Podařilo se někomu získat "soví hrneček" za 50 bodů z DM ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.14 18:50
Podařilo se někomu získat "soví hrneček" za 50 bodů z DM ?

Musím přiznat, že jsem trochu naštvaná :cert: :mrgreen:. V listopadovém journálu od dm je inzerován „dm soví hrneček pod vánoční stromeček“ za 50 dm bodů. Ano, píší platí od 29.10. do vydání zásob. Sháním od soboty 1.listopadu. Oběhla jsem už několik drogérii a je to bez šance, nemají a prý už ani nebudou. Prý byly všechny během toho prvního dne pryč. Tak proč toho nevyrobí víc? Vzalo mi to chuť v této drogérii ještě někdy nakupovat. A jak to máte vy, podařilo se někomu hrneček získat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23163 příspěvků 03.11.14 18:52

@jindra.kytka mno to si mě nepotěšila. Kamarádka ho sehnala hned ten první den. Já chcípu, takže se do DM nedostanu :(
Je celkem obyčejný, ale ideální čajová velikost.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.14 18:53

@lleennttiillkkaa

No právě, že je to ta ideální čajová velikost (líbí se mi ten tvar a 400ml )

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 03.11.14 18:54

Mne jo v patek :mrgreen: :mavam:

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.14 18:57

@adelina3

A jak to děláte? To sledujete každý nový dm journal a hned 1.den prodeje za body tam cíleně neběhnete?

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 03.11.14 18:58

Mám dva :lol: a ani jsem o nějaké akci nevědela, paní mi ho nabídla sama :pankac:

martiiinkajjj
Kecalka 361 příspěvků 03.11.14 18:58

Já jsem taky neměla štěstí…samozřejmě vyprodáno. Ale já jsem celkově poslední dobou s DM nespokojená. Například vánočná slevy na kosmetiku, které mi chodí do schránky každý rok mi prostě nepřišly a ostatním kamarádkám ano. Nechodí mi už ani ten jejich časopis…prostě nic.

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 03.11.14 18:58

Je hezky, idealni cajova velikost. Sehnala jsem ho nekdy minuly tyden. Prodavacka mi nabizela dva, pry mam hodne bodu :lol: vzala jsem si jenom jeden. Pozdeji se mi to rozlezelo v hlave a za dva dny sla jeste pro druhy, ale to uz jsem mela smulu :mrgreen:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 03.11.14 18:59

Jinak to byla nahoda, o zadne akci na hrnecky jsem nevedela

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 03.11.14 19:02
@jindra.kytka píše:
@adelina3A jak to děláte? To sledujete každý nový dm journal a hned 1.den prodeje za body tam cíleně neběhnete?

No tak to fakt ne :mrgreen: :mrgreen: šla jsem pro tablety do myčky a paní mi ho sama nabídla :palec:

Ademe2
Stálice 89 příspěvků 03.11.14 19:02

Taky jsem o žádné akci nevěděla a prodavačka mi ho narvala u kasy. :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65113 příspěvků 03.11.14 19:03
@jindra.kytka píše:
Vzalo mi to chuť v této drogérii ještě někdy nakupovat. A jak to máte vy, podařilo se někomu hrneček získat?

Já jsem o žádné akci ani nevěděla, ale jinak v krámě (jakémkoliv) nakupuju protože mě něčím osloví výrobky a nenakupovat někde jen protože neulovím dárek za body mi přijde trochu přehnané :think:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 03.11.14 19:04

Me tam vzdycky neco narvou, minule dva kufriky pro prcka, pak tasticku pro něj…mě ani zadnej casopis nechodi

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 19:05

Prvni den, pouze jeden, posledni :cert: v centru olomouce uz nikde druhy den nebyly…

cimbík
Závislačka 2550 příspěvků 03.11.14 19:11

Jo jo, jsou krásný, v pátek jsem šla „omylem“ do drogerie a prodavačka mi sama nabídla, tak jsem si drze vzala dva, páč o jeden by byla doma bitka :roll:. O žádné akci jsem nevěděla :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >