Podivná žárlivost manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:27
Podivná žárlivost manzela

Dobrý den, setkala jste se stim některá? Je mi to trochu trapné, ale už si nevím rady. Jsem v polovině těhotenství, a od začátku chodím k dr každé 2 týdny na kontrolu kvůli neschopence. Manžel byl semnou na utz ve 13tt. Vše ok, ale každou kontrolu, opravdu každou, se mě ptá co mi dr dělal. Dokáže si na netu něco přečíst, a sám mi pomalu doma říká jak mě dr vyšetřuje. Momentálně máme jít na velký utz, a tak jsem se ho ptala zda půjde semnou. Chtěl jít, ale potom co jsem mu řekla že jdu i do poradny, což zahrnuje i kontrolu, že u toho prostě nikdo jiný byt nemůže, tak řekl že nepůjde. Že Kdyz nemuze jít i na kontrolu tak tam prej nikde čekat nebude. Že bůh ví co mi tam bude dělat, že to jsou uchylaci, že jinak by to nedělali. No upřímně je mi z toho trapně, ani ho tam vzít nechci, nedokážu si představit tu ostudu, až by ho dr poslal za dveře, a on mi to pak predhazoval další dva týdny. Nepochopí že ty kontroly nejsou pro srandu.. :? Vysvětlovat mu že to je kvůli zdraví mimca, a mě, je zbytečný. Furt je to uchyl, bůh ví co se tam děje. Na dítě se nikdy nezeptal, pouze co mi dělal dr a co se tam dělo. Rozhodně se nebudu ptát dr jestli u toho nemůže být manžel, musela bych se stydět že mu tam kouká přes rameno zarlivec.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 30.07.19 21:31

Je to divný. Ale i na kontrolu s tebou může.

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 30.07.19 21:32

Tak vždyť ti dělají tak max ultrazvuk, ne? Pokud nemáš nějak hodně krátký čípek tak do tebe nikdo nesahá. Může jít s tebou i na kontrolu, to není nic co by jste neviděl nebo to bylo tajný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:35

Při každé kontrole se vyšetřuje čípek… A na kontrolu ho dr nepustí.

darekp
Závislačka 2784 příspěvků 30.07.19 21:35

@pikola me tedy v tehotenstvi kazdou kontrolu kontrolovala i cipek, pak jen poslechla srdicko (jeste a ty koze) a ultrazvuk mi nedelala.. a to jsem nebyla rizikova :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 21:35

U nás tedy dělají vždy komplet vyšetření včetně kozy a vnitřního už. Manžela bych tam nechtěla. A tvůj chlap není normální. Odmítla bych mu odpovídat a při takových řečech odchazela z místnosti

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 30.07.19 21:35
@Anonymní píše:
Při každé kontrole se vyšetřuje čípek… A na kontrolu ho dr nepustí.
:nevim: trošku divný doktor. Na každé kontrole se čípek teda normálně nekontroluje a už vůbec co 14 dní
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:36
@Anonymní píše:
Při každé kontrole se vyšetřuje čípek a děloha … A na kontrolu ho dr nepustí.
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 30.07.19 21:37

@pikola mne to dělali stejně ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:37

@pikola Nevím no, sestra to tak měla taky.. Někde se kontroluji i prsa. U nás čípek… Sestra stim měla problém od začátku, kdyby ji ho dr nekontroloval, narodilo by se jí dítě už ve 27tt…

darekp
Závislačka 2784 příspěvků 30.07.19 21:37

Kazdopadne se manzel chova jako deb*l :roll: nechapu, o co mu jde, co mu vadi, si asi mysli, ze si to ti doktori uzivaj, kdyz se celej den hrabou v pi… a to ani nemluvim o tom, ze ne vsechny pacientky jsou mlady kocky, ze :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 30.07.19 21:38
@Tichošlápek píše:
@pikola mne to dělali stejně ;)

Při každé kontrole se vrtají uvnitř? Tak jsem asi napřed nebo pozadu :mrgreen:

mamina89
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.07.19 21:38

Tomu nerozumím. Mě dělala UTZ asi cca každý měsíc, ale čípek mi nikdo nekontroloval :think: :nevim:

darekp
Závislačka 2784 příspěvků 30.07.19 21:39
@pikola píše: :nevim: trošku divný doktor. Na každé kontrole se čípek teda normálně nekontroluje a už vůbec co 14 dní

Tak to rozhodne neni divny, je to naprosto běžná soucast vysetreni ;) ale ne kazdy doktor to asi dela, stejne jako nektery doktor dela pokazdy ultrazvuk, nektery ne :mavam:

Příspěvek upraven 30.07.19 v 21:39

mamina89
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 30.07.19 21:39
@pikola píše:
Při každé kontrole se vrtají uvnitř? Tak jsem asi napřed nebo pozadu :mrgreen:

Asi jsme napřed bych rekla :mrgreen: nechápu, proč by měl vždy doktor kontrolovat čípek? Ten mi kontrolovali až při porodu :nevim: :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama