Podle čeho kupovat kojící podprsenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 22.02.18 10:34
Podle čeho kupovat kojící podprsenku?

Ahoj všem..
Potřebuji radu.. odjakživa mám jedno prso o dost větší než to druhé, zatím co jedno mi teď leze z podprsenky ven, druhé tam má pořád pruvan.. :think: A teď otázka.. podle čeho kupovat kojící podprsenku? Zvětší se prsa o moc..? Je možný že budou obě stejná? to je asi blbost že :lol: Při nákupu se mám držet puvodních obvodu jen zvětšit košíčky?.. nebo o kolik velikosti si koupit větší?.. Sportovní podprsenky moc dobře nesnáším tak chci obyčejnou košíčkovou :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8488 příspěvků 22.02.18 10:40

Měla jsem stejný obvod a o velikost větší kosicek. Vzhledem k tomu, ze se mi jedno prso nalevalo více, tak to bylo dost děsný :lol:

P4ja
Závislačka 4231 příspěvků 22.02.18 10:42

@Zuzulunka Řeším to stejné. Tedy spíš ohledně těch velikostí. Jinak v těch kojících jsou ty, polštářky ne, tak se to menší dá vypodložit? Mně se zvětšil i obvod a na začátku jsem si koupila tu sportovní na spaní a zatím mně stačí ty, co jsem měla před hubnutím.
Do košíčkové právě nemám moc odvahu, protože nevím, kolik ještě přiberu.
Ale určitě bych vyzkoušela každou, a pak uvidíš, jestli budeš potřebovat i větší obvod.

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4022 příspěvků 22.02.18 10:53

Me se treba prsa moc nezvetsila. :nevim: Kojici podprsenky jsem si koupila bez kosicku, jen ty obyc.

Anonymní  22.02.18 10:55

No, velikost se u mne vyrovna, kdyz mam to mensi nalite a to vetsi zrovna vycucane :mrgreen: :mrgreen: ale jinak se to nespravilo, coz me mrzi :(

pokud jde o podprdy, kosickova s kosticemi mi dela problem tim, ze prsa nejak vic podpira nebo co, tak se mi prsa driv nalejou a tvrdnou… ja situaci vzhledem k ruzne velikosti pred kojenim resila vystuzenymi kosicky (bohuzel zadne tenke nebo krajkove, to urcite znas sama figle, jak maskovat…) a ted pri kojeni to resim tak, ze jsem proste ty kostice z obyc podprdy vytahla a dala pryc, raminko mam odepinaci… proste improvizace… primo kojeneckou mam jednu sportovni

no a podprda s tlustsimi kosicky ma dve velke vyhody, jednak pres obleceni neni videt obrys prsni vlozky (coz u normalnich tenkych kosicku jde) a kdyz se stane, ze se ti naliji moc prsa a samo se spusti mliko a vlozky ti to nestihnou pobrat a protecou anebo je nebudes pouzivat ptz se ti samo spoustet moc nebude, tak tenkym kosickem to protece a nehoda je hned videt, ale ten tlusty to zachyti (ikdyz uz i proteceni vlozky a tluste podprdy se mi stalo… zalezi, kolik budes mit mlika)

anonym nebo smazat, kvuli te rozdilne velikosti mam mindrak a je to pro me citlive tema… ale tim, ze plne kojim uz druhe dite a to prvni jsem kojila 22mes a obe po cisari, tak ta moje kojici prsa aspon trochu ten muj spatny pocit z nich napravila :D

malytlustyhroch
Kecalka 376 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 11:00

Tak já jsem přešla z B na E, a obvod se zvětšil taky o něco, tak asi na půl roku. Hlavně bych jich nekupovala moc, přijde mi, že až po porodu a znovu po šestinedělí člověk zjistí, co mu vyhovuje, někdo kojí i z normální. Za mě je důležité pro ty první týdny prodyšný materiál, mě jinak bradavky pálily. Ale ty bavlněný zas obvykle vypadají hrozně, nejlepší jsem nakonec sehnala úplnou náhodou v Albertu za zlomek ceny, kterou bych byla ochotná zaplatit.

markyj
Závislačka 3955 příspěvků 22.02.18 11:07

@Zuzulunka zvětšil se mi obvod i velikost košíčku. Já jsem si teď objednávala kojící podprsenky z Astratexu a schválně jsem k tomu použila tu jejich přeměřovací tabulku, která ti na konci vyhodí vybranou velikost a musím říct, že super :palec: Všechny 3 podprsenky sedí jako na mě šitý.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 22.02.18 11:13

Mě se o číslo zvětšila prsa na začátku. Teď už mám zase svoji velikost. Obvod se mi o maličko zvětšil, protože jsem po porodu přibrala. V porodnici jsem měla jen sportovní podprsenky a kojící tílka. Později, když se mi zdálo, že se to usadilo, jsem si koupila tenčí kojící.

admin
Extra třída :D 10448 příspěvků 22.02.18 15:25

Díky všem za zkušenosti a rady zakladatelce! :) Jen pro ty, které hledají dobré ceny doplním pro úplnost, že řada maminek tu prodává kojicí podprsenky v dobrém stavu.

Monika :mavam:

P4ja
Závislačka 4231 příspěvků 22.02.18 15:28

@admin No kupovat zrovna kojící podporsenku z druhé ruky :( no nvm :nevim:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 22.02.18 15:30

Já jsem si koupila o dvě velikosti větší košíčky, obvod stejný. Po porodu jsem je chvíli nemohla nosit, ale jakmile se zklidnilo první „nalití“, tak pohoda. Osobně se mi osvědčili kojící podprsenky z Tchiba, jsou tam dvě asi za 350,–. Jsou pohodlné a bavlněné, prsa drží dobře=)

Káťa19
Kelišová 5829 příspěvků 40 inzerátů 22.02.18 19:03

Ja mela o dve vel. Vetsi kosicky, obvod stejny, ale ted po roce a pul kojeni uz mam jen o cislo…
Vyckala bych az po porodu :think:

Káťa19
Kelišová 5829 příspěvků 40 inzerátů 22.02.18 19:05
@P4ja píše:
@admin No kupovat zrovna kojící podporsenku z druhé ruky :( no nvm :nevim:

Jsou ale maminky, co si koupi a nakonec jim nesedi, tak proc ne ;) nebo nakonec nemohou kojit.

P4ja
Závislačka 4231 příspěvků 22.02.18 19:14

@Káťa19 Jenomže to ani člověk nepozná a inzerát snese všechno. Nvm od cizích lidí bych asi nekupovala. :nevim:

Káťa19
Kelišová 5829 příspěvků 40 inzerátů 22.02.18 20:15

@P4ja chapu, nekdo na to neni, ale urcite jsou nektere za takove inzeraty rady ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama