Podávám víc jak jeden druh mléka

Anonymní
5.8.15 21:15

Podavam vic jak jeden druh mleka

Radeji anonymne at to tu neni pak moc divoky :D
Synovy od 4 mesice podavam uz jen UM. Chutna mu sunar complex tak dava, m ten, ale trpel na boletsi briska. Tak sem koupila Hami na citlive brisko. Pres den sem davala citlive brisko a na noc sunar (lepe se mu po nem spalo). Pote jsem od znmame dostali pixlu nutrilonu proti ublinkavani. Zacala jsem davat pres den ten a na noc zas sunar. Neublinkaval a nikdy na nem nebylo vidte ze by mu podavani dvou druhu nejak vadilo :nevim: tak nevim zda to je vazne mco spatne a mam s tim prestat nebo to je vlastne jendo. Vas nazor?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11726
5.8.15 21:31

Prober to s pediatrem. Osobne bych vybrala jen jedmo UM, ktere mu nejvic vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3610
5.8.15 21:31

Nechápu :nevim: proč anonym? A co očekáváš od odpovědí?? Pokud z toho máš špatný pocit, poraď se s pediatrem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
5.8.15 21:36

Myslím, že je lepší dávat jeden druh, ale pokud nemá potíže, tak proč ne.Ale používat stále stejné druhy, né to stále měnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47173
5.8.15 21:37

Dávala bych jen jednu značku mléka, dítě není testovací kralik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
5.8.15 21:42

Promin ale takhle miminu střídat mléka je prasárna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6535
5.8.15 21:48

Nepíšeš, kolik je synovi teď. Já jsem dvěma starším dětem do roka dávala jen Nutrilon, od roku Nutrilon ráno, večer Sunar Complex. Ani jeden s tím problém neměl. Ale mladšímu dítěti bych to nestřídala a nechala jen jeden druh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.8.15 22:11

Tak ani bych tak neviděla problém v podání dvou druhů. To se tak občas dělá. Obzvlášť ten „super“ Nutrilon má spoustu druhů ke kombinování. Horší už to vidím s tím: dostala jsem tohle, tak teď dávám tohle. To až dostaneš Babu, tak budeš dávat tu? :nevim: Klidně si vyber dva druhy ke kombinování, ale ne celý spektrum ke střídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
5.8.15 22:19
@katule9 píše:
Promin ale takhle miminu střídat mléka je prasárna :roll:

Můžu se zeptat proč? To jako bez rýpání, mně to fakt zajímá. Já kojila, takže s UM zkušenost tak úplně nemám, ale mám za to, že i mateřské mléko nemá stále stejné složení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.8.15 22:26
@Janha píše:
Můžu se zeptat proč? To jako bez rýpání, mně to fakt zajímá. Já kojila, takže s UM zkušenost tak úplně nemám, ale mám za to, že i mateřské mléko nemá stále stejné složení…

Tak MM se mění složení v závislosti na stravě, ne nijak radikálně. Ale různé druhy UM mají různé poměry látek ve složeních. To, co jedno mléko obsahuj, to druh vůbec nemusí. Každé mléko je jinak husté, taky jinak bílé až žluté. A v neposlední řadě, nebudeme si nic nalhávat, každý je prostě jiný chemický koktejl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
5.8.15 22:37

@RadkaCh ááá děkuji, jsem zas o něco chytřejší, já žila v domnění, že jsou si um dost podobná, jasné, ne stejná, ale plus mínus, že to vyjde skoro jedno. Já kvůli alergii dcery bojovala s Nutrilonem AC a to bylo po třičtvrtě roce kojení marný, takže jsem dál raději kojila. Bych to taky nepozřela, když jsem to ochutnala, tak jsem ji celkem chápala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 23:08

Osobně dávám jen jeden druh - co značka, to jiné složení atd.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
7.8.15 23:59

@Janha Ze by se slozeni materskeho mleka nejak radikalne menilo to si tedy nemyslim :think: ale slozeni umelych se lisi vyrazne, travici system miminek je velmi citlivy na jakoukoliv zmenu, pokud jsi kojila tak sama vis ze urcita jidla miminku vadila, a stridat umela mlicka jako se komu chce to je opravdu hloupost kterou potvrdi kdejaky pediatr. Miminko si zvykne na jeden druh a najednou bum..dostane jiny..Vzdyt i psum se davaji stejne granule, a tady se jedna o miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
8.8.15 08:16

Já bych hlavně nedávala miminku bez problému mlíko proti ublinkáváni. a také bych dávala jen jeden druh mlíčka. Naše dr. mi povídala do 6.měs Bebu, Nutrilon nebo HIPP (jsou prý složením nejlepší) a od 6. měsíce že můžeme dávat i jiná mlíčka. Tak to jsem pak kupovala co bylo v akci - ale nestřídala jsem během dne více druhu mlíka nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
8.8.15 08:47
@bunulinka píše:
Já bych hlavně nedávala miminku bez problému mlíko proti ublinkáváni. a také bych dávala jen jeden druh mlíčka. Naše dr. mi povídala do 6.měs Bebu, Nutrilon nebo HIPP (jsou prý složením nejlepší) a od 6. měsíce že můžeme dávat i jiná mlíčka. Tak to jsem pak kupovala co bylo v akci - ale nestřídala jsem během dne více druhu mlíka nikdy.

No, tak to je taky pěkná hovadina. Tak akorát má reklamu na tahle mlíka zaplacenou. A po půl roce podle akce, jo? No potěš :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama