Podle MS 7+4tt, dle ultrazvuku 6tt, embryo 4 mm a bez akce

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
22.11.21 16:06

Podle MS 7+4tt, dle ultrazvuku 6tt, embrio 4mm bez akce

Ženy, po 10 letech manželství jsem zázrakem přirozeně otěhotněla.

Dnes jsem dle MS 7+4tt. Lékařka mi dnes na ultrazvuku řekla, že odpovídá 6tt, embrio má 4mm a srdicko nepotvrzené, i když se jí zdálo, že nějaký naznak už tam vidí.

Ovulace pravděpodobně byla 19.10., nebo 20.10. (jen muj odhad dle pocitů), ale 21.10. jsem byla na ultrazvuku a už bylo „po“

Před 14 dny byla na ultrazvuku vidět jen zvysena sliznice, takže prý pokrok je viditelný.

Nicméně jsem z toho hrozně smutná, zda se mi malinké a doufala jsem, že už bude srdce jako zvon. Měli jste to někdo podobne a dopadlo to?

Další kontrola až za 2-3 týdny a já jsem z toho úplně v :zed: :nevim: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
22.11.21 16:15

@lilith123
Gratuluju k tehotenstvi. Kdyz jsi podle ultrazvuku teprve v 6tt, tak to je na srdicko jeste brzo. U dcery bylo videt srdicko v 8tt, tak jeste vydrz. Urcite bude vsechno v poradku :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26254
22.11.21 16:22

No nezbývá než čekat, podle ovulace už bys mela končit 7tt, to už by srdíčko byt mělo. Ale treba má dr jenom nekvalitní utz a ještě to dobře dopadne :) další kontrola to rozsekne, naděje umírá poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
22.11.21 16:35

Ovulace mohla být později. Kdy jsi měla poprvé pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.11.21 16:37

No právě - já to podle ovulace taky vidim na 7tt. Navíc dr. má určitě skvělý ultrazvuk, je to v soukromém CARu:((( ach jo… ale doktorka byla úplně v klidu a říkala, že tam vidí, co chtěla. Tak tapu :nevim: navíc je to asi má poslední šance, je mi 35. Do ivf jít nechceme. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.11.21 16:39

@karkarka prvni pozitivni zest velmi slabě byl 1.11. Opravdu pozitivni až 6.11. (viz foto)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
22.11.21 16:42
@karkarka píše:
Ovulace mohla být později. Kdy jsi měla poprvé pozitivní test?

Pise, ze 21.10 uz byl praskly folikul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
22.11.21 16:43
@lilith123 píše:
@karkarka prvni pozitivni zest velmi slabě byl 1.11. Opravdu pozitivni až 6.11. (viz foto)

Jsi 7tt, mohla te objednat na pristi tyden, to uz by melo byt srdicko urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 17:13

Hlavně klid :kytka: Měla jsem to stejné.. podle MS jsem měla být v 7 týdnu a podle utz prcek o 2 týdny mladší :srdce:
A vše dobře dopadlo😊 o 2 týdny později už :srdce: bylo.
Držím palečky a hlavně být v klidu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.11.21 17:43

@ArturkaB jo tak to vypadá jako můj případ…tak snad budeme mít také štěstí, moc díky! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 19:25

Ahoj, dnes řeším to samé, dle poslední MS bych měla být 7+4, ale utz jen 5+6, srdeční akce sotva viditelná mi dr napsal do zprávy. Ale ovulace byla právě před 5+6, vychází mi to na den přesně. Dostala jsem utrogestan a mám přijít příští pátek. Tak držím palce, ať ti to dobře dopadne, já měla v srpnu SP a jelikož máme už šestiletého syna, s manželem jsme se shodli, že pokud by to teď nevyšlo, už to necháme být :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
47
22.11.21 19:31

@Anonymní tak to jsme na tom naprosto stejně. Já teda utrogestan nedostanala, nespinim, nic takového :nevim: jen je to prostě mladší asi (doufám). My děti ještě nemáme, tak je to,„o to“ větší stres. Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 19:39
@lilith123 píše: @Anonymní tak to jsme na tom naprosto stejně. Já teda utrogestan nedostanala, nespinim, nic takového :nevim: jen je to prostě mladší asi (doufám). My děti ještě nemáme, tak je to,„o to“ větší stres. Držím pěsti!

Já ho dostala se slovy, ze to ničemu neuškodí, ale že si nemyslí, že by zrovna v mém případě to pomohlo. Tak držím palce, když se jedná o první dítě, je to asi náročnější, my jsme tak nějak smířený s tím, že už to nevyjde, o druhým jsme nebyli dlouho přesvědčeny, pak jsme se rozhodli že ano a takhle to dopadá. Třeba je to osud, třeba mame mít opravdu jen jedno dítě, nemůžu říct, že bysme byli nějak nešťastný, kdybysme zůstali ve třech.

• Citovat
  • Nahlásit
47
23.11.21 10:42

Zakladatelka

Tak mi dnes bylo vysvětleno, že nyni se používá označení 6tt pro ukončeny 6. týden (tedy 6+6tt), tedy jsem konec „7tt“, což sedí dle ovulace a srdecni akce tam pry normalme byla, to jsme se nepochopily. Tak jsem plasila zbytečně. Nevím jak ty tři trimestry dám bez toho, abych se zbláznila. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
23.11.21 12:47
@lilith123 píše:
Tak mi dnes bylo vysvětleno, že nyni se používá označení 6tt pro ukončeny 6. týden (tedy 6+6tt), tedy jsem konec „7tt“, což sedí dle ovulace a srdecni akce tam pry normalme byla, to jsme se nepochopily. Tak jsem plasila zbytečně. Nevím jak ty tři trimestry dám bez toho, abych se zbláznila. :,(

Určování stáří těhotenství od poslední ovulace se nepoužívá nikdy a nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat