Podle čeho se mám rozhodnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 13:36
Podle čeho se mám rozhodnout

Zdravím, podle čeho je lepší se rozhodovat? Hlava mi říká něco jiného než srdce. Ale když se rozhodnu hlavou, budu brána za suprovou, bude mě mít většina lidí v okolí ráda, ale nebudu šťastná a ublížím člověku, kterého mám strašně ráda. A když se rozhodnu srdcem, budu šťastná, bude šťastný i člověk, na kterém mi moc záleží, ale nebudu asi moc populární a oblíbená mezi lidma z ´pracovního kolektivu.
Co by jste poradily? Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 09.09.18 13:38

Asi nic,protože vůbec nevím,o co go..musíš přece sama nejlíp vědět,s čím dokážeš a chceš dál žít.

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 09.09.18 13:40
:srdce:

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 09.09.18 13:41

Srdcem. Rozhodovala jsem se často rozumem a dělala to, co vyhovovalo ostatním, jen abych měla klid. Ale nebyla jsem šťastná. Až pak jsem se naštvala a dělala to, co jsem cítila, že je správně. A je mi tisíckrát líp ;) takže radím, jdi za srdcem. Možná se k tobě otočí hodně lidí zády, ale přijdou noví, a to takoví, se kterými si budeš rozumět mnohem víc. Hodně štěstí :srdce:

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 09.09.18 13:52

Asi by to chtělo víc informací…

Ale aspoň taková to rada: na čem ti záleží? Být šťastná s člověkem, kterého máš ráda, anebo na cizích lidech? Práci můžeš vyměnit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 13:59
@Obeli píše:
Asi by to chtělo víc informací…Ale aspoň taková to rada: na čem ti záleží? Být šťastná s člověkem, kterého máš ráda, anebo na cizích lidech? Práci můžeš vyměnit…

Právě, že nejde o úplně cizí lidi. Mezi těmi, které mě nutí rozhodnout se rozumem je moje vlastní matka. Na straně srdce je kolegyně, která je mi jako druhou, lepší matkou. Proto je to těžké.

Aspera
Generální žvanilka 20767 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 14:05

Otázka je proč se rozhoduješ srdcem a rozumem. Jestli je jeden hodný, rodinný typ, pracovitý atd. a druhý je nemakačenko, gambler, ale je strašně krásný a přitažlivý, tak bych byla pro rozum.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 09.09.18 14:07

Tak pokud váháš, jestli opustit současného partnera a vrhnout se kolem krku partnerovi kolegyně z pracovního kolektivu, tak se snaž hlavně vyřadit z rozhodování hlas rozkroku.

Kolegyně je ti „lepší“ matkou, protože ti zcela nezávazně říká to, co chceš slyšet, necítí za tebe (logicky) žádnou odpovědnost. Vlastní matka asi jo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:08
@Aspera píše:
Otázka je proč se rozhoduješ srdcem a rozumem. Jestli je jeden hodný, rodinný typ, pracovitý atd. a druhý je nemakačenko, gambler, ale je strašně krásný a přitažlivý, tak bych byla pro rozum.

Tady ale nejde o chlapa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:09
@Knihomyš píše:
Tak pokud váháš, jestli opustit současného partnera a vrhnout se kolem krku partnerovi kolegyně z pracovního kolektivu, tak se snaž hlavně vyřadit z rozhodování hlas rozkroku.Kolegyně je ti „lepší“ matkou, protože ti zcela nezávazně říká to, co chceš slyšet, necítí za tebe (logicky) žádnou odpovědnost. Vlastní matka asi jo.

tady nejde o chlapa

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 09.09.18 14:32

Ustojíš následky, když se rozhodneš srdcem? Stojí ti to za to? Pokud ano, udělej to tak, jak to cítíš. Ne vždy je rozumné rozhodnutí to správné a bohužel ne vždy je vlastní matka víc milující, než cizí člověk, dala jsi málo informací, ale pokud to chceš slyšet obecně, já osobně se rozhoduji spíš srdcem a nelituji toho. :kytka:

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 09.09.18 14:39
@Anonymní píše:
Zdravím, podle čeho je lepší se rozhodovat? Hlava mi říká něco jiného než srdce. Ale když se rozhodnu hlavou, budu brána za suprovou, bude mě mít většina lidí v okolí ráda, ale nebudu šťastná a ublížím člověku, kterého mám strašně ráda. A když se rozhodnu srdcem, budu šťastná, bude šťastný i člověk, na kterém mi moc záleží, ale nebudu asi moc populární a oblíbená mezi lidma z ´pracovního kolektivu.
Co by jste poradily? Děkuji moc

Takto podáno, bych rozhodla srdcem. Rozum nemá vždy pravdu. Ale z toho, co píšeš tady nikdo nemůže vědět, oč jde.

Aspera
Generální žvanilka 20767 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 14:59
@Anonymní píše:
Tady ale nejde o chlapa

Chtělo by to vědět o co jde. Pak by šlo i poradit. Protože ono se nedá říct jednoznačně jdi na srdcem nebo rozhodni se rozumem. Obojí má své pro a proti.

Monchichik
Kelišová 5124 příspěvků 09.09.18 15:21

Tak asi bych si vybrala, abych byla šťastná já a člověk, na kterém mi záleží. Vybírala bych srdcem. Jestli jsem populární je mi jedno, pracovní kolektiv je sice důležitý, ale ne až tak, abych mu dala přednost před člověkem, na kterém mi záleží.

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 09.09.18 15:37

Pokud to dobře chápu, tak si na holky a ony to nevědí a tvá matka by to „neskousla“. Pokud tě mají rády, tak to bude dobrý, jen to bude chtít čas.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >