Podivné křeče v břiše, neustálý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:11
Podivné křeče v břiše, neustálý průjem

Ahoj. Mám problem. Je citlivy, proto anonym. Uz 14 dni mam prujem. Resim dietou, obcas pomuze imodium, ale jen v tu chvili, nevyleci. Doktor nic nevi, ale posle ne na testy. Nechtela jsem marodit, protoze jsem ve zkusebce. Jenze dnes rano jsem mela tak silne krece, ze jsem se malem pi ceste slozila. Dlouho mi neslo,,kakat"… Kdyz uz se povedlo, litala jsem furt. Je to hrozne, nemohu nic moc jist. Neni to jako bolest klasickeho prujmu. Boli me i pid zebry, jak kdybych mela mit i hodne silnou menstruaci, ale mam jeste cas. I tak je to moc silne. Jak 3 menstruace najednou.je to hrozne. Chvilema ti orestane. Boli to i v okoli pupiku jalony a cele bricho proste. Ale je mi na umreni. Dnes mi kamaradka rekla ze jsem mozna tehotna. Je to vubec mozne? Co by to mohlo byt? Nikdy mi takhle nebylo, mam strach :( :(

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 274 příspěvků 11.09.18 17:21

Ja teda nevim co to je, ale asi bych uz byla na pohotovosti…

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 11.09.18 17:24

To mi jako těhotenství vážně nepřipadá. Jak píše @Coctailgirl , jela bych na pohotovost.

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 11.09.18 17:48

pokud by to byl jen průjem, tak by stačil hylac nebo endiaron, ale pokud k tomu jsou i jiné bolesti byla bych už dávno na pohotovosti, mohlo být i slepé střevo nebo něco vážného

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 11.09.18 17:52

Jeď do nemocnice na pohotovst, teď hned.

Potřebuješ ultrazvuk, tohle není těhotenství, ale docele dobře už dost akutní příhoda břišní.

Jedna babička
Závislačka 3999 příspěvků 11.09.18 18:03

Zakladatelko, přestaň se radit na emiminu a mazej na pohotovost. Odběry, UZ, apod. Akutní příhody břišní nejsou žádná sranda.

Lalelale
Závislačka 2704 příspěvků 11.09.18 18:05

A jak se ti ve zkušebce daří? Nemáš z toho takové nervy, až je ti zle? Ale jestli ti je opravdu na umření, jdi k lékaři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >