Podepsali jste petici pro/proti povinnému očkování?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
195
11.1.22 13:53

Podepsali jste petici pro/proti povinnému očkování?

Pokud ano, jaký důvod jste uvedli? Já a celá moje rodina jsme samozřejmě podepsali petici proti povinnému očkování. A když se dívám na důvody, proč lidi podepsali petici pro povinné očkování, nestačím se divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
576
11.1.22 13:54

A jaké důvody jsi uvedl ty? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
11.1.22 13:57

Před rokem když začalo očkování člověk si říkal že na podzim bude klid :zed:
A teď je to úplně v prd.eli a i když prokázes PCR testem že jsi zdravá do lokálu nemůžeš ale s papírem že jsi dostala včeličku ano i když to můžeš dostat to je jedna z věcí co mi hlava nebere :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13047
11.1.22 14:06
@Ip man píše:
Pokud ano, jaký důvod jste uvedli? Já a celá moje rodina jsme samozřejmě podepsali petici proti povinnému očkování. A když se dívám na důvody, proč lidi podepsali petici pro povinné očkování, nestačím se divit.

Ne, nepodepsala, je to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
11.1.22 14:08

A proti jiným očkováním si taky podepsala nebo vytvořila petici? A nikdo z tvojí rodiny nemáte v sobě žádné očkování? Mě tohle u odpůrců očkování vždycky hrozně zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
11.1.22 14:09

Nepodepsala jsem nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7684
11.1.22 14:10
@Ip man píše:
Pokud ano, jaký důvod jste uvedli? Já a celá moje rodina jsme samozřejmě podepsali petici proti povinnému očkování. A když se dívám na důvody, proč lidi podepsali petici pro povinné očkování, nestačím se divit.

To víš. Musíš se učit celý život. Pak se nebudeš muset tolik divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
11.1.22 14:15

Já bych podepsala petici, aby se tolik o covidu nemluvilo :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
11.1.22 14:16
@MKSP píše:
A proti jiným očkováním si taky podepsala nebo vytvořila petici? A nikdo z tvojí rodiny nemáte v sobě žádné očkování? Mě tohle u odpůrců očkování vždycky hrozně zajímá.

Mám očkování povinná, kde vakcina splňuje, co splňovat má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
11.1.22 14:17

Nepodepsala.
Nic sice není 100%, vždycky jsou u každé vakcíny pochyby i problémy (bylo to tak vždycky, vzdělaní vědí), ani se mi sice nelíbí politická masáž a různá hrrr rozhodnutí(dělají to špatně), ale přece jen je v každém očkování určitá naděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
11.1.22 14:18
@Popeladym píše:
Mám očkování povinná, kde vakcina splňuje, co splňovat má.

Hele, koronaviry jsou tady už dávno, jsou uvedeny v už dříve vydávaných atlasech mikroorganismů, vakcinologové vědí, co dělají. A i dávno známé vakcíny mají na kontě určitou setinu procenta potíží, které se vyskytly u očkovaných…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
11.1.22 14:20

Ne, nikdy bych nic takového nepodepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
11.1.22 14:21
@alejandra píše:
Já bych podepsala petici, aby se tolik o covidu nemluvilo :P

Přesně. :D
Kdyby nás média informovala tak poctivě o všech virech, kterých jsou ke dnešku známy tisíce, podělali bychom se každé ráno strachy. ;)
Např. i virus střevní chřipky se udrží na povrchu několik dní. A jak nás loni strašili dobou virulence viru. Je zase pravda, že je jedině dobře, když se lidem připomíná hygiena, protože někdy je to s některými tristní :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.1.22 14:26

Já podepsala nějakou petici před dvaceti lety v Itálii, ale protože neumím italsky, tak netuším, jestli byla pro nebo proti covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7167
11.1.22 14:27

Ne nic takového jsem nepodepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu