Reklama

Podle čeho jste si vybírali muže ze seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:21
podle čeho jste si vybírali muže ze seznamky

DD, Podle čeho jste si vybírali muže ze seznamky? Myslím tím komu napíšete a vůbec půjdete na schůzku. Jasné je, že podle vzhledu a podle čeho ještě? Dá se poznat jestli je dotyčný normální?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 06.02.17 20:32

Většinou jich dost odpadlo z výběru po vzájemném chatu. Někteří nejsou schopni dát dohromady kloudnou větu nebo píšou nesmysly nebo nejsou naladěni na stejnou vlnu.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:35

Podle úvodní věty, podle toho jestli hned neměl například sexuální řeči a byl ochoten se před schůzkou i trochu pobavit (neměla jsem v plánu debatovat měsíc, ale když mi někdo napsal, že chce hned někam jít nebylo by o čem se bavit).. podle toho co jsem o něm věděla, protože jsem nestála o jeho požadavky, ale o to co on sám dělá, to samé jsem nabízela. Napsala jsem co ráda dělám, nedělám, přibližný obor a tak :)
Pak základní kritéria, chtěla jsem spíše VŠ, ale pokud se mi dobře bavilo s někým SŠ nebyl problém, nechtěla jsem kuřáka, ani vyloženě mamánka :) A pokud byl chlap vyšší než já, měl plusové body ;)

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 06.02.17 20:35

Tak podle zajmu, taky sme si pred schuzkou vymenili telefony a vedli nekolika hodinovy rozhovor, cimz sem odvodila ze si budem mit co rict, a pak teda zalezi jestli je vubec ochotny si tu schuzku nekde na verejnem miste dat, nekteri tydny plkaj a skutek utek :D

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 5 inzerátů 06.02.17 20:36

Já Teda upřímně i podle vzhledu. Ne že bych byla nějaká hogofogo ale prostě se mi musí chlap i líbit (ikdyz fotka zkresluje). Já taky měla fotky na profilu. A pak podle konverzace rozhodně.

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 06.02.17 20:39

Prvni asi sympatie dle profilu, pak podle prvnich par vet. Meho aktualni pritele a zaroven i otce ocekavaneho ditete jsem potkala na seznamce. Psali jsme si delsi dobu, asi pres mesic. Tehda me zaujal i tim, ze mel originalni prezdivku. Pamatuju si, ze tehda mi po zalozeni seznamky napsala temer stovka muzu a selekce byla velmi rychla. Jinak doporucuju pak schuzku na verejnem miste, prece jen bezpecnost na prvnim miste. A preju hodne stesti a dobry vyber.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:43

Zakladatelka - díky za příspěvky. Já jsem opatrná a celkem se i bojím jít na schůzku s někým ze seznamky, když slyším od kamarádek, které to zkusily, co tam je za případy.
Teď mě napadlo, že opatrnost je i po více schůzkách. Může se i přetvařovat a pak se třeba po 5. schůzce vyvrbit jaký je.

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 06.02.17 20:44
@Anonymní píše:
DD, Podle čeho jste si vybírali muže ze seznamky? Myslím tím komu napíšete a vůbec půjdete na schůzku. Jasné je, že podle vzhledu a podle čeho ještě? Dá se poznat jestli je dotyčný normální?

Muže jsem si našla přes seznamku… Ze všech adeptů vyhrál, protože jsme si měli co psát několik hodin v kuse každý den. Navíc neměl v každé větě hrubku a jeho text měl hlavu a patu. Pak jsme se sešli a zjistili, že internet nelhal - že je to tak i v reálu:). Vzhled jsem zase tak neřešila, důležitější mi přijde povaha - ale pěkný je, to né že ne :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:45

Paola 21 - prosím, kdybych ti poslala do zprávy fotky těch kluků řekla by jsi mi, co si o nich myslíš? :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:47
@Anonymní píše:
Zakladatelka - díky za příspěvky. Já jsem opatrná a celkem se i bojím jít na schůzku s někým ze seznamky, když slyším od kamarádek, které to zkusily, co tam je za případy.
Teď mě napadlo, že opatrnost je i po více schůzkách. Může se i přetvařovat a pak se třeba po 5. schůzce vyvrbit jaký je.

Mě se nikdy nikdo nepřetvařoval, nebylo v čem. A nakonec jsme si buď sedli nebo ne :) A setkání na veřejném místě, wtz. Krom toho žádné přistupování na „jít k tobě“ a tak…
Ale jednou jsem šla hned první večer k „němu“, měli jsme jít do venkovního kina a nelíbilo se nám tam. Romanticky mě objímal zezadu, počkal až se rozhodnu, že se mi tam opravdu nelíbí a nabídl, že se na ten film můžeme podívat u něj. Nelituju :D

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:48
@Anonymní píše:
Paola 21 - prosím, kdybych ti poslala do zprávy fotky těch kluků řekla by jsi mi, co si o nich myslíš? :)

Já je chci taky vidět! :palec: :DDD

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 06.02.17 20:50
@Anonymní píše:
Paola 21 - prosím, kdybych ti poslala do zprávy fotky těch kluků řekla by jsi mi, co si o nich myslíš? :)
:lol: selekce podle vzhledu? no proč ne, ale každý má jiný vkus.)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:51

Saatine- tak já ti je pošlu do zpráv

belladonna
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 06.02.17 20:51

Podle vzhledu a pokecu, podle toho, jak bydlel daleko. Jestli psal „normálně“, tak jsme se sešli. :nevim: A byl to vždy normální kluk.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:52
@Anonymní píše:
Saatine- tak já ti je pošlu do zpráv

Jsem zvědavá koza ;))
A jaký máš ty sama vkus?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama