Podléhají muži lásce má první pohled častěji než ženy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.5.22 18:24

Podléhají muži chemii na první pohled častěji než ženy?

Ahoj holky a hlavně kluci :mavam: Přestože se tu objevují častěji diskuse podobného tématu, tak toto není žádná provokace, pouze čistě zvědavost, jak to vlastně je. Co jsme se tak bavily s kamarádkou. Zatím jsme nezažily chemii - lásku na takový ten první pohled. Ano, zažily jsme například po delších pohledech jiskření, chemii, že se nám muž zalíbil. Oproti mužům, kterým třeba stačil jeden pohled, závan vůně ženy a dokázal si její tvář pamatovat klidně i po roce, když jí potkal. Jsou chlapi v tomto více vnímavější než ženy, nebo je to pouze individuální? Jak to máte ostatní?

Příspěvek upraven 10.05.22 v 19:21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3806
10.5.22 18:26

Nemyslím si, že to souvisí s pohlavím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 18:42
@OpportunityNox píše:
Nemyslím si, že to souvisí s pohlavím.

A s čím tedy

• Citovat
  • Nahlásit
3866
10.5.22 18:50

Tak laska na prvni pohled je prave to jiskreni, chemie..ne?! Opravdu neznam nikoho, kdo by se takrikajic na prvni pohled zamiloval, jakoze laska :nevim:…tak mozna nejaci muzi z tech jiznejsich narodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4475
10.5.22 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky a hlavně kluci :mavam: Přestože se tu objevují častěji diskuse podobného tématu, tak toto není žádná provokace, pouze čistě zvědavost, jak to vlastně je. Co jsme se tak bavily s kamarádkou. Zatím jsme nezažily chemii - lásku na takový ten první pohled. Ano, zažily jsme například po delších pohledech jiskření, chemii, že se nám muž zalíbil. Oproti mužům, kterým třeba stačil jeden pohled, závan vůně ženy a dokázal si její tvář pamatovat klidně i po roce, když jí potkal. Jsou chlapi v tomto více vnímavější než ženy, nebo je to pouze individuální? Jak to máte ostatní?

No jasně že nám stačí jeden pohled a závan, abychom měli jasno v něčem jako „tu bych ošu…“, ale asi bych tomu neříkal tak úplně „láska“ :mrgreen: :andel: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12962
10.5.22 18:55
@Anonymní píše:

Na první pohled vím, jestli je šukatelný nebo ne, nic víc, nic míň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 18:56
@Kutil Tom píše:
No jasně že nám stačí jeden pohled a závan, abychom měli jasno v něčem jako „tu bych ošu…“, ale asi bych tomu neříkal tak úplně „láska“ :mrgreen: :andel: :dance:

Dobře, napsala jsem to špatně -sexualní chemie. Mě třeba překvapuje, že si muži dlouho ženu pamatují, stačí opravdu jen pohled, a drží je to klidně i rok, pokud jí potká.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 19:00
@Kockazvysocan píše:
Na první pohled vím, jestli je šukatelný nebo ne, nic víc, nic míň

Já třeba jako žena, když potkám pohledného muže, tak si třeba řeknu také řeknu na první pohled „jo je pěknej“. Víc mě nechá chladným. Oproti chlapům, kteří opravdu začnou na ženu, která se jim líbit civět, hodně okatě. Někde jsem kdysi četla, že muži oproti ženám neumí koukat " do strany" žena například vycítí, když jí někdo propaluje pohledem, muži ne. Když jim situace dovolí, dělají i balící tanečky atd

• Citovat
  • Nahlásit
712
10.5.22 19:05
@Kutil Tom píše:
No jasně že nám stačí jeden pohled a závan, abychom měli jasno v něčem jako „tu bych ošu…“, ale asi bych tomu neříkal tak úplně „láska“ :mrgreen: :andel: :dance:

Ale laska sa tam zacat moze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
10.5.22 19:08
@Anonymní píše:
Já třeba jako žena, když potkám pohledného muže, tak si třeba řeknu také řeknu na první pohled „jo je pěknej“. Víc mě nechá chladným. Oproti chlapům, kteří opravdu začnou na ženu, která se jim líbit civět, hodně okatě. Někde jsem kdysi četla, že muži oproti ženám neumí koukat " do strany" žena například vycítí, když jí někdo propaluje pohledem, muži ne. Když jim situace dovolí, dělají i balící tanečky atd

Ale nic z toho, co popisujes, mi neprijde jako laska na prvni pohled..to s ocima jsou proste signaly a flirtovani, a to druhe pamet na obliceje :nevim:…pokud ten chlap nepotka onu zenu po roce a nepozada ji hned o roku, ze to pred rokem byla laska na prvni pohled a cely rok ji miluje a konecne ji znovu potkal :nevim:…proste laska na prvni pohled je, ze se ti nekdo okamzite zalibi, a kdyz je to kompatiblni, tak z toho muze byt vyhledove vztah, laska..nebo taky nic…kdyz o sobe par rekne, ze se do sebe zamiloval na prvni pohled, tak proste mluvi o jakemsi zalibeni, chemii, pritazlivosti, ktera pokracovala dal…kdyz nekdo rekne, ze to nebyla laska na prvni pohled, mysli tim treba to, ze ho ten clovek zprvu extra neokouzlil, ale kdyz ho blize poznal, tak se zamiloval :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
10.5.22 19:11

Ty myslis takove to „potkal jsem ji v rudych satech jela tramvaji c.36 smer v 15:36“? To je opravdu to same co se deje zenam kdyz se jim libi chlap na rande jenom na to nepohlizis z loveckeho instintiktu, proto te to nenapada u random chlapku ale u tech co muzes potencialne mit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12962
10.5.22 19:12
@Anonymní píše:
Já třeba jako žena, když potkám pohledného muže, tak si třeba řeknu také řeknu na první pohled „jo je pěknej“. Víc mě nechá chladným. Oproti chlapům, kteří opravdu začnou na ženu, která se jim líbit civět, hodně okatě. Někde jsem kdysi četla, že muži oproti ženám neumí koukat " do strany" žena například vycítí, když jí někdo propaluje pohledem, muži ne. Když jim situace dovolí, dělají i balící tanečky atd

To že chlap civí, je jen o tom, že na ženu nahlíží jako na sexuální objekt a do lásky to má hodně daleko. Pokud tomu říkáš láska na první pohled, budeš asi hodně naivní. A obecně si myslím, že v tom lítají víc zeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18051
10.5.22 19:12
@Anonymní píše:
Dobře, napsala jsem to špatně -sexualní chemie. Mě třeba překvapuje, že si muži dlouho ženu pamatují, stačí opravdu jen pohled, a drží je to klidně i rok, pokud jí potká.

Tak pokud je tam chemie jednou, je tam vzdycky…klidne za 10 let…teda pokud spolu dotycni neziji :mrgreen: Mam nápadníky, ktere to drzi i léta :mrgreen: Pokud se zena muzi libi, bude se mu asi libit vzdy, pokud se nejak extremne nezmeni. Co je na tom divneho? Jinak ano, muzi jsou vice vizualne zalozeni a staci jim dotycnou jen kratce zkouknout a vedi, co a jak :mrgreen: Nam zenam to trva dele, nez zjisitime, ze by za to dotycny stal… ;) Normalka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18051
10.5.22 19:14
@Kockazvysocan píše:
To že chlap civí, je jen o tom, že na ženu nahlíží jako na sexuální objekt a do lásky to má hodně daleko. Pokud tomu říkáš láska na první pohled, budeš asi hodně naivní. A obecně si myslím, že v tom lítají víc zeny

Taky bych to nenazvala laskou…spise nadrzenosti na prvni pohled :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
10.5.22 19:16
@Anonymní píše:
A s čím tedy

S osobním nastavením ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit