Reklama

Podivné křeče v břiše, neustálý průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:11
Podivné křeče v břiše, neustálý průjem

Ahoj. Mám problem. Je citlivy, proto anonym. Uz 14 dni mam prujem. Resim dietou, obcas pomuze imodium, ale jen v tu chvili, nevyleci. Doktor nic nevi, ale posle ne na testy. Nechtela jsem marodit, protoze jsem ve zkusebce. Jenze dnes rano jsem mela tak silne krece, ze jsem se malem pi ceste slozila. Dlouho mi neslo,,kakat"… Kdyz uz se povedlo, litala jsem furt. Je to hrozne, nemohu nic moc jist. Neni to jako bolest klasickeho prujmu. Boli me i pid zebry, jak kdybych mela mit i hodne silnou menstruaci, ale mam jeste cas. I tak je to moc silne. Jak 3 menstruace najednou.je to hrozne. Chvilema ti orestane. Boli to i v okoli pupiku jalony a cele bricho proste. Ale je mi na umreni. Dnes mi kamaradka rekla ze jsem mozna tehotna. Je to vubec mozne? Co by to mohlo byt? Nikdy mi takhle nebylo, mam strach :( :(

Reklama

Reakce:

Coctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 11.09.18 17:21

Ja teda nevim co to je, ale asi bych uz byla na pohotovosti…

ivašot.
Kelišová 6412 příspěvků 11.09.18 17:24

To mi jako těhotenství vážně nepřipadá. Jak píše @Coctailgirl , jela bych na pohotovost.

smudlinky
Závislačka 2521 příspěvků 361 inzerátů 11.09.18 17:48

pokud by to byl jen průjem, tak by stačil hylac nebo endiaron, ale pokud k tomu jsou i jiné bolesti byla bych už dávno na pohotovosti, mohlo být i slepé střevo nebo něco vážného

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 11.09.18 17:52

Jeď do nemocnice na pohotovst, teď hned.

Potřebuješ ultrazvuk, tohle není těhotenství, ale docele dobře už dost akutní příhoda břišní.

Jedna babička
Závislačka 3572 příspěvků 11.09.18 18:03

Zakladatelko, přestaň se radit na emiminu a mazej na pohotovost. Odběry, UZ, apod. Akutní příhody břišní nejsou žádná sranda.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 11.09.18 18:05

A jak se ti ve zkušebce daří? Nemáš z toho takové nervy, až je ti zle? Ale jestli ti je opravdu na umření, jdi k lékaři.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >