Podkožní kuličky na spodní straně paží - co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:21
Podkožní kuličky na spodní straně paží

Ahoj holky, máte také ze spodní strany paže takové malé podkožní kuličky? Cítím je, když na pazi pritlacim, nikdy jsem si toho nevšimla. Mám je skoro až směrem k hornímu podpaží…některé jsou větší, jiné menší… Omlouvám se za stupidní dotaz, ale nikdy jsem si toho nevšimla.

Reakce:
zuzikka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 14 inzerátů 08.01.19 14:01

Bude to zřejmě otok na mízním systému. Zašla bych s tím na lymfatickou masáž. Stagnaci lymfy bych nepodceňovala.

LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 08.01.19 14:10

uzliny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >