Podivná přitažlivost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:17
Podivna pritazlivost

Ahoj nekdo kdo si to precte,

asi se potrebuju spis vykecat, tohle si nedovedu predstavit rict kamaradkam, no jestli to dojde dal, budu nakonec muset, ale zatim se na to fakt necitim.

Tak zacnu od zacatku, mam pritele, uz od stredni, kdyz jsme spolu zacali chodit, bylo mi sestnact l, jemu 17.
Ted nechci znit jako ze se vytahuju, ale holky mi ho dost zavidi, je vysoky, blondak, hezoun proste, je po svoji mame a ta delala modelku kdysi. K tomu ma fakt milou, prijemnou povahu, je spolecensky, umi dobre mluvit, zapusobit.
Kdyz o me tenkrat projevil zajem, byla jsem v sedmem nebi.
No ale k soucasnosti. Uz druhym rokem zijeme spolu, oba studujeme dost narocnou vysku (kazdy jiny obor). Bydlime v byte, co patri jeho mame. On je z dost dobre situovane rodiny. Ja si nemuzu moc vyskakovat, platim mu „na najem“ 2000 a sem tam koupim jidlo: a delam vsechny domaci prace. Jako ja vim, je to krasny byt, v pekny ctvrti, za kolej bych dala vic, navic muzeme byt spolu, ale stejne me to uz trochu stve. Jeho matka sem obcas nabehne, donese co navarila, prijde mi ze kontroluje jak mam naklizeno :roll:
Pritel je v tomhle takovy laxni, proste to nechava na mne, nad myti koupelny je povznesen :D Kdyz mu reknu, pomuze mi, ale jednak ma reci ze se musi ucit a taky mu to desne trva, nadobi od vecere myje klidne dve hodiny. Me to ani nevadi ted, je to zpusob placeni najmu, ale spis do budoucna se bojim, ze bude vse na mne…
No, uz pisu roman.
Co je trosku problem v nasem vztahu, on ma mezi spoluzackami hodne „fanynek“.Ne ze by s nimi flirtoval, ale ty holky na nej tak slintaji, ze je mi z toho kolikrat spatne kdyz spolu nekam jdeme. Hlavne jedna mi hodne vadi, porad mu dava ruku na rameno a smeje se vsemu co Dalibor rekne, jako hyena.
Uz s nimi radsi ani nikam nechodim, nemuzu se na to koukat, nevim jestli v tom nedelam chybu a nemela bych si ho spis vic „hlidat“. Jednou jsem se pripila a co cert nechtel, zjistila jsem, nechal si otwvreny mail kde si spolu chatovali, tak jsem si kousek precetla, no, hod kamenem kdoz jsi bez viny. :oops:
A tam nic, ona se s nim bavi, zacina ona, pod nejruznejsimi zaminkami, jsou spoluzaci, tak zaminek na dost, on je zdvorily, vtipny, urcite mu to lichoti, ale neprekroci hranici, urcite mi neni neverny.
No a ted co se mi stalo. Hm.
Ve druhaku jsem musela kvuli penezum nastoupit pri skole do prace a tam jsem potkala kolegu, IT. Kdyz jsem ho uvidela poprve, rikala jsem si, jak je to osklivy chlap. Uplny opak meho pritele, je ode mne starsi, o osm let, ma snad sto kilo, huste vousy, velike bricho, chlupaty, vypada jako lovec mamutu. Absolutne to neni muj typ… ale nexim mne zaujal, ma takovy zvlastni, suchy smysl pro humor, s uzasem jsem zjistila, ze je sectely (fakt vypada jako troglodyt).
Vcera jsme oba dorazili do prace hodne brzy rano, on byl cely zpoceny, jezdi na kole, nikdy, opravdu v zivote by me nenapadlo, ze by me tohle mohlo pritahovat… No a bum, prijdu si jako kdyz jsem se zblaznila, prece nevymenim sveho
uzasneho pritele za tohle??
Prosim radsi anonym, osobni zalezitost :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:27

Jsi hodně mlada, v dospělosti se trošku mění vkus na chlapi (jasný jak u koho) a v nácti člověk spíš kouká na vzhled než na charisma ( taky jak u koho). Já měla přítele od 15 a byli jsme spolu 9 let. Jemu bylo 18. Hezoun ale taky věrný. Časem se mi úplně změnil „vkus“ vzhledově na chlapi a hlavně jde o to charisma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:31

Znám něco podobného z okolí. Chlap měl opravdu nádhernou, chytrou, sebevědomou, ženskou. Po několika letech to prostě nedal a našel si osklivku. Nezvládl, ten strach z toho, že ho podvede, ty uslintany pohledy. Ona by mu to neudělala. Vlastně jeho slova při rozchodu byla, že ona by ho nepovedla, protože za ní se nikdo neotoci. Nemůže to být u tebe něco podobného??
Anonym nebo smazat.

Elishka1
Závislačka 3274 příspěvků 08.06.19 19:12

A troglodyt by měl zájem? má cenu to teď řešit? :) jinak to chapu, neni nad to, se s nekym zasmat

Ms.Ragdoll
Závislačka 3277 příspěvků 08.06.19 19:18

Tak tě prostě přitahuje, má charisma, a celkově feromony taky dělají svoje :nevim: Já bych v tom žádnou tragédii rozhodně neviděla, jen jsi zjistila, že existují i muži, co nevypadají jakoby vypadli z reklamy na džíny, gratuluju! :mrgreen:

Já mám ráda taky typ muže, co prostě vypadá jako chlap. Takovej Ronaldo, Pitt nebo všude vyzdvihovanej Di Caprio a různý všude oholený „melounový brigády“ apod., pardon ale BLEE. :mrgreen: Každej má jinej vkus a je to jen dobře. :nevim:

Příspěvek upraven 08.06.19 v 19:33

Cenarius
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 08.06.19 19:20

A on bude troglodyt stastne zenaty a bude mit deti a spokojenou rodinu :D

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 08.06.19 19:21

No jo no, charisma dela tak 80% pritazlivosti… smysl pro humor je taky hodne sexy :lol: ale ja na samponky taky nejsem, chlap ma byt chlap :jazyk:

jizvíková
Extra třída :D 12908 příspěvků 08.06.19 19:29

Di Caprio opravdu ne. Se mnou chtěl chodit na vysoké taky takový model, já to ani neviděla, nějak mě nezajímal, holky, nechápaly. Musel mi to říct do očí a já jemu, že sympatie nejsou oboustranné.
Já jsem na vysoký a vychcíplý a bledý :D

lamicina
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 08.06.19 19:33

K tý přitažlivosti, já to chápu. Nejlepší sex svýho života jsem měla s chlápkem, který nejen že nebyl můj typ, ale nelíbil se mi ani trochu. Když jsem ho viděla na prvním rande, chtělo se mi utéct, jak byl ošklivej :mrgreen:. No a pak mi šáhnul na ruku a bylo jasný jaký to bude. :srdce: :srdce: :srdce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 3277 příspěvků 08.06.19 19:37
@jizvíková píše:
Di Caprio opravdu ne. Se mnou chtěl chodit na vysoké taky takový model, já to ani neviděla, nějak mě nezajímal, holky, nechápaly. Musel mi to říct do očí a já jemu, že sympatie nejsou oboustranné.
Já jsem na vysoký a vychcíplý a bledý :D

Že jo? :mrgreen: Většině kamarádek z něj tečou sliny a pro mě je to takovej asexuální divnej pavouk, nemůžu si pomoct.

jizvíková
Extra třída :D 12908 příspěvků 08.06.19 19:57
@Ms.Ragdoll píše: Že jo? :mrgreen: Většině kamarádek z něj tečou sliny a pro mě je to takovej asexuální divnej pavouk, nemůžu si pomoct.

Má divný pohled, je takový atraktivní jako očkování

Ms.Ragdoll
Závislačka 3277 příspěvků 08.06.19 20:00
@jizvíková píše:
Má divný pohled, je takový atraktivní jako očkování

Na druhou stranu, neznáme ho osobně. Třeba je hrozně vtipnej, milej, charisma mu stříká ušima a tak… :mrgreen:

histep
Kelišová 5122 příspěvků 08.06.19 20:20

Zakladatelko, ja se se svym chlapem seznamila pres internetovou seznamku. Neco takoveho, co popisujes, taky IT. Kdyz mi poslal fotky, pomyslela jsem si, ze bych si o nej neoprela ani kolo. Vlastne nevim, proc jsem souhlasila se setkanim, ale prvni realnym okamzik vse zmenil :srdce: :srdce: :srdce:

Aduš8
Kelišová 5241 příspěvků 08.06.19 20:36

Mám takového kamaráda. Známe se skoro patnáct let. Pokaždé, když jsme byla sama a on sám, tak mezi námi něco bylo. Ale opravdu šlo jen o tu přitažlivost. Máme to oba stejně. Když jsme si byli nablízku, úplně jsem cítila to napětí a energii mezi námi. Přitom není nějaký extra krasavec, pupkatý, zarostlý plnovous, což se mi normálně nelíbí…ale prostě to charisma, feromony a jeho smysl pro humor. Na druhou stranu je to úžasný člověk. Teď jsem šťastně vdaná a nikdy by mě nenapadlo s ním něco mít. A podruhé jsme tohle zažila se svým manželem. Dodneška, když si vzpomenu na naše první milování, tak se mi podlamují kolena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 14:43

Moc vsem dekuju za odpovedi.
Jsem rada, ze si vetsinou myslite, ze je to normalni, fakt se mi ulevilo, zeny v mem okoli maji vsechny pocit, jake jsem udelala terno…
Kazdopadne tohle je teda ta slavna „chemie“, nemam krome pritele zadne sexualni zkusenosti :oops:

Anonymni ruzicko, taky mne uz neco v tom smyslu proletelo hlavou. Jestli to neni takova jako podvedoma „sabotaz“, ze mam pocit, ze na ten vztah s nim nemam :?

Muj momentalni nejvetsi problem je, ze od te doby, co jsem se zakoukala… No, dobre, spis „pocitila zajem o jineho“ :) tak mi na D. nejak lezou veci na nervy. Ja vim, jako racionalne hlavou, ze je to urcite tim jinym chlapem, protoze je fair rict, ze driv mi to vubec nevadilo. Ale citim to tak a posledni dobou, jak zacalo zkouskove, mam fakt co delat abych nebyla na neho protivna.
Treba patek, vstavala jsem v pet, pripravila snidani (pritel je vegan, tak je to trochu komplikovanejsi), uklidila ciste a umyla spinave nadobi, utrela stul, cvicila, oblekla se, vzala s sebou roztrideny odpadky, jela do prace, z prace na nakup, doma udelat veceri, umyt koupelnu, kdyby prijela pseudotchyne na prepadovku, dat vyprat, pak rychle k uceni… A mezitim pritel nwvstava pred desatou (ok, ucil se do noci), obed si sice udela, ale kuchyn zapatlana jak mixoval cocku, nadobi necha na stole, drobecky pod stolem… No chlap, no.
Pak si dame spolu veceri. Kdyz ma pred zkouskou, je to nekdy jak varit pro Trautumberka, kyselo je moc kysely a redkev neni dost jemne nakrouhana, tofu chtelo nalozit uz vcera, etc, etc… Fakt hodit mu to na hlavu, at si to dela sam, ale vzdycky si rikam, ok, on je takovy ze ma nervy na pochodu… A vecer pak on jde casto ven se spoluzakama, spis teda spoluzackama, ja s nima nechci, jednak mne to neni prijemny z duvodu co jsem uz psala, a pak taky proste nemam cas, potrebuju se ucit.
On dorazi ruzne, nekdy v deset, nekdy ale treba i v jednu a zavre se do pracovny kde studuje… Jako co chodim do prace, mam pocit, ze v tom zivotnim rytmu se dost mijime :(

No a kolega-troglodyt… Neni zenaty, nema deti a co se mi podarilo zjistit nenapadne od kolegu, asi ani pritelkyni. On je z matfyzu, takze docela diagnoza, neni na FB, jednou jsme se o tom bavili, ze nerad sdili data… No, takze ucet s osobnimi udaji mu projet nemuzu, zadny nema. Nasla jsem profil akorat na Linkedin a to mi moc nepomuze, dokonce uz zvazuju i krajni variantu ze se ho normalne zeptam, jako ve stredoveku 8)
Jestli ma zajem? Kdyz jsem si vzala letni saty s vystrihem, tak koukal, libim se mu, ale on vi, ze jsem zadana. Myslim, ze si nic nedovoli, dokud se tohle nezmeni, ale mozna ho spatne odhaduju?
Co tedy dela je ze mi nosi jidlo. Treba kdyz ma s sebou rizky, nebo cokolady nebo pizzu a ruzne jine (btw kdyby me Dalibor videl, ze jim rizek, tak proskoci stropem).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama