Podařilo se vám získat přítele zpět, i když si našel jinou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 21:30
Podařilo se vám získat přítele zpět, i když si našel jinou?

Zdravím všechny uživatelé.

Nechal vás už někdo kvůli jiné, nebo kvůli jiného? Podařilo se vám ho získat i přes to zpět?
Existují na to nějaké fígle?

Reakce:
Uživatel je onlineAnneElliot
Kecalka 408 příspěvků 23.12.18 21:51

Ne, kdyby si našel jinou, už bych se neponižovala a zpět bych ho nechtěla. :roll:

sediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 23.12.18 21:54
@AnneElliot píše:
Ne, kdyby si našel jinou, už bych se neponižovala a zpět bych ho nechtěla. :roll:

Přesně, mám svoji hrdost. Ještě abych se o něj snažila, když mě nechce. Marnění drahocenného času.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1775 příspěvků 23.12.18 22:04

Díky Bohu, nepodařilo. Jsem šťastná, mám teď svoji rodinu :srdce:
A on je pořád tam kde byl před X lety

Aspera
Generální žvanilka 21469 příspěvků 23.12.18 22:06

Nebojovala bych o něj, když utekl jednou uteče znova a hlavně by mi o to už nestál. Já nechápu ani to rozcházení a scházení furt do kola. Buď s ním chci být a jsme spolu furt a nebo ne, nic mezi.

alisekR
Kelišová 5476 příspěvků 23.12.18 22:13

Ne a dnes, když se ohlédnu, jsem za to ráda. On byl srab, že si našel jinou mi neřekl a celý konec vztahu byl obrovský držkopád :( . Vykašli se na to. Můj manžel, když se mnou chodil v 16 letech a pak jsme se pořád scházeli a rozcházeli, si taky nakonec našel jinou, já tedy taky :lol: , ale nakonec. Jsme se k sobě vrátili po letech, ale to byla osudová láska a tu poznáš na první dobrou. U té by ses nemusela takhle ptát.

Viola23
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 22:21
@Anonymní píše:
Zdravím všechny uživatelé.Nechal vás už někdo kvůli jiné, nebo kvůli jiného? Podařilo se vám ho získat i přes to zpět?
Existují na to nějaké fígle?

Přesně jak říkají holky. Já tě naprosto chápu, že to moc bolí ale časem si uvědomíš, že by za to ten druhý ani nestál. Uvidíš najdeš si lepšího, který tě jen tak neopustí a bude si tě vážit. :hug: Přeju ti hodně sil

Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 23.12.18 22:36
@Anonymní píše:
Zdravím všechny uživatelé.Nechal vás už někdo kvůli jiné, nebo kvůli jiného? Podařilo se vám ho získat i přes to zpět?
Existují na to nějaké fígle?

A proč?! Když rozchod, tak rozchod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 23:10
@Viola23 píše:
Přesně jak říkají holky. Já tě naprosto chápu, že to moc bolí ale časem si uvědomíš, že by za to ten druhý ani nestál. Uvidíš najdeš si lepšího, který tě jen tak neopustí a bude si tě vážit. :hug: Přeju ti hodně sil

Do něho jsem byla ale zvlášť hodně zamilovaná. Předešlé partnery jsem neměla tak ráda, jako jeho :,(

Mutlice
Kecalka 229 příspěvků 23.12.18 23:57

Neponižuj se. Fíglema a bojováním o něj se mu navíc jen zhnusíš… Pokud má jinou, jdi si dál svou cestou. Není snad nic horšího, než ženská bez hrdosti :nevim:

Lujza031
Kecalka 121 příspěvků 24.12.18 00:45

Dvakrát do téže řeky nevstoupíš. Když už se lidé rozejdou, tak by to mělo být.
Jestli to je nedávno, tak můžeš mít tyto myšlenky, je to čerstvé a stále jsi zamilovaná, ale do půl roka to přejde.
Ale jestli chceš radu, tak ano, lze ho získat zpět. Chlapi jsou strašně jednoduší. Stačí na to jen pár věcí: usmívej se když ho potkáš - zdrav ho, starej se o sebe více než když si byla s ním, choď mezi lidi, bav se (nejlépe aby tě u toho viděl). Já mám jen 3 ex a na každého to fungovalo, akorát jsem to dělala z pomsty ne že bych je chtěla zpět. :D 8) Bylo to úžasné, nemluvě o tom, že mi hezčí vzhled zvedl sebevědomí a já si tak troufla na sexy chlapa, kterého dnes mám už 13 let! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 07:31

Kdybych chtěka, tak ho získám. Vím to na 100%, není s druhou paní spokojený..
Ale nechci :D Mám svou hrdost, nevážil si toho, co jsem pro něj/nás dělala, toho, že máme zdravé děti .. Tak smůla.
Zní to asi nabubřele, ale sám mi to řekl. :nevim:
Raději anonym, kvůli jeho nové paní, chodí sem

Viola23
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 24.12.18 07:54
@Anonymní píše:
Do něho jsem byla ale zvlášť hodně zamilovaná. Předešlé partnery jsem neměla tak ráda, jako jeho :,(

Já ti věřím i já měla přítele (má první láska), se kterým jsem plánovala celou svou budoucnost, ale on ji asi neplánoval se mnou a opravdu dlouho mi trvalo než jsem si to uvědomila. Když jsem tomu dala přítrž, myslela jsem že je to moje nejhorší rozhodnutí, avšak po čase jsem narazila na současného přítele, se kterým čekám miminko a jsem pro něj opravdu důležitá a on pro mě, což mi dokazuje každý den. A věř mi že na tebe taky čeká takový princ jako na mě, vlastně na každou z nás. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >