Podezření na manželkou nevěru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.10.21 11:08

Podezření na manželkou nevěru

Ahojte,

No je to pro mě palčivé téma, ale nevím si rady se ženou jsme již přes 10 let a máme děti. A poslední dobou je žena odtažitá pokud jde o milování a vše kolem toho. Ženu třeba orálně uspokojím a většinou na samotný pohlavní styk již nedojde, dělá pro to vše aby jsem do ní nepronikl. A když se občas dostaneme ke styku tak vypadá že jí to obtěžuje. A podoktnu že zdravotní problémy nemá. No a ještě vím že se každý den sama uspokojuje, a potom se vymlouvá že je třeba unavená na milování. No a teď poraďte.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.10.21 11:17

Jak staré jsou děti?

My máme dvě a mám to podobně jak tvá žena, já nevím proč, ale po druhém porodu mi nějak ruplo a cítím se hrozně. Škaredá, nepřitažlivá, spodek je takovej jinej a tak se sexu bráním, ikdyz bych moc chtěla, tak to prostě nejde, úplně to nedokážu popsat. Stydím se za svoje tělo, že nefunguje prostě jak by mělo. Nemůže to mít manželka podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 11:18

Dodám, že se braním i doteků od manžela. Pořád utíkám.

• Citovat
  • Nahlásit
22523
10.10.21 11:19

Kdyby měla milence, tak jí uspokojí on a nemusí si to dělat sama. Asi jí to s tebou nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 11:29

Mám to stejně… Milence nemám, jen mě nebaví ten sex s mužem :,(ale denně se Teda neuspokojuju, nechci ani ten orální sex.

• Citovat
  • Nahlásit
6944
10.10.21 11:32

Tak se jí zeptej v čem je problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
10.10.21 11:38

A ona se o Tvé uspokojení stará? Třeba je jenom sobec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
10.10.21 11:49

Někoho mít může i nemusí. :nevim:
Mně to vychází, že máš několik možností:

• čekat až ji to „přejde“ a do té doby žít vedle ní v celibátu (s možností, že je to už navždy)
  • najít si sám někoho na sex (a budeš manželce nevěrný)
  • rozejít se a rozbít dětem rodinu (a stejně nemáš žádnou jistotu (lepšího) dalšího vztahu)

Můžeš si vybrat.

Příspěvek upraven 10.10.21 v 12:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
10.10.21 12:24

Poradím až řekneš co ti řekla na to, že máš pocit, že tě odmítá? Jestli vedle sebe jen žijete, snažíte se o sex, který nejde a pak kolem sebe chodíte po špičkách jakože se nic neděje, tak na to fakt žádná univerzální ráda nepomůže. Musíš se jí zeptat, jít do poradny apod. To není jako klikni zde a otevře se ti okno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
10.10.21 12:58
@Anonymní píše:
Dodám, že se braním i doteků od manžela. Pořád utíkám.

Kam myslíš, že to povede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat