Podělte se, prosím, o odkazy na e-shopy z ciziny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineEnmamma
Závislačka 3006 příspěvků 15.10.18 11:11
Podělte se, prosím, o odkazy na e-shopy z ciziny.

Ahoj holky, podělily byste se se mnou o typy na různé e-shopy z ciziny, z nichž nakupujete? My zatím zkoušíme aliexpres. Díky moc.

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52064 příspěvků 15.10.18 11:21

Aliexpresss,Vo­va,Wish,Sportsdi­rect -víc mě teď nenapadá
Jo ebay

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 15.10.18 11:45

taky Ali, pak Wish, párkrát Sportdirect. Jo a párkrát sem objednávala Crocsy přímo z crocs.eu a ty šly DPDčkem odněkud z Holandska, pokud si dobře pamatuju (a došly rychleji než dopis z Čech :jazyk: :jazyk: )

Uživatel je onlineEnmamma
Závislačka 3006 příspěvků 15.10.18 13:09
@Mar__tanka1983 píše:
taky Ali, pak Wish, párkrát Sportdirect. Jo a párkrát sem objednávala Crocsy přímo z crocs.eu a ty šly DPDčkem odněkud z Holandska, pokud si dobře pamatuju (a došly rychleji než dopis z Čech :jazyk: :jazyk: )

To znám. Z ciziny je to v Čechách rychleji, než dopis z Prahy 8 na Prahu 9. :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 15:17

Já frčim jen aliexpress, jednou jsem zkoušela i wish,ale ten Ali je mi milejší :mrgreen:
Jen tedy nenakupuji nic moc drahého, přeci jen kdyby to nepřišlo, nebo někde zůstalo ..
fake si nekupuji, spíš nakupuji drobnosti, hodně gumičky, sponečky dětem a prostě drobné blbinky

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 15.10.18 17:37

Gap.eu,guess.e­u,tommy.eu,Croc­s.eu,asos.com,…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >