Podepsání smlouvy a pak nenastoupení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:31
Podepsání smlouvy a pak nenastoupení

Ahoj, prosím, jak to je, když jsem včera podepsala smlouvu pracovní a nastoupit mám v pondělí, a kdybych nenastoupila, musím to dávat písemně nebo mohu jen zavolat? díky

Reakce:
Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 09:03

Zavolej jim, ze nakonec nechces nastoupit a prijdes podepsat výpověď.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66659 příspěvků 30.04.19 09:21
@Lily-en píše:
Zavolej jim, ze nakonec nechces nastoupit a prijdes podepsat výpověď.

No, kdyby podepsala vypoved, tak tam bude muset jeste skoro 3 mesice chodit.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 30.04.19 09:34

Já podepsala a pak sem našla náhodou lepší práci, zašla sem osobně tam kde sem měla pracovat a řekla že mám lepší místo a nenastoupím. ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 23909 příspěvků 30.04.19 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím, jak to je, když jsem včera podepsala smlouvu pracovní a nastoupit mám v pondělí, a kdybych nenastoupila, musím to dávat písemně nebo mohu jen zavolat? díky

Normálně to ukončíš ve zkušebce. Od toho tam je. :mrgreen:

Stačí tam zavolat a říct jim, že Ukončení pracovního poměru ve zkušební době ze strany zaměstnance posíláš na personální oddělení. :nevim: Oni jsou na to zvyklí.

Ostatně, i kdybys hrála mrtvého brouka, tak by ti podle mě max zavolali a zařídili se podle toho. Ale to pochopitelně nedoporučuju. Dneska je práce dost, zvláště v některých profesích je taková fluktuace, že to na personálním padá jak Němci do krytu.

Příspěvek upraven 30.04.19 v 09:42

Michelle 88
Povídálka 35 příspěvků 30.04.19 09:41

Ahoj, pracovní poměr začíná nastupem do zaměstnání, tj. prvním pracovním dnem. Podpis smlouvy neznamená vůbec nic. Stačí dát vědět, že nenastoupis. Určitě se nedává výpověď z pracovního poměru, který vlastně ani nezačal. Takže písemně nic dávat nemusíš. :)

Michelle 88
Povídálka 35 příspěvků 30.04.19 09:50

@Bábrdl přesně tak. Pracuju na personálním a když si někdo nástup rozmysli a dá alespoň vědět, je to zázrak :slight_smile:

arinecka
Kelišová 6416 příspěvků 30.04.19 09:53

Tohle jsem našla - Máte-li podepsanou pracovní smlouvu a nenastoupíte do práce, pak pracovní poměr fyzicky nevznikne. Zaměstnavatel by se s vámi čistě teoreticky mohl soudit, že jste mu nesplněním podmínek, ke kterým jste se zavázala (k tomu že nastoupíte do práce) způsobila škodu, ale to je sci-fi, protože se mu to nevyplatí.

Být tebou, tak tam ale zavolám a oznámím jim to, je to lepší.

Lalelale
Závislačka 4785 příspěvků 30.04.19 12:46

Zavolala bych personální a řekla jí to. Pokud je firma normální, nebudou dělat problémy. Pokud je to firma blbcu a budou vyhrožovat soudem atd, skončila bych ve zkušební době hned první den.

Uživatel je onlinezelfka
Kecalka 171 příspěvků 30.04.19 13:04

Buď zavolej nebo aspoň napiš e-mail, spoustu lidí opravdu ani nedá vědět a prostě nepřijde…

Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 13:16

Aha :think: po me prave jednou chtěli podepsat výpověď :think: tak se to asi změnilo a omlouvám se za mystifikaci.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 30.04.19 14:34
@Lily-en píše:
Aha :think: po me prave jednou chtěli podepsat výpověď :think: tak se to asi změnilo a omlouvám se za mystifikaci.

Jestliže jste hned skončila, tak to nebyla výpověď. Jinak platí, že smlouva (jakákoli), která se nebude plnit, by se měla formálně (tedy i písemně) ukončit. Uzavřít pracovní poměr a jen tak nepřijít, už není otázka právní, ale je to otázka obyčejné lidské služnosti,, na to snad není potřeba nějaké rady?

Váš příspěvek
Reklama