Podivný puchýřek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
simanska
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 06.12.17 11:03
Podivny puchyrek

Ahoj maminky. Prosim o radu. Dnes jsem tohleto (foto) nahmatala malemu v pusince. Mate nektera tuseni/zkusenost co to je? Ocividne ho to neboli ani nijak netrapi. Mne to ale vrta hlavou.
Dekuji moc.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 11:47

@simanska leze mu zub? vypadá, že je to na dásni, občas to takhle vypadá, než se proklube.

simanska
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 07.12.17 22:04

@martina.se myslim, ze ano.. ale u nej clovek nikdy nevi, pac ma v 20mesicich jenom 8 zubu.. a hrb tam ma uz tak 3 mesice..
diky moc za nazor!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >