Podkožní bulka je náhle pryč

1226
10.4.16 21:09

Podkožní bulka je náhle pryč

Když bylo synovi asi 14 dnů, všimli jsme si, že má mezi očima pod kůží tvrdou bouličku. Pěkně mě to vyděsilo. Pediatr to nijak neřešil, prohmátl a konstatoval, že to tak někdy miminka mají. Z jiného důvodu jsme byli v synových 2 měsících na UTZ hlavičky a při té příležitosti mu na mou žádost přejeli i tu bulku. Nezjistili nic, co by nasvědčovalo, že by to měl být nedejbože nádor, jak jsem se bála. Od té doby se nic dalšího nedělo, občas jsem na to sáhla a dle mého názoru to bylo o něco větší (podle manžela ne). Řekla jsem to pediatrovi a ten na to jenom, že s růstem to možná o něco poroste. Ještě předevčírem jsem na bulku sahala - a dnes je najednou pryč. Což mě tedy vyděsilo znova - že tak náhle… Napadá mě kdeco a mimo jiné taky obava, že se to nějak „utrhlo“ a může způsobit třeba embolii :roll: Manžel je v klidu („asi se to vstřebalo“), ale já teda ne. Skoro devět měsíců to má a teď najednou nic.
Co byste dělaly v tomto okamžiku (neděle 21 hodin) vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
10.4.16 21:13
@Nsoci píše:
Když bylo synovi asi 14 dnů, všimli jsme si, že má mezi očima pod kůží tvrdou bouličku. Pěkně mě to vyděsilo. Pediatr to nijak neřešil, prohmátl a konstatoval, že to tak někdy miminka mají. Z jiného důvodu jsme byli v synových 2 měsících na UTZ hlavičky a při té příležitosti mu na mou žádost přejeli i tu bulku. Nezjistili nic, co by nasvědčovalo, že by to měl být nedejbože nádor, jak jsem se bála. Od té doby se nic dalšího nedělo, občas jsem na to sáhla a dle mého názoru to bylo o něco větší (podle manžela ne). Řekla jsem to pediatrovi a ten na to jenom, že s růstem to možná o něco poroste. Ještě předevčírem jsem na bulku sahala - a dnes je najednou pryč. Což mě tedy vyděsilo znova - že tak náhle… Napadá mě kdeco a mimo jiné taky obava, že se to nějak „utrhlo“ a může způsobit třeba embolii :roll: Manžel je v klidu („asi se to vstřebalo“), ale já teda ne. Skoro devět měsíců to má a teď najednou nic.
Co byste dělaly v tomto okamžiku (neděle 21 hodin) vy?

vůbec nic však prcek je v pohode ne? Nic mu nechybi na nic netrpi prospiva jak ma? ;) zkusila bych zítra zavolat jinému pediatrovi ci na odborne pracoviste nekam a požádala ho o názor ale dle me to není nic co by mohlo způsobit embolii takze bych zbytecne neplasila sebe prcka ani manžela ;) mohla to byt jen tukova boulička manzel ji miva na hlave a 1× za 5 let mu ji vždy vyndaj pak ji nemá pak zase ma pak mu naroste pak zase zmizi a takhle je to porad dokola uz kolik let ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1226
10.4.16 21:17

@JayLee No je to s ním malinko složitější, je po operaci vrozené srdeční vady, takže mě vyděsí každé jeho kýchnutí, bulka i její zmizení. Díky, potřebuju asi hlavně uklidnit. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
10.4.16 21:17

Nic, byla bych ráda, že je pryč. Rozhodně si nemyslím, že se utrhla a někde koluje.
Měla jsem ganglion a chtěla se objednat na chirugii a on v podstatě přes noc zmizel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
10.4.16 21:19
@Nsoci píše:
@JayLee No je to s ním malinko složitější, je po operaci vrozené srdeční vady, takže mě vyděsí každé jeho kýchnutí, bulka i její zmizení. Díky, potřebuju asi hlavně uklidnit. :oops:

jasny rozumim ;) tak zítra zkus zavolat na hematologii nebo znova pediatrovi a chtej nejaky vysetreni aby ho někdo videl pro tvůj klid a preji aby to nic nebylo ale neboj to nic nebude mozna fakt max ta tukova neskodna bulka ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1226
10.4.16 21:40

@jenny.fields @JayLee Jj, jsem ráda, že je pryč. A doufám, že to tak i zůstane. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
11.4.16 19:26

Dcerka měla takovou bulku na holeni, taky jsem se bála -dr. tvrdila, že to může být ganglion. Měla to asi 2 roky a teprve nedávno jsem si všimla, že už to tam není. Neřeším, určitě je to dobře - lepší, než kdyby to narostlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
11.4.16 19:58

No, já jsem z toho pořád dost nesvá. To místo mu nateklo, teď má mezi očkama nafouklinu, jako kdyby ho píchla včela. Taky měl večer slabou teplotu, i když kdoví, zda to s tím souvisí, nebo ne. :nevim:
Zítra s ním radši zajdu k dr., ať to vidí odborník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat