Podkožní boulička na stydkém pysku

Anonymní
30.5.21 11:24

Podkožní boulicka na stydkem pysku

Ahoj, mám takový intimní dotaz a možná mi pomůže vaše zkušenost. Na velkém stydkem pysku spíš nahoře se mi pod kůží udělala boulicka. Místo je zacervenale, citlivé a pysk je trochu zvětšeny. Boulicka nejde vidět jen si ji nahmatam. Možná je to začínající nežit ale nevím. Máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9210
30.5.21 12:31
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový intimní dotaz a možná mi pomůže vaše zkušenost. Na velkém stydkem pysku spíš nahoře se mi pod kůží udělala boulicka. Místo je zacervenale, citlivé a pysk je trochu zvětšeny. Boulicka nejde vidět jen si ji nahmatam. Možná je to začínající nežit ale nevím. Máte někdo podobnou zkušenost?

Zajdi si na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 12:44

Spis na chirurgii… me se to obcas dela taky. Pokud se to behem par dni nezlepsi nebo to nevyleze napovrch aby se to dalo propichnout. Me naposled napsala na chire doktorka masticku a tou to pomohlo, kdyby ne tam se to bude muset riznout.
Doporucuju vymenit pripadne i kalhotky, zadny tesny v rozkroku..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 12:47

Na gyndu jdu zítra, jen mě zajímaly zkušenosti jiných, co by to mohlo být a jak na to.
Nevíš už jak se ta masticka jmenovala?

• Citovat
  • Nahlásit
412
30.5.21 12:55

Mám, občas se to stane, vždy mi to zatím samo zmizelo, jedná se pravděpodobně o zanícenou mazovou zlazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 13:02

@Nora2 A za jak dlouho to prosím zmizelo? Já to mám zatím třetí den.

• Citovat
  • Nahlásit
2862
30.5.21 13:06

Někde jsem četla propíchnout a i když je to drastičtější metoda, funguje to…tak jem to tak dělala.
Dělaly se mi často, asi denní jízdou na kole - nevím :nevim:
Pomohlo jen propíchnutí - až když byla boulička vystouplá, odteklo trochu hnisu a poté již stačila denní péče a rychle to zmizelo.
Bez zásahu to mizelo hodně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
30.5.21 13:23
@Anonymní píše:
@Nora2 A za jak dlouho to prosím zmizelo? Já to mám zatím třetí den.

Většinou kolem týdne. Za lékařem bych asi šla v případě, že by to trvalo víc než týden a měla bych celkové příznaky jako teplotu, dušnost, schvácenost atd, jinak bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
30.5.21 13:24
@Anonymní píše:
@Nora2 A za jak dlouho to prosím zmizelo? Já to mám zatím třetí den.
Většinou kolem týdne. Za lékařem bych asi šla v případě, že by to trvalo víc než týden a měla bych celkové příznaky jako teplotu, dušnost, schvácenost atd, jinak bych to neřešila.
@axlpol píše:
Někde jsem četla propíchnout a i když je to drastičtější metoda, funguje to…tak jem to tak dělala.
Dělaly se mi často, asi denní jízdou na kole - nevím :nevim:
Pomohlo jen propíchnutí - až když byla boulička vystouplá, odteklo trochu hnisu a poté již stačila denní péče a rychle to zmizelo.
Bez zásahu to mizelo hodně dlouho.

Nedoporučovala bych to propichovat. Je to dost nesterilní místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 13:35

Propichovat netřeba. Stačí ve sprše nahřát a zmáčknout, praskne sama. Okamžitá úleva.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 13:39
@Anonymní píše:
Propichovat netřeba. Stačí ve sprše nahřát a zmáčknout, praskne sama. Okamžitá úleva.

No já to mám právě pod kůží a nepůjde nic vymacknout. Nebo mám čekat že ta boulicka více vyleze?

• Citovat
  • Nahlásit
732
30.5.21 13:40

Může to být zánět bartholiniho žlázy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 13:42

@Santa Juana No mám to nahoře na velkém stydkem pysku, tohle bych řekla že se dělá spíš úplně dole? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 21:18

Ano, čas od času se mi to stává, minule jsem měla asi tři dny oteklou celou půlku fr…, že jsem skoro nemohla sedět :roll:. Musím počkat, až trochu „uzraje“ a jde aspoň trochu vymáčknout. Pak už se to začne lepšit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 06:14

Tak doktor opravdu potvrdil že je to beďar :lol: :lol: A doporučil jen ledovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat