Podělte se, prosím, o odkazy na e-shopy z ciziny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enmamma
Závislačka 3201 příspěvků 15.10.18 11:11
Podělte se, prosím, o odkazy na e-shopy z ciziny.

Ahoj holky, podělily byste se se mnou o typy na různé e-shopy z ciziny, z nichž nakupujete? My zatím zkoušíme aliexpres. Díky moc.

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52305 příspěvků 15.10.18 11:21

Aliexpresss,Vo­va,Wish,Sportsdi­rect -víc mě teď nenapadá
Jo ebay

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20257 příspěvků 15.10.18 11:45

taky Ali, pak Wish, párkrát Sportdirect. Jo a párkrát sem objednávala Crocsy přímo z crocs.eu a ty šly DPDčkem odněkud z Holandska, pokud si dobře pamatuju (a došly rychleji než dopis z Čech :jazyk: :jazyk: )

Enmamma
Závislačka 3201 příspěvků 15.10.18 13:09
@Mar__tanka1983 píše:
taky Ali, pak Wish, párkrát Sportdirect. Jo a párkrát sem objednávala Crocsy přímo z crocs.eu a ty šly DPDčkem odněkud z Holandska, pokud si dobře pamatuju (a došly rychleji než dopis z Čech :jazyk: :jazyk: )

To znám. Z ciziny je to v Čechách rychleji, než dopis z Prahy 8 na Prahu 9. :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 8249 příspěvků 15.10.18 15:17

Já frčim jen aliexpress, jednou jsem zkoušela i wish,ale ten Ali je mi milejší :mrgreen:
Jen tedy nenakupuji nic moc drahého, přeci jen kdyby to nepřišlo, nebo někde zůstalo ..
fake si nekupuji, spíš nakupuji drobnosti, hodně gumičky, sponečky dětem a prostě drobné blbinky

luca241
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 15.10.18 17:37

Gap.eu,guess.e­u,tommy.eu,Croc­s.eu,asos.com,…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >