Podezření na nevěru na seznamce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 07:51
Podezření na nevěru na seznamce

Ahoj holky předem prosím nechte si blbě komentáře, potřebuji se vypsat nemám se komu svěřit
Mám podezření že přítel má účet na Badoo bohužel se mi ho nedaří najít zjistit údaje Apod.
Narazila jsem na to když jsem mu v tel promazávala historii v mobilu..nevím no :nevim: poslední dobou je pořád s telefonem ale půjčí mi ho zase…Stahuje si to když nejsme spolu takže v práci nebo když nejsem doma. :pocitac: ví někdo jak se v tom může ujistit? Taky hledal v historii na mapách nějaký penzion nevím co si myslet a příští týden má prej někam jít skrz práci :nevim: :nevim: :nevim: nechci ho hned s tím konfrontovat když si nejsem úplně jistá abych se nepopalila :roll: nějaká rada jak si to ujistit zjistit si více info? Díky…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky předem prosím nechte si blbě komentáře, potřebuji se vypsat nemám se komu svěřit
Mám podezření že přítel má účet na Badoo bohužel se mi ho nedaří najít zjistit údaje Apod.
Narazila jsem na to když jsem mu v tel promazávala historii v mobilu..nevím no :nevim: poslední dobou je pořád s telefonem ale půjčí mi ho zase…Stahuje si to když nejsme spolu takže v práci nebo když nejsem doma. :pocitac: ví někdo jak se v tom může ujistit? Taky hledal v historii na mapách nějaký penzion nevím co si myslet a příští týden má prej někam jít skrz práci :nevim: :nevim: :nevim: nechci ho hned s tím konfrontovat když si nejsem úplně jistá abych se nepopalila :roll: nějaká rada jak si to ujistit zjistit si více info? Díky…

Být tebou, tak bych to prvně zkusila nějak zjistit. Aby si nevypadala za blázna

Anonym131012
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 07:58

Právě proto..jenže nevím jak to zjistit dělala sem si fake účet je tam toho hodně nemůžu ho najít a jeho údaje přihlašovací nevím a doma si dává pozor takže nevím jak se v tom ujistit :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 08:02

@Anonym131012 může mít založený i jiný meil. Je to razantnější řešení. Ale zkusila bych jít na email a do přihlašovacího jména poklikat všechny písmenka a číslice. Když s objeví jiný meil. Tak už bych byla obezretnejsi. Nevím jak se na badoo hledá. Ale třeba by ten meil vyhledávač na badoo nasel

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 02.05.19 08:02

@Anonym131012 ty mu lezes do mobilu a ještě mu v něm mazes historii 8o?

Osmdesátsedmička
Stálice 89 příspěvků 02.05.19 08:06

A co jsi tam našla ohledně toho Badoo? Přihlašovací stránku? A s tím penzionem… Nemá tam třeba pracovní schůzku? Třeba se díval, jak to tam vypadá.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 02.05.19 08:08

Ahoj, já bych to udělala tak, že bych čekala a koukala, zjistila kam do hotelu jel :lol: Pak nenápadná návštěva „ahoj, lásko tak moc jsi mi chybel“ :lol: :lol: :lol: :lol:
Hlavně nenápadně :lol: :lol: :dance: :dance:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 02.05.19 08:09

Proč mu mazes udaje o historii? 8o :roll:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 02.05.19 08:09

Takhle vztahy končí. Buď tajnůstkářským partnerem nebo partnerkou-stíhačkou.

stinga
Kelišová 7140 příspěvků 02.05.19 08:27

Proč mu mažeš historii v mobilu?
a to druhé - tak si zadej na Badoo - lidé v okolí - dej že hledáš muže - věk rozpětí, kde se nachází přítelův věk - a vaše město - pokud tam je, musíš ho najít, není to nijak složité

Aduš8
Závislačka 4845 příspěvků 02.05.19 08:30

Takhle to chodí, když si partneři lezou do mobilu. Může jít úplně o nevinné shody náhod a ty díky tomu naprosto paranoidně bouráš důvěru mezi vámi a spojuješ si věci, které spolu nemusí vůbec souviset.

Ou
Echt Kelišová 7756 příspěvků 02.05.19 08:43

1. nelez do cizích telefonů či jiných zařízení. Tohle je zcela logický důsledek.

2. žárlivost je problém toho kdo žárlí - je sycená nejistotou a strachem, že člověk není dost dobrý na to, aby ho ten druhý miloval a chtěl s ním být. Navíc stejně jako u jakéhokoliv dalšího projevu úzkosti - čím víc se člověk chová podle toho, co mu úzkost a nejistota diktuje, tím víc ze svého života jim odevzdává - v tomto případě čím víc budeš žárlit, tím víc budeš ničit váš vztah, protože prostě nevinna se nedá dokázat. A tím víc budeš svému partnerovi podsouvat myšlenku, že by možná měl něco zkusit, když už stejně za to dostává pojeb.

3. Pokud chceš se svou žárlivostí nějak pracovat a přestat ji živit, potřebuješ především pracovat s věcmi jako je sebepřijetí, sebedůvěra, sebeláska a tyhlecty sebe-věci.

Pokud nevíš kudy, tak tohle jsou dvě docela užitečné knížky:

praktická https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/

a taková víc abstraktní, ale o to zajímavější
https://www.kosmas.cz/…ejich-smysl/

4. pokud se chceš s partnerem rozejít, protože kromě podezření na nevěru tu jsou jiné důvody, tak k tomu nepotřebuješ vytvářet složité konspirační scénáře - prostě to udělej, ať už ti je a nebo není nevěrný. Ona případná nevěra není příčinou krize vztahu, bývá důsledkem dlouhodobější problémů (i kdyby to byla třeba jen ingorovaná psychopatologie jednoho z páru)

Váš příspěvek
Reklama