Podezření na anorexii u dcery

Anonymní
14.2.21 17:30

Podezření na anorexii u dcery

Dobrý den, dcera už nějakou dobu snižuje příjem potravy. Ještě pár měsíců zpátky jedla normálně, ale teď do ní cpeme alespoň oběd :,( :?. Dost zhubla má 165 cm a 31 kg. Je jí 14 a nechce jíst, je dost vyhublá. Jak byste řešili??? :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19717
14.2.21 17:34

To už je na návštěvu psychologa/psychiatra. Sami neděláte víc škody než užitku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
14.2.21 17:36

Nechci strašit, ale ta váha už je víc než hraniční. Pokud možno, začnete to co nejdříve řešit s lékaři. Sama jsem si tímto onemocněním 2× prošla. Není na co čekat. Přeji hodně sil a ať je to brzy dobré. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7254
14.2.21 17:36

Uz mela byt davno u odbornika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10540
14.2.21 17:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera už nějakou dobu snižuje příjem potravy. Ještě pár měsíců zpátky jedla normálně, ale teď do ní cpeme alespoň oběd :,( :?. Dost zhubla má 165 cm a 31 kg. Je jí 14 a nechce jíst, je dost vyhublá. Jak byste řešili??? :,( :,(

Jestli má při téhle výšce 31 kg, tak to je skoro zralá na okamžitou hospitalizaci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11849
14.2.21 17:47

Neprepsala jsi se? Pokud ne, tak asi jen okamzita hospitalizace na detske psychiatrii. :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 17:48

Ono všeobecně jedno kolik váží, anorexie má dost často následky už v době, kdy má člověk ještě normální váhu, je to o tom, jak se s tim to tělo pere a co snese. Viděla jsem na psychiatrii holky, co vypadaly normálně a kolabovaly tam. Vyhledejte hned odborníka, to je stav na hospitalizaci. Taky jsem si prošla poruchou příjmu potravy a následky si nesu doteď. Zaražte to co nejdřív, je to běh na dlouhou trať.

• Citovat
  • Nahlásit
9423
14.2.21 17:49

Řekla bych, že ta váha ji už může ohrozit na životě a je načase hospitalizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
14.2.21 17:54
@Anonymní píše:
Dost zhubla má 165 cm a 31 kg.

To snad ani nemůže být pravda. Už před 10 zhubnutýma kilama to bylo na hospitalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15847
14.2.21 17:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera už nějakou dobu snižuje příjem potravy. Ještě pár měsíců zpátky jedla normálně, ale teď do ní cpeme alespoň oběd :,( :?. Dost zhubla má 165 cm a 31 kg. Je jí 14 a nechce jíst, je dost vyhublá. Jak byste řešili??? :,( :,(

Určitě okamžitě kontaktujte nějaké centrum pro diagnostiku a léčbu poruch příjmu potravy. Myslím, že jste to měli řešit už ve chvíli, kdy začala hubnout. Tak teď hlavně neotálet a jednat. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15650
14.2.21 18:07

Řešíme teď anorexii u divky v rodině, je o pár let starší a má asi o 8 kilo vic. Zatím je hospitalizovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
14.2.21 18:17

Jsem o 5 cm vyssi a mam o 30 kg vic :?. Je hodne hubena, okamzite reste!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:19
@debra.morgan píše: Řešíme teď anorexii u divky v rodině, je o pár let starší a má asi o 8 kilo vic. Zatím je hospitalizovana.

Můžu se zeptat, kde je hospitalizovaná? Se 17 letou dcerou bohužel rešíme totéž.

• Citovat
  • Nahlásit
14.2.21 18:26
@Anonymní píše:

V jejím věku jsem měla při stejné výšce cca 63 kg a aktivně jsem na profesionální úrovni sportovala. Toto je na okamžitou návštěvu pedopsychiatra se specializací na poruchy příjmu potravy. V Praze vím o jedné konkrétní psychiatričce, mohla bys ji zkusit kontaktovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:30

Já takhle šílené zhubla a měla jsem silné panický ataky a úzkosti a všichni říkali ze mám anorexii ale bylo to tohle ale zas jsem měla chuť jist ale nadruhou stranu když je člověk furt v napětí a stresu tak mu nechutna. Ale tohle se musí řešit hned a co nejdřív jinak to je peklo pro obě strany. Ať je za tím cokoliv

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat