Podlaha mi lepí i po vytření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sindy1996
Povídálka 31 příspěvků 29.10.18 19:51
Podlaha mi lepí i po vytření

Ahojky, v kuchyni máme podlahu asi nejspíše linoleum nebo je to dřevo teď si nejsem právě vůbec jistá a problém je v tom, že můžu vytírat podlahu i kazdodenne a pořád je taková lepivá i ten den po vytření :( já už opravdu nevím, co mám dělat :(

Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 29.10.18 19:52

Zkoušela jsi ocet?

Sindy1996
Povídálka 31 příspěvků 29.10.18 19:54

@ngauruhoe nezkoušela,asi to zkusím… Myslis, že to pomůže?

Monchichik
Kelišová 5428 příspěvků 29.10.18 19:56

@Sindy1996 No když to nepomůže, tak to neuškodí. Ty nevíš, jestli tam máš dřevo nebo lino? :think:

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 29.10.18 19:57

Myslím, že by mohlo. Však zkus někde v rožku na metru čtverečním.

Sindy1996
Povídálka 31 příspěvků 29.10.18 20:00
@ngauruhoe píše:
Myslím, že by mohlo. Však zkus někde v rožku na metru čtverečním.

Jasně zkusím děkuji

@Monchichik píše:
@Sindy1996 No když to nepomůže, tak to neuškodí. Ty nevíš, jestli tam máš dřevo nebo lino? :think:

Já se v tom právě moc dobře nevyznám :(

Stevia
Závislačka 3593 příspěvků 29.10.18 20:00

Já bych to vzala asi postaru rucne,třeba jen s jarem,odmastit…
Nedáváš do vody moc prostředku na vytirani?

Monchichik
Kelišová 5428 příspěvků 29.10.18 20:01

@Sindy1996 No to já taky ne, ale lino od dřeva teda poznám :lol: . Zkus ten ocet, tím se řeší kdeco.

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 29.10.18 20:08

Tak ono to taky může být lakem/starým povrchem… Že to prostě lepí i čisté. Ale nepoznat lino od dřeva… to možná bude kámen úrazu :D

alisekR
Kelišová 5274 příspěvků 29.10.18 20:11

Nepoznáš lino? 8o no to pominu. Ale klidně, pokud je. To lino, může být už staré a proto to dělá. Babičce bto dělalo lino n kuchyni.

Denina01
Kecalka 448 příspěvků 29.10.18 20:38

Mne to delalo stare lino na byvalem byte… Bezne vytirani prostredkem to nevyresilo. Jednoho krasnyho dne jsem vzala jar a kartac, kdyz to nekde hodne lepilo, tak lehce drbala dratenkou a drbala do propoceni trika :mrgreen: uz nelepilo. Tak zkus drbat

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 21:27

Mě se to občas stane, když dám moc prostředku na vytírání. Zkus třeba vytřít jen vodou s trochou Jaru a uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >