Podepíše se na vás vaše práce?

Anonymní
28.10.19 20:38

Podepise se na vas prace kterou delate?

Premyslim, zda se na vasem zivote podepise to jakou praci vykonavate? Mam maturitu(ano, zadne velike vzdelani)a pracuji v zemedelstvi, v rostlinne vyrobe. Takze zadne namahani hlavy, jste vetsinu dnes spinava, delate na slunci i v zime. Ale zase to jsou hezky vydelane penize a ja pracuji rada sama za sebe, ne ve skupine. Takze si rikam zda se to na mne casem podepise, jsem mlada i kdyz konicky mam a pratele kteri muzu rict neco v zivote dokazali. Jake mate zkusenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
150
28.10.19 20:41

Ze se fakt snazim, aby to ostatni nepoznali, protoze mam presah do spousty veci diky praci a aktualni prehled a absolutne odmitam ostatni poucovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 20:45

@TvrdyY??

• Citovat
  • Nahlásit
624
28.10.19 20:51

Jsem úča a jsem si jistá, že tohle povolání na mně stopy zanechá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…A na mém okolí taky… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
28.10.19 20:59

Jo, tak stopy to zanechalo a ne a ne se jich zbavit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 21:03

Jo, zanechá. Budu hluchá, slepá a apatická. Možná i případ pro Chocholouška.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 21:04

Jsem soudce… a rozhodne se to na me podepisuje. Vse co podepisuju fakt ctu, jsem podezirava vuci lidem :lol:, poznam, kdyz mi nekdo lze a kdyz prijdu domu a manzel se pta jestli pujdeme plavat nebo na squash, tak rikam, ze mi to je jedno, ze uz hlavne nechci nic rozhodovat :D A rada myvam pravdu :D :D

Anonym nebo smazat

• Citovat
  • Nahlásit
7472
28.10.19 21:05

@Kettlery Aneb „učitelka není profese, ale diagnóza“ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
28.10.19 21:14

Naše povolání je minimálně nějaký důležitý úsek v našem životě, bylo by tedy divné, kdyby se na nás nijak nepodepsalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
28.10.19 21:29
@Anonymní píše:
Jsem soudce… a rozhodne se to na me podepisuje. Vse co podepisuju fakt ctu, jsem podezirava vuci lidem :lol:, poznam, kdyz mi nekdo lze a kdyz prijdu domu a manzel se pta jestli pujdeme plavat nebo na squash, tak rikam, ze mi to je jedno, ze uz hlavne nechci nic rozhodovat :D A rada myvam pravdu :D :DAnonym nebo smazat

Soudce a myvam. Drsný. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7445
28.10.19 21:38
@robinka píše:

Tak i soudce někdy udělá špatný rozhodnutí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
28.10.19 21:39
@robinka píše:

Ona ji myjw, aby byla cistsi :roll: :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.10.19 v 21:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
28.10.19 21:40

@PetraJ A zapíše to stejně někdo jiný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
28.10.19 22:39

To je dobra diskuze. No jasne, jsem poznamenana :lol: malokdo mi neco nakeca, odhalim nesrovnalosti v poskytnutych informacich a umim je „challengovat“, chudak chlap. Taky jsem se naucila argumentovat a byt celkem asertivni. Proste pani chytra, no :mrgreen: nekdy verim, ze to je k nesneseni :lol: jo a znami se obcas smeji, kdyz se bavime a ja pouziju svuj „sluzebni jazyk“, ktery je dost specificky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
28.10.19 22:40
@Anonymní píše:
Jsem soudce… a rozhodne se to na me podepisuje. Vse co podepisuju fakt ctu, jsem podezirava vuci lidem :lol:, poznam, kdyz mi nekdo lze a kdyz prijdu domu a manzel se pta jestli pujdeme plavat nebo na squash, tak rikam, ze mi to je jedno, ze uz hlavne nechci nic rozhodovat :D A rada myvam pravdu :D :DAnonym nebo smazat

Jeste pardon, ale vy zeny si nerikate soudkyne? :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat