Podezření na mimoděložní těhotenství - vaše zkušenosti

Napsat příspěvek
84
31.5.20 12:06

@Anonymní jak si dopadla? Doufam ze se mimi objevilo na správném místě :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 13:06

@Lemuje bohužel teď jsem se probrala z narkozy… dopadlo to špatně :,(

• Nahlásit
  • Citovat
84
31.5.20 13:12

@Anonymní nene :,( to mi je moc líto porad to rostlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 13:19

@Lemuje ano, do toho jsem ráno chytla bolesti takže neváhali a vzali mě pod kudlu, výhoda je, ze za dva měsíce budu už moct na uměle oplodnění… jsem zvědavá na kolik to vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
84
31.5.20 18:10

@Anonymní ano ja si v nemocnici už objednavala termín a také mi paní řekla ze v 6 neděli muže proběhnout první konzultace a za dva měsíce už samotný transfer proto jsem tehdy premyslela jestli si ten vejcovod mám nechat vzít a jít na jisto nebo to ještě jednou zkusit tak pak hod info jak pokračujes a držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 18:16

@Lemuje jo děkuji, určitě se ozvu s taky držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
84
31.5.20 19:03

@Anonymni moc dekuju ja čekám na menstruaci a hurá na to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LBL
2077
31.5.20 22:56
@Anonymní píše:
@Lemuje jo děkuji, určitě se ozvu s taky držím palce :hug:

Také jsem po dvou mimodeloznich, teď čekáme na výsledky a stanovení léčby pro IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 04:13

@LBL na kolik té to vyjde? Ať vím jak moc se mám finančně připravit?

• Nahlásit
  • Citovat
LBL
2077
1.6.20 07:01
@Anonymní píše:
@LBL na kolik té to vyjde? Ať vím jak moc se mám finančně připravit?

Klidně napis PM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 04:12

Mimoděložní?

Ahoj holky, jsem teprve úplně na začátku (vynechaná ms, tak 3 dny možná jen jeden, nevím přesně), test jsem dělala před plánovanou hospodou už před ms, bylo mi jinak a napadlo mě těhu.. a teď v noci nemůžu spát, jaké mám bolesti na pravé straně podbřišku. Slepák už nemám, jedno dobré těhotenství za sebou, ale tohle z něj neznám. Jen nevím, zda ráno volat na gyndu nebo ne, obávám se, že tam nebude na utz ještě nic vidět.. počkat nebo raději volat i tak?

Přikládám foto testů, poslední je v den nejpozději očekávané ms, testy obden.

• Nahlásit
  • Citovat
1542
30.6.20 04:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem teprve úplně na začátku (vynechaná ms, tak 3 dny možná jen jeden, nevím přesně), test jsem dělala před plánovanou hospodou už před ms, bylo mi jinak a napadlo mě těhu.. a teď v noci nemůžu spát, jaké mám bolesti na pravé straně podbřišku. Slepák už nemám, jedno dobré těhotenství za sebou, ale tohle z něj neznám. Jen nevím, zda ráno volat na gyndu nebo ne, obávám se, že tam nebude na utz ještě nic vidět.. počkat nebo raději volat i tak?Přikládám foto testů, poslední je v den nejpozději očekávané ms, testy obden.

A to to ta čárka sílí či slábne? Který je poslední? Radeji bych zavolala Mudr či šla rovnou s akutními případy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 04:43

@mamina89 sílí s časem, ale ten podbřišek bolí hrozně.. přemýšlím o paralenu aspoň.

• Nahlásit
  • Citovat
8263
30.6.20 06:17
@Anonymní píše:
@mamina89 sílí s časem, ale ten podbřišek bolí hrozně.. přemýšlím o paralenu aspoň.

Paralen nedávat a jít k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8383
30.6.20 07:12

Nebrat léky a volat k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...