Donosily jste po potratu ve 13. týdnu?

21.2.20 17:59

Podařilo se Vám donosit zdravé miminko?

Dobrý den, před týdnem jsem byla na kyretáži ve 13+5 tt. Měla jsem za sebou i prvotrimestralní screening který byl v naprostém pořádku(10.2.). Srdíčko krásně tlouklo jako zvon, ve středu jsem šla na prohlídku ke svému dr. a srdíčko už vůbec netlouklo. Nikdo neví proč ani doktoři z nemocnice. Máte někdo podobnou zkušenost? Bylo potom další těhotenství v pořádku? Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12945
21.2.20 18:14

@Balovka 1234 není žádný důvod, proč by jsi příště neměla donosit zdárně miminko až do konce
tyhle zamlklé těhotenství jsou časté

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
21.2.20 18:24

Ahoj :mavam: já byla na kyretáži okolo 10tt. A za 11 mesicu jsem porodila dvojčátka. Těhotenství bezproblemove, děti zdravé, donosene :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 18:37

Moc děkuji za odpovědi. Četla jsem různé diskuze i na jiných stránkách a dočetla jsem se, že často se jim to opakovaně stávalo. Tak se docela bojím, aby se to neopakovalo až příště otehotnim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
21.2.20 18:41

12tt, dva dny před screeningem, miminko mrtvé.. potrat, potom kyretáž, tři měsíce na to jsem měla dvě čárky a teď mi tu večeří rok a půl staré dítě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
21.2.20 18:54

Zamlklé těhotenství, revize v 10 tt, teď mi tady běhá dvouletý rošťák a jsem v 26 tt. Neboj a hlavně si to nepřipouštěj, žádné černé myšlenky, mysli pozitivně :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10761
21.2.20 18:55

Ja byla tyden před 1.srceeningem na krvi, vse bylo ok. O tyden později na screeningu ticho, zamlkle. Nikdo mi neřekl proc se to stalo, tak revize. Dalsi těhotenství ok, ale nechala jsem toku čas pul roku. Nějak nas to zlomilo a dřív nebyla ani myšlenka to zkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23117
21.2.20 18:58

Já jsem měla ZT v 9tt a za rok a 2 měsíce se nám narodil syn a 2 roky po něm dcera. Další těhotenství v pohodě bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
21.2.20 18:58
@Balovka 1234 píše:
Dobrý den, před týdnem jsem byla na kyretáži ve 13+5 tt. Měla jsem za sebou i prvotrimestralní screening který byl v naprostém pořádku(10.2.). Srdíčko krásně tlouklo jako zvon, ve středu jsem šla na prohlídku ke svému dr. a srdíčko už vůbec netlouklo. Nikdo neví proč ani doktoři z nemocnice. Máte někdo podobnou zkušenost? Bylo potom další těhotenství v pořádku? Díky za odpovědi

Zažila jsem to dvakrát po prvním dítěti. Jednou v 9tt, podruhé ve 12tt. Genetika, imunologie, vse ok u obou. Potřetí už jsem donosila, zrovna uspavam tříměsíčního chlapecka. Nezoufej, strašně často se to prý stává. Velmi pravděpodobně bude další tehu ok. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
21.2.20 19:54

Určitě to bude příště v pořádku :) já mám za sebou dvě zamlklá těhotenství (18 tt, 6 tt), dvě zdravé děti a teď jsem v 19. týdnu se třetím. Opravdu se to děje :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama