Podezření z nevěry... Co mám dělat?

Anonymní
24.6.21 18:49

Podezření z nevěry... Co mám dělat?

Stala se mi taková věc a nevim co s tím.
Bohužel mam blbé vlastnosti, ze jsem zarliva, podezirava a jak mi neco nesedi hned za tim vidim kde co. :(
Mam podezření ze mě přítel podvádí.
Vím, že to bude znít absurdně to co se stalo…
V úterý jsem viděla, jak z ulice kde poblíž pritel bydlí jede na kole jedna ženská se kterou vím, že dřív spal…je to taková místní děvka, se kterou jsem dřív kamaradila. Vdaná, a manzelovi zahyba porad.
Hned mi projelo hlavou, jestli nejede od něj. Tak jsem mu během 5minut zavolala co dělá a on, ze zrovna vyjel na kole ven. No na tom by nebylo nic divnyho.
Ale dnes k nemu prijdu a on mel otevřene auto, ze ho větrá a vzadu sklopene sedačky… Tak rikam proc je má sklopene? A on ze tam asi neco vezl, ale uz nevi co a nevi kdy. Prostě nedokazal přesně odpovedet. A ja vim, ze ještě v neděli sklopene nebyly. Takže to „něco“ musel vezt po, ut nebo streda.
Mně to nedalo a zeptala se znova, ze mi pripada ze mi lze, kdyz nevi co tam vezl vzhledem k tomu, ze to bylo pred par dny. A on zacal premyslet, co tam asi vezl, že cement, jenze ten jsme vezli spolu a pak ze asi kolo, že ho tam obcas vozi, když se chce projet nebo když ho veze na opravu… Jenze toto prostě nemel kdy provést…do práce jezdí na kole a v pondělí z prace jel na kole na očkování, pak hned na fotbal a pak za mnou. Ve stredu také neměl kdy, ptz u nej do večera byli deti. Takže zbývá jen to úterý… To byl jediný den, kdy mel odpo 2 hodiny volno a rikal ze je unaveny z očkování a bude doma. A zrovna v tu dobu jsem videla odtamtud jet tu couru…
Proste si myslím, že se nekde sesli… ona nekam dojela na kole, on ji pak nabral autem a jeli si v autě nekam užít. A pak zas nenápadně na kole zpatky domu. Jelikož ji znam, tak znám i její finty jak to delavala driv…
Jsme spolu 3/4 roku, je nám 40…říká že zadnou jinou zenu uz nechce, ze my dva spolu uz navzdy, ze by mě nepodvedl, ze o mě nechce prijit atd. Jenze vím, jaky byl driv, nebo se to o nem aspon rika, že byl vzdycky na ženský…
Na jednu stranu to nechapu, proč by mel potrebu mě podvádět po takové chvíli, ale na druhou stranu proc nedokazal rozumně vysvětlit ty pitomý sedacky? Ja vim, ze to je jen taková kravina! Kdybych tam tu couru nevidela, tak by mě v životě nenapadlo ho podezirat… Ale tím, jak tapal a nevedel co říct, mě privedl na tu myslenku nevěry… A neni to bohužel poprve, co mam u něj tenhle pocit…
Mam 100 chutí se mu kouknout do telefonu, jestli tam bude nejaka sms či hovor… Mam to udělat? Ja fakt nevím.. Ach jo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
24.6.21 18:53

Ne, do telefonu mu neloz 😃 spíš si něco vyřeš sama se sebou, protože problém bude tam. S takovou se zblázníš buď ty, nebo chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9270
24.6.21 18:57

Buď se ty zblaznis nebo tě chlap kopne do p*rdele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11576
24.6.21 18:58

No, každopádně je to divný, takže se ti ani nedivím, že tě to napadlo. Přece si musí pamatovat, co vezl v autě, kvůli čemu sklopil sedačky. Zas ale na druhou stranu, proč by to dělal? Myslíš, že by si dal říct prostě jen tak, kdyby mu napsala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13088
24.6.21 18:59

Zkouselas ted v tom vedru soulozit v aute? Bych chcipla.
My kdyz jsme se s mojim jeste schazeli tajne, tak jsme v lete brali deku a delali to na louce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11576
24.6.21 19:00

@omites Tak stačí zapnout klimatizaci že jo  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13088
24.6.21 19:02
@arinecka píše:
@omites Tak stačí zapnout klimatizaci že jo :mrgreen:

To me nenapadlo… My tenkrat auto s klimou nemeli.  :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20955
24.6.21 19:05

A on bydlí u rodičů že by musel kukat v autě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
24.6.21 19:16

Je fakt, že sklápět sedačky je taková otrava a práce, že si to jako řidič pamatuju vždy, proč byly sklopené.
Ale zase na druhou stranu jsi nechala své předstvy tak rozběhnout, že je to až šílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 19:26

Tak jestli mas podezreni, tak mu do tel. muzes kuknout, ale aby te hned nenacapal.Muj davny ex tak zmenil chovani ze dne na den az to nebylo mozne, ale k rozchodu se nemel, tak jsem kukla a nestacila se divit, pak jen rafinovane se rozejit (ze mi nekdo volal ze skryteho cisla, ze ma milenku a stejne se chova divne, tak proste konec)ale on byl u tulpas, ze si ty sms nemazal.Dnes je to slozitejsi, mas krom sms i messenger, whatsapp a kdo vi co jeste, musela bys checknout i hovory, ale ty jdou taky smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
7373
24.6.21 19:27

Prosimtě, od kdy se vozí cement na zadních sedadlech? :roll: No nic no. Je to fakt divny, nevěřila bych mu, když ono vlastně není co věřit. Když ten blbec si nevymyslí ani lež. Nemyslím si že v telefonu něco najdeš. Já bych se ho zeptala na rovinu, ať z tebe nedělá krávu, žes tu couru viděla + sedačky + že ani nevěděl proč je sklopil. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
24.6.21 19:28
@Rosebery píše:
Je fakt, že sklápět sedačky je taková otrava a práce, že si to jako řidič pamatuju vždy, proč byly sklopené.
Ale zase na druhou stranu jsi nechala své předstvy tak rozběhnout, že je to až šílené.

Můj manžel se snaží všechno narvat do kufru, jen aby nemusel právě sklápět sedadla. Vždycky, protože říkal že to dávat zpátky teda nebude. Takže věřím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15733
24.6.21 19:39
@Anonymní píše:
Bohužel mam blbé vlastnosti, ze jsem zarliva, podezirava a jak mi neco nesedi hned za tim vidim kde co. :(
V úterý jsem viděla, jak z ulice kde poblíž pritel bydlí jede na kole jedna ženská se kterou vím, že dřív spal…je to taková místní děvka, se kterou jsem dřív kamaradila. Vdaná, a manzelovi zahyba porad.
Hned mi projelo hlavou, jestli nejede od něj. Tak jsem mu během 5minut zavolala co dělá a on, ze zrovna vyjel na kole ven. No na tom by nebylo nic divnyho.
Ale dnes k nemu prijdu a on mel otevřene auto, ze ho větrá a vzadu sklopene sedačky… Tak rikam proc je má sklopene? A on ze tam asi neco vezl, ale uz nevi co a nevi kdy. Prostě nedokazal přesně odpovedet. A ja vim, ze ještě v neděli sklopene nebyly. Takže to „něco“ musel vezt po, ut nebo streda.
Mně to nedalo a zeptala se znova, ze mi pripada ze mi lze, kdyz nevi co tam vezl vzhledem k tomu, ze to bylo pred par dny. A on zacal premyslet, co tam asi vezl, že cement, jenze ten jsme vezli spolu a pak ze asi kolo, že ho tam obcas vozi, když se chce projet nebo když ho veze na opravu… Jenze toto prostě nemel kdy provést…do práce jezdí na kole a v pondělí z prace jel na kole na očkování, pak hned na fotbal a pak za mnou. Ve stredu také neměl kdy, ptz u nej do večera byli deti. Takže zbývá jen to úterý… To byl jediný den, kdy mel odpo 2 hodiny volno a rikal ze je unaveny z očkování a bude doma. A zrovna v tu dobu jsem videla odtamtud jet tu couru…
Proste si myslím, že se nekde sesli… ona nekam dojela na kole, on ji pak nabral autem a jeli si v autě nekam užít. A pak zas nenápadně na kole zpatky domu. Jelikož ji znam, tak znám i její finty jak to delavala driv…
Jsme spolu 3/4 roku, je nám 40…říká že zadnou jinou zenu uz nechce, ze my dva spolu uz navzdy, ze by mě nepodvedl, ze o mě nechce prijit atd. Jenze vím, jaky byl driv, nebo se to o nem aspon rika, že byl vzdycky na ženský…
Na jednu stranu to nechapu, proč by mel potrebu mě podvádět po takové chvíli, ale na druhou stranu proc nedokazal rozumně vysvětlit ty pitomý sedacky? Ja vim, ze to je jen taková kravina! Kdybych tam tu couru nevidela, tak by mě v životě nenapadlo ho podezirat… Ale tím, jak tapal a nevedel co říct, mě privedl na tu myslenku nevěry… A neni to bohužel poprve, co mam u něj tenhle pocit…
Mam 100 chutí se mu kouknout do telefonu, jestli tam bude nejaka sms či hovor… Mam to udělat? Ja fakt nevím.. Ach jo…

Nevěřila bych muži, který mi říká, že se mnou chce být navždy :P To za prvé…pač ti největší proutníci bývají přesně takhle sladcí a vědí přesně, co chce žena slyšet..a už vůbec nechápu, proč by někdo někomu ve vztahu měl říkat, že by ho nikdy nepodvedl… :think: To ve mně spíš evokuje opak…že tě tím chce uchlácholit.
Jinak bylo by mi to taky celý krajně podezřelý a pokud by jsi měla tu možnost, zkus ten telefon…tak jak jsi ho popsala, ve mně vůbec nevzbuzuje důvěru. Plus to, že nevěděl, proč má sklopené sedačky… 8o :roll: To má výpadky paměti či co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
24.6.21 19:43

Hmm, nejspíš tě podvádí..co s tím budeš dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2192
24.6.21 19:43
@Anonymní píše:
Mam 100 chutí se mu kouknout do telefonu, jestli tam bude nejaka sms či hovor… Mam to udělat? Ja fakt nevím.. Ach jo…

A je ti fakt 40???
Vztahy před byly jaké? Proč skončily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat