Podlitiny na nohou bez příčiny

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1118
15.5.22 02:08

Podlitiny na nohou bez příčiny

Ahoj, zhruba před 14 dny se mi na nohou začaly objevovat petechie, modřinky nebo pigment, nevím co to je,. Horší je to na levé. Krev mi doktorka vyšetřila, mám ji v pořádku. Přesto se to rozšiřuje, nemáte někdo něco podobného? Vypadá to jako kdybych se tam odřela nebo bouchla, ale vím že ne. Ve skutečnosti je to výraznější než na fotce. Dělá mi to fakt starost. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
176
15.5.22 03:10

A krev na krevní obraz doktorka brala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.5.22 05:43

@Bája6 Ano, píšu to v příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
15.5.22 06:41

Nepsala si na co konkrétně Ti doktorka krev brala. Tak proto jsem se ptala. Pokud máš KO v pořádku, tak by to nebude nic vážného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.5.22 06:55

@Bája6 Brala mi snad úplne všechno… krevní obraz, srážlivost, cukr, jaterky, železo, vitamíny, dokonce borelie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.5.22 06:56

Prý to může mít souvislost s žilní nedostatečností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22194
15.5.22 07:09
@SibyllaTrelawney píše:
Prý to může mít souvislost s žilní nedostatečností.

To by chtelo vysetrit cevni system. Na utz lekar vidi, jakou maji povrchove cevy kondici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.5.22 07:16

@cecetka A kdyby se zjistilo, že špatnou, jde to léčit, zbavit se těch modřin? Momentálně se to rozšiřuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22194
15.5.22 07:30
@SibyllaTrelawney píše:
@cecetka A kdyby se zjistilo, že špatnou, jde to léčit, zbavit se těch modřin? Momentálně se to rozšiřuje.

Nevim. Jen me napadlo, ze by bylo fajn to vysetrit.
Me se v tehu zacaly objevovat varixy. Sklerotizace nepomohla a zhorsuje se mi to, uz mam ty zilky i vystouple (hmatatelne). Takze zvazuji, ze se znovu vypravim na chirurgii, at se na to podivaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.5.22 07:43

Mi se na tom nelíbí to docela rychlé zhoršování. V průměru co 3-4 dny jeden nový flek, a ty předchozí nemizí. Jen jsou ráno světlejší, naopak po námaze nebo sprše výraznější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2839
15.5.22 07:52

Sem se upichnu. Mam posledni cca mesic nohy posete modrinami. Nektere jsem prisizovala diteti, co me v noci okopava, ale od kolen dolu je nechapu. Mam jich tak 3-5 na kazde noze, ruzne barevne. Vypadam, jak kdyby me nekdo mlatil do nohou. I kdyz jsem docela pohybove tele, tak ne az takove, sem tam se nekde bouchnu, ale ne v tomhle rozsahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5710
15.5.22 08:33

Brat ascorutin ti nedoporučili? Můžou to byt i křehké žilky v kombinaci s fyzickou námahou, pak praskaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
15.5.22 09:09

A jsou to modřiny? Na fotce to vypadá spíš jako nějaká alergická nebo jiná vyrážka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
15.5.22 10:07

Můj syn měl před léty mononukleozu a potom se mu začaly dělat modřiny na nohou nesměl svičit a hrát fotbal já jsem ho podezřívala že venku s klukama kopal s balonem a dostal ránu do nohy, ale začlo se jich dělat čím dál víc nakonec skončil v nemocnici. Měl špatné jaterní testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3332
15.5.22 12:01

Muže to mít souvislost s pigmentací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu