Podle čeho si hledáte milence/milenky?

21240
20.12.20 22:44

Podle čeho si hledáte milence/milenky?

Dobrý večer. U mě je to třeba tak, že za milence mám trochu specifického muže - 168cm, jeho váha je jak kdy, většinou kolem 110kg. Jsem bisexuální a co se týče sexu, vždy mi byly bližší ženy, občas vzpomínám na ženu, se kterou jsem měla, když mi bylo 22 let, románek. Jí bylo 37let, byla dost při těle, na hlavě fialového ježka, děsně pozitivní a free.
Vlastně by mě ani nenapadlo se tak nějak zakoukat do typického krasavce. U žen to mám přece jen jiné, líbí se mi blonďaté krasavice s modelkovskými mírami. Žena s fialovým ježkem byla výjimka.
Jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1864
20.12.20 22:46

Nás dostal na velký péro a vysoké IQ, EQ měl ale úplně na nule, a mě chybělo RQ :? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26068
20.12.20 22:49

Podle sociální platformy, kterou používají a ti z EM mají samosebou přednost. :mrgreen:
A pak dle toho, jestli nabízejí večeře, wellnessy, vily na řeckém ostrově apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
20.12.20 22:52

Šmarjá ještě, že tohle se mě už netýká. Koukám, že to je hotová věda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18748
20.12.20 22:53

Boze, je to tu zase :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
20.12.20 22:56
@Eemii píše:
Boze, je to tu zase :zed:

To už tu někdy bylo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
20.12.20 22:57
@PeBa12 píše:
To už tu někdy bylo? :mrgreen:

Tohle téma ne, ale řešila jsem tady problémy s tím výše zmíněným milencem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29255
20.12.20 23:23

Dobrý zařadit do tématu Manželství a partnerství :pankac:
Milence a ani milenku nehledám. Ale kdybych si nutně potřebovala takovou hračku pořídit, bude to vysoký hnědooký fešák s IQ aspoň 140 a samozřejmě bohatý. S ničím průměrnějším bych současný vztah neohrožovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
21.12.20 00:17

@Klopotkova te admin odtajnil z anonyma (jsi si chtela zatrolit) nebo jsi se ke sve uchylce priznala dobrovolne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
21.12.20 07:04
@markytka3 píše:
@Klopotkova te admin odtajnil z anonyma (jsi si chtela zatrolit) nebo jsi se ke sve uchylce priznala dobrovolne? :mrgreen:

O anonym jsem nežádala. Není důvod. Píši pod svým jménem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5818
21.12.20 07:27

@Klopotkova tak to jsem tvůj typ. Akorát jsem ťežce na chlapi a kdyby po mě vyjela ženská, tak asi uteču. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
21.12.20 07:28

Kdybych si někdy, Bůh chraň, vybírala někoho jen tak na sex (a mohla si vybírat), tak si vyberu nějakého hezky vypadajícího zajíčka tak kolem 25 let. Když už, tak ať to je esteticky zajímavé. Intelektualní hovory můžu spřádat i s muži, se kterými se pohlavně nestýkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 07:41

Taky mám určitá specifika.
Muzikant, vysoký, mužná postava - prostě kus chlapa, ale ne při těle, dobrá výbava :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1232
21.12.20 12:18

Musí mít chlupatej jazyk, to především. Miluju totiž plyšáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
21.12.20 12:51

To je ale zajímavá otázka. Pokud bych nějakou milenku hledal, tak samozřejmě hlavním kritériem by byl vzhled. Úplně modelka by být nemusela, to zase ne. Všichni básní o tom, jak mladé maso by chtěl každý, ale já až tak po těch nejmladších holkách neslintám. Sám už nejsem nejmladší.

Vyhovoval by mně věk něco mezi 30 až 45, nějaké to kilo navíc by nevadilo. Takový ten živočišný typ. Žádné velké úchylky, nebo perverznosti. Spíše mazlivější. Úplně hloupou bych ale nedal. Nejsem žádný myslitel, ale normálně si pokecat před a po, by mně teda chybělo.

No nic, možná to není tak špatný nápad. Jdu se po něčem poohlédnout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat