Reklama

Podezření na zánět srdečního svalu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fassatka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.12.16 16:15
Podezření na zánět srdešního svalu

Ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás prodělala výše jmenované onemocnění.
Jsem kardiačka 40 let po třech srdečních operacích. Dneska jsem šla k obvodní, že mě dost bolí v krku. Koukla a řekla: Čepy jak hrom - angína, že napíše penicilín. Pak ale, že jsi mě ještě poslechne: Poslouchala snad 5 minut a tvářila se hrozně :D 6e prý mám hroznou arytmii, extrasystol jak naseto a pak mi změřila tlak: Ten byl v poho. Že prý mě pošle na ekg. Zkrátím to: Prostě ráno mě potom ekg poslala na Homolku s podezřením na zánět srdečního svalu. Jsem z toho trošku vyplesklá :D Ležím na koronární jednotce, mám infuze, lítaj tady kolem mě, jako kdyby to byla poslední hodinka moje.Doma mám 7 letou slečnu s babičkou. Chtěla jsem podepsat revers, ale prý to nemám riskovat!!! Echo v pořádku, náběry taky ok. Prý když bude zítra ekg v normě půjdu zítra domů. Tak na mě prosím myslete… Je to hrozný bejt na kardiochirurgickym jipu, když Vám nic není…Díky, že jsem se mohla vypovídat, jinak by mě asi hráblo.

Reklama

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 28.12.16 16:17

Neboj. Hlavně, že jsi pod kontrolou!!!

ka2ka
Extra třída :D 12651 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 16:19

:kytka: neboj zítra tě pošlou domu, vezmi to jako odpočinkovou dovolenou

Fassatka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.12.16 16:20

Díky holky za povzbuzení.. :D

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 28.12.16 16:28

Koukam ze humor ti nechybi i kdyz si ja jip :mrgreen: to bude dobry, uvidis :hug:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 28.12.16 16:50

@Fassatka Kamarádka si tím prošla. Nejhorší je opravdu to, že se cítíš docela dobře (na to jak je to nebezpečné). Pocity měla na začátku asi jako ty (že to vlastně nic moc není) ale měla docela namále!!! A to nikdy se srdíčkem nic neměla. Na tvém místě pěkně hajám tam kam tě položí a pěkně poslouchám! Z vláště jestli máš 7 letou slečnu. Tím tě nechci strašit ale žádná prd. l to není (zánět srdečního svalu). :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 28.12.16 16:53
@Fassatka píše:
Ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás prodělala výše jmenované onemocnění.
Jsem kardiačka 40 let po třech srdečních operacích. Dneska jsem šla k obvodní, že mě dost bolí v krku. Koukla a řekla: Čepy jak hrom - angína, že napíše penicilín. Pak ale, že jsi mě ještě poslechne: Poslouchala snad 5 minut a tvářila se hrozně :D 6e prý mám hroznou arytmii, extrasystol jak naseto a pak mi změřila tlak: Ten byl v poho. Že prý mě pošle na ekg. Zkrátím to: Prostě ráno mě potom ekg poslala na Homolku s podezřením na zánět srdečního svalu. Jsem z toho trošku vyplesklá :D Ležím na koronární jednotce, mám infuze, lítaj tady kolem mě, jako kdyby to byla poslední hodinka moje.Doma mám 7 letou slečnu s babičkou. Chtěla jsem podepsat revers, ale prý to nemám riskovat!!! Echo v pořádku, náběry taky ok. Prý když bude zítra ekg v normě půjdu zítra domů. Tak na mě prosím myslete… Je to hrozný bejt na kardiochirurgickym jipu, když Vám nic není…Díky, že jsem se mohla vypovídat, jinak by mě asi hráblo.

jak není, může být. Zánět srdečního svalu je komplikace, na kterou lze i zemřít. Takže ve špitále jsi oprávněně. Hrdinů, co podepsali revers jsou plné hřbitovy. Tak neblbni a poslechni doktory.

Fassatka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.12.16 16:58

Jo holky, já jsem poslušná, byl tady pan doktor a ten mi teď potvrdil, že to je počínající zánět srdečního svalu :,( že si mě tu tak tři dny rozhodně nechají, ale, že když bude ráno ekg v pořádku, půjdu alespoň na normální lůžkovou část.

Díky holky :D

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 29.12.16 09:45

Ja si tim prosla pred 16 ti lety a nehla bych se z nemocnice ani na krok me tehdy pracovalo srdce JEN na 13 procent a to si nedelam srandu me hrozila i transplantace a toto vse po JEDNODENNI strevni chripce neriskovala bych u me to nastesti dobre dopadlo a obesla jsem se i bez transplantace

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama