Podařilo se někomu z vás přibrat 5 kg za měsíc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 13:34
podarilo se nekomu z vas pribrat 5 kg za mesic?

Podarilo se nekomu z vaas pribrat aspon 5kg za mesic jestli jo jak jste to udelaly??? :lol: :mavam: :mavam: :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 26.10.18 13:39

Jo, kdysi kolem dvaceti a to dokonce za pár dní. Vedla jsem život plný pařeb a zábavy a když jsem dojela domů na vánoce, tak jsem jela zpět o 5 kg těžší, to si pamatuju, jak vykrmená husa :lol: Pak to naštěstí teda zase opadlo

Příspěvek upraven 26.10.18 v 13:39

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.10.18 13:39

Já přiberu vždy jen o dovolené, kdy mám pravidelnou stravu s větším příjmem kalorií a přiměřený pohyb. Pracuji na 12 hodinové směny, kdy se prakticky jinak nezastavím. Jediná rada je navýšit příjem.

svycarka
Echt Kelišová 7602 příspěvků 26.10.18 13:45

podarilo dokonce 7 … V tehotenstvi :mrgreen: Jinak bych rekla pozvolna ,pravidelna strava,plnohod­notna. Zavarkove polivky plus druhy chod. Omacky doma delane,knedli­ky…proste dobra selska domaci kuchyne. Zadny fast food,po nem mozna priberes,ale telo ti moc vdecne nebude.ja bych spis potrebovala tech 5 dolu :mrgreen: Proc potrebujes pribrat?

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 13:49
@svycarka píše:
podarilo dokonce 7 … V tehotenstvi :mrgreen: Jinak bych rekla pozvolna ,pravidelna strava,plnohod­notna. Zavarkove polivky plus druhy chod. Omacky doma delane,knedli­ky…proste dobra selska domaci kuchyne. Zadny fast food,po nem mozna priberes,ale telo ti moc vdecne nebude.ja bych spis potrebovala tech 5 dolu :mrgreen: Proc potrebujes pribrat?

jsem az moc hubenounka merim 145cm vazim 33 kg jsem po porodu … :nevim: :andel: pred porodem jsem mela 47kg a pak takhle hodne kil okamzite dolu jsem uz nestastna z toho vipadam jak dite :zed: :zed: :kytka:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 13:50
@Iveta Kotlárová píše:
jsem az moc hubenounka merim 145cm vazim 33 kg jsem po porodu … :nevim: :andel: pred porodem jsem mela 47kg a pak takhle hodne kil okamzite dolu jsem uz nestastna z toho vipadam jak dite :zed: :zed: :kytka:

jo jinak je mi 24 let 8o kazdej mi tipuje 15 :think: :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 26.10.18 13:51
@Iveta Kotlárová píše:
Podarilo se nekomu z vaas pribrat aspon 5kg za mesic jestli jo jak jste to udelaly??? :lol: :mavam: :mavam: :think: :think:

Ano, dokonce 12 kg :roll: :oops: . Ale bylo to po rozchodu s přítelem (dnes nechápu, byl to totální kretén, ale tenkrát…)

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 13:52
@elen-ka píše:
Ano, dokonce 12 kg :roll: :oops: . Ale bylo to po rozchodu s přítelem (dnes nechápu, byl to totální kretén, ale tenkrát…)

jj jste se prejidala??? :think: :::

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 26.10.18 13:53
@Iveta Kotlárová píše:
jsem az moc hubenounka merim 145cm vazim 33 kg jsem po porodu … :nevim: :andel: pred porodem jsem mela 47kg a pak takhle hodne kil okamzite dolu jsem uz nestastna z toho vipadam jak dite :zed: :zed: :kytka:

Tak jedna věc je, zda jsi takto hubená vždy. Pak je možné, že ať budeš dělat vše možné, tak nepřibereš. Pak je také možné, že máš rozhozenou štítnou žlázu. Někdy to klidně může rozhodit i těhotenství a porod.

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 26.10.18 13:54
@Iveta Kotlárová píše:
jj jste se prejidala??? :think: :::

jo, co přejídala, žrala jsem hlavně večer, když jsem přišla z práce :cert: Jsem blbá no, ten chlap za to nestál.

svycarka
Echt Kelišová 7602 příspěvků 26.10.18 13:56

@Iveta Kotlárová tak zas jsi malucka :kytka: ikdyz pravda mela by jsi nabrat matko :mrgreen: kojis? Nektere po tom prave rapidne hubnou.Co takhle jis během dne?

Příspěvek upraven 26.10.18 v 13:57

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 13:57
@elen-ka píše:
Tak jedna věc je, zda jsi takto hubená vždy. Pak je možné, že ať budeš dělat vše možné, tak nepřibereš. Pak je také možné, že máš rozhozenou štítnou žlázu. Někdy to klidně může rozhodit i těhotenství a porod.

ahoj stitnou mam myslym v poradku jeste nez jsem mela deti to jsem vazila i 50 kg ale nejak po tech detech hlavne potech porodech cs jsem moc zhubla snazim se jist po 3 hodkách ale nic moc piju i glukopur rozpusteny ve vode nebo caji ale taky nic moc nevim co mam vyzkouset cviky asi ne _ :think: nepotrebuji cvivit jsem uz hubena dost :) jen chci tuky

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 14:04
@svycarka píše:
@Iveta Kotlárová tak zas jsi malucka :kytka: ikdyz pravda mela by jsi nabrat matko :mrgreen: kojis? Nektere po tom prave rapidne hubnou.Co takhle jis během dne?Příspěvek upraven 26.10.18 v 13:57

ahoj noo praave kojim malymu je teprve 1 mesic jim co je doma kdyz to stiha uvarim teply obed na snidani si treba dam rohlik se sunkou a maslo pus kapucino nebo caj ve kterym je glukopur :think: :think: neky mam na snidani treba ovesnou kasi ,jogurt ovoce atdd…odpoledne snim treba to co je k obedu sem tam snim naky sladkosti 8o piti dodorzuju cely den ja fkat cim to je ale proste mam 33 kg jako muj pes :mrgreen: :mrgreen: nevim co s tim doktori mi nepomuzou neporadi akura reekly vic jist napadlo me se prejidat ale to asi neni dost dobry :nevim: :zed:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 26.10.18 14:07

@Iveta Kotlárová
Potřebuješ jíst hodně, ale vyváženě. Tj. snídaně jogurt s ovocem, případně musli, oříšky… Svačina třeba chleba žitný se šunkou, vajíčkem. Oběd maso, brambory (rýže), zelenina… Odpo svačina buď jogurt s musli nebo chleba s něčím a večeře podobná jako oběd. Ale musíš toho jíst asi dost a rozjídat se postupně.

Jinak cvičením hubnout nemusíš, pokud začneš posilovat, tak budeš nabírat svaly, ty jsou těžší a i se tělo hezky vytvaruje.

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 26.10.18 14:12
@Janina81 píše:
@Iveta Kotlárová
Potřebuješ jíst hodně, ale vyváženě. Tj. snídaně jogurt s ovocem, případně musli, oříšky… Svačina třeba chleba žitný se šunkou, vajíčkem. Oběd maso, brambory (rýže), zelenina… Odpo svačina buď jogurt s musli nebo chleba s něčím a večeře podobná jako oběd. Ale musíš toho jíst asi dost a rozjídat se postupně.Jinak cvičením hubnout nemusíš, pokud začneš posilovat, tak budeš nabírat svaly, ty jsou těžší a i se tělo hezky vytvaruje.

ani nevis jakm rada bych zas mela svuj zadek a stehna ale mam mimink to jen cely dny breci takze na to nemam vubec cas a kdxz spi tak si jdu lehnout protoze jsem uz od prichodu z porodnice K.O. 8o oki zkusim si davat vetsi porce snad to dám :think: me se totiz hned zacne zvedat zaludek jak uz toho jim moc :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >