Podezření, že mě přítel podvádí - co mám dělat?

Anonymní
28.5.12 17:54

Podezření že mě přítel podvádí-co mám dělat?

Ahoj holky.
Mám takové tušení že mě přítel podvádí. Chová se divně, když je na fb a já se k němu přiblížím okamžitě natáčí počítač tak abych tam neviděla, všude kam de tak si sebou bere telefon, třeba do sprchy, na záchod a tak. Nebydlíme spolu, ale nedávno jsem se od kamarádů dozvěděla, že měl doma kamaráda a dvě holky a když jsem se ho na to ptala, tak mi tvrdil že to není pravda, až po pár hodinách mi řekl že se tam zastavili jen na cigaretu za tím kamarádem, což jsem následně zjistila že to tak opravdu bylo, ale proč lhal, říkám si že třeba lhal proto, že se tam sice zastavili jen na cigaretu, ale něco s jednou z nich má, proto je mu to hloupé a zapírá. Několikrát jsem se ho ptala jestli se něco děje, ať mi to řekne tak říká že se nic neděje.
Jsem už zoufalá, nevím co mám dělat. Napadlo mě podívat se mu do mobilu, ale je to hrozně hnusné a musela bych se stydět, ale jestli mě podvádí tak co mám dělat? Mám nepátrat a nechat to jentak a trápit se tím? Je mu 21, příteli také. Jsem zoufalá :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24603
28.5.12 17:57

No jste oba moc mladičký takže pokud má druhou tak mu ukaž záda, zeptej se ho na rovinu.
Jak dlouho spolu jste? Řekla bych že vážný vztah to není, nebo jo??
JInak tomu vše nasvědčuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.12 18:00
@1simona1 píše:
No jste oba moc mladičký takže pokud má druhou tak mu ukaž záda, zeptej se ho na rovinu.
Jak dlouho spolu jste? Řekla bych že vážný vztah to není, nebo jo??
JInak tomu vše nasvědčuje…

Jsme spolu 3 roky

• Citovat
  • Nahlásit
Mrkvetka
28.5.12 18:00

Já nevím, v žertu bych nadnesla možnost, že přede mnou schovává tel, jestli pak nemá ještě nějakou slečnu? Třeba Ti to rozumně vysvětlí, obhájí své chování a společně se tomu zasmějete… Tel bych viděla až jako poslední možnost, Ty bys asi taky šílela vzteky, kdybys zjistila, že Ti projíždí Tvůj, ne? A upřímně, mně přijít na návštěvu domů chlap, tak bych to asi taky neventilovala, abych přítele nezranila, i když by se jednalo pouze o kamaráda… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24603
28.5.12 18:01
@Anonymní píše:
Jsme spolu 3 roky

no, to je docela dlouhá doba :think:
Asi bych prubla ten mobil i když se to dělat nemá a třeba mě u každý ukamenuje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
28.5.12 18:03

Ale předně bych se ho rozhodně na rovinu zeptala, žádne chození kolem horké kaše :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrkvetka
28.5.12 18:04

@1simona1 Tak mobil nebo narovinu? :lol: Promiň zakladatelko, to bylo nemístné, ale já musela :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.12 18:04
@1simona1 píše:
no, to je docela dlouhá doba :think:
Asi bych prubla ten mobil i když se to dělat nemá a třeba mě u každý ukamenuje :roll:

Když tam něco najdu tak to příteli budu muset říct, ale bojím se že na mě bude strašně moc křičet a bude tak naštvaný že zapomene že chybu udělal on první a vinu bude svalovat jen na mě, že sem mu tam vlezla :(

• Citovat
  • Nahlásit
24603
28.5.12 18:05
@Mrkvetka píše:
@1simona1 Tak mobil nebo narovinu? :lol: Promiň zakladatelko, to bylo nemístné, ale já musela :)

Já to napsala nepochopitelně … myslela jsem prvně se ho na rovinu zeptat a pokud by byl podezřelí nebo se vyhýbal odpovědi tak pak ten mobil … :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrkvetka
28.5.12 18:05
@Anonymní píše:
Když tam něco najdu tak to příteli budu muset říct, ale bojím se že na mě bude strašně moc křičet a bude tak naštvaný že zapomene že chybu udělal on první a vinu bude svalovat jen na mě, že sem mu tam vlezla :(

To si taky myslím… Nakonec bys byla ty ta špatná, která ho k tomu všemu svým přehnaným žárlením dohnala…

• Citovat
  • Nahlásit
24603
28.5.12 18:06
@Anonymní píše:
Když tam něco najdu tak to příteli budu muset říct, ale bojím se že na mě bude strašně moc křičet a bude tak naštvaný že zapomene že chybu udělal on první a vinu bude svalovat jen na mě, že sem mu tam vlezla :(

Nevím, kdybych tohle měla řešit já tak bych se k mobilu nepřiznala.. něco bych si asi vymyslela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrkvetka
28.5.12 18:07

@1simona1 Jako poslední možnost asi jo, ale to by zakladatelka musela být vnitřně připravená na to, že když něco najde, tak se rozejdou… Kolotoč nevěr a stíhání, nedůvěry nedává vztahu moc další šanci…

• Citovat
  • Nahlásit
24603
28.5.12 18:09
@Mrkvetka píše:
@1simona1 Jako poslední možnost asi jo, ale to by zakladatelka musela být vnitřně připravená na to, že když něco najde, tak se rozejdou… Kolotoč nevěr a stíhání, nedůvěry nedává vztahu moc další šanci…

No jo, myslím ale , že s tím pocitem by do toho mobilu taky lezla, hezky se připravit na něco co by se jí vůbec nemoselo líbit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
28.5.12 18:12

Opravdu to nasvědčuje nevěře..přítel se choval uplně stejně..ono když mu prolezeš telefon nebo fb tak se s nim ve finale ani nebudeš chtit rozejit a budeš stihačka..my si to ted už s byvalym vyřikali a jsme kamaradi..samo že až mesic po tom co uz jsme nebyli spolu a vychladlo to z obou stran..proto vim co jak kdy kde s kym..vsechno mi rekl..ja to brala..rozesla jsem se s nim jelikoz jsem si nasla nekoho jineho-a ted spolu cekame mimi:) a pro me je ten pravy-vyhovuje mi ve vsech smerech-proste vsechno zle je k necemu dobre:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrkvetka
28.5.12 18:12

I když upřímně zakladatelko, mám pocit, že i kdyby Tě podvedl, tak s ním chceš zůstat?? :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat