Podivné hekání a funění místo spaní u 13-leté holčičky

Anonymni
7.11.07 18:45

Podivné hekání a funění místo spaní u 13-leté holčičky

Dobrý den,
moje dcera trpí už od narození takovým divným jevem. Nikdo to ještě neviděl a rozhodně to není nic normálního.

Projevuje se to jen když leží (vodorovně). Jakmile si jí vezmu k sobě a je ve svislé poloze, najednou je klid a usne mi na rameni.

Vypadá to tak, že leží a heká a funí jako kdyby tlačila bobíka. Napadlo mě i že jsou to zaražený prdy, ale ty by měly vymizet do roka věku dítěte. Ona funí, heká, je celá spocená a jakoby u toho trhá svou oblíbenou hračku.

Trvá to tak třeba hodinu, dvě, někdy celou noc, jindy to třeba začne až k ránu, nemá to až tak moc pravidelnosti. Je to i dost hlasité a samozřejmě i pro nás nepříjemné - rve nám to srdce to poslouchat.

Není to po jídle ale někdy to dělá i po napití čaje, nechám jí pak třeba i odkrknout ale to nepomůže.

Napadlo mě, jestli to není třeba nějaké od nervů, ale stane se třeba, že večer normálně zaspí, když je hodně unavená, pak se probudí na pití, napije se čaje a začne děsivě hekat.

Ty projevy pak třeba na měsíc ustanou a po měsíci se vrátí znovu. Hledal jsem všelijaké souvislosti, nejspíše to vypadá na nějaké trávící potíže, ale jídlo má jen kvalitní, polévky se zeleninou, nudlema, kuřecí maso. Přesnídávky dětské. Dětské sušenky, občas piškoty, Bebečka.

Od té doby co jí objevili alergii na kravské mléko (11 měs), už jí ho nedáváme a stejně pořád ten problém trvá.

Byla teď i na operaci pupeční kýly, měla jí docela velikou. Ale ani tady se nezdá žádná souvislost. Už to má 14 dní zašité a pořád heká. Myslím, že si tu kýlu takto vytlačila právě v dobách kdy hekala - prakticky od doby po narození.

S vodorovou polohou má strašný problém už od narození, tam jsem to přičítal těm prdům, ale teď už se mi to nezdá.

Když se jí snažím otočit na bok nebo na břicho, začne se rozčilovat, ale ona je nervák i normálně Tak leží dál na zádech a heká a heká.

Možná že by to souviselo s tím, že se jí nehce usnout, nebo se probudí a nemůže zaspat.

Narazil jste někdo na něco podobného, resp. nemáte jakýkoli tip co zkusit dále???

Už fakt nevíme co s tím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13996
7.11.07 18:55

Bohužel nemám absolutně tušení, jen… dcera je asi třináctiměsíční a ne třináctiletá, že? (Protože po přečtení nadpisu mě napadlo slovo masturbace :oops: .)
Zkuste jí podložit matraci, ať je trochu zešikma :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.11.07 19:14

Lentilko, masturbují i malé děti…

Jinak - omlouvám se, ale ten překlep je legrační:))

Osobně myslím, že by to nějaká forma masturbace mohla být, nicméně pokud to dělá delší dobu a vám se na tom něco nepozdává, určitě bych začla pro radu k lékaři!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
7.11.07 19:33
baghira píše:
Lentilko, masturbují i malé děti…

Jistě (i když k nám to naštěstí zatím nedorazilo :P ). Musí se ale prozkoumat, mají-li o co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.11.07 19:37

Hmm, to já bych mohla vyprávět! Mám doma velmi vynalézavou mladou dámu!! Naštěstí ji to snad už přešlo, teď už má jiné záliby:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.11.07 20:47

ahojky,
a co zkusit kineziologii? Nám to v mnoha případech pomohlo s různými neduhy v celé rodině…

pa Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
236
7.11.07 20:53

Já teda nechci strašit, ale nemohl by to být nějaký druh záchvatu? Jsem tak trochu z oboru a záchvat může vypadat jakkoliv. Ví to doktorka a co na to? Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
7.11.07 22:34

Omyl, omlouvám se, vloženo omylem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
7.11.07 22:41

Ještě jeden omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.07 21:43

malá to dělá ze spaní nebo je vzhůru a třeba u toho brečí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama