setrvačnosti a touha udělat pro něco vše, jak zakladatelka zmiňuje a za 3 měsíce se můžeš posunout i o 3 roky dál! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
24.5.16 21:47

@Ctyrlistek73 @Tšekkin Kulpa zajímavé, že máte podobný styl psaní a používání interpunkce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
24.5.16 21:52

Jinak je tu zrejme prostor pro sdeleni jakychkoliv, i tech nevyzadanych informaci. Proto si dovoluji sdelit svuj osobni fatalisticky postoj: priroda je moudra a mocna, proto neumim posoudit zda je dobre neco pres koleno lamati…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
24.5.16 21:58

Tak jak to teda je zakladatelko? Snažíš se o druhé dítě a nebo hledáš práci a jseš sama? Dítěti je sedm, nebo už devět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
24.5.16 22:02
@Frnda píše:
No a pak, že něco nejde, trocha setrvačnosti a touha udělat pro něco vše, jak zakladatelka zmiňuje a za 3 měsíce se můžeš posunout i o 3 roky dál! :mrgreen:
:mrgreen: psychika a priroda jsou mocne carodejky :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.16 22:04
@tiffany píše:
@Ctyrlistek73 @Tšekkin Kulpa zajímavé, že máte podobný styl psaní a používání interpunkce. :think:

No dovol. 8o

:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
24.5.16 22:07
@Tšekkin Kulpa píše:
No dovol. 8o:lol:

Můžeš

• Nahlásit
  • Citovat