Reklama

Podivný puchýřek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simanska
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 06.12.17 11:03
Podivny puchyrek

Ahoj maminky. Prosim o radu. Dnes jsem tohleto (foto) nahmatala malemu v pusince. Mate nektera tuseni/zkusenost co to je? Ocividne ho to neboli ani nijak netrapi. Mne to ale vrta hlavou.
Dekuji moc.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 11:47

@simanska leze mu zub? vypadá, že je to na dásni, občas to takhle vypadá, než se proklube.

simanska
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 07.12.17 22:04

@martina.se myslim, ze ano.. ale u nej clovek nikdy nevi, pac ma v 20mesicich jenom 8 zubu.. a hrb tam ma uz tak 3 mesice..
diky moc za nazor!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >